Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подаряване на неизползвани промоционални лицензи за програми за защита - част 2

Препоръчан отговор

Ако досега не сте ползвали пробна версия на Касперски може да ползвате 90 дневният триал от промото тука http://promo.kaspersky.com/forzakis

Ако имате проблем с получаването ми пишете на лично съобщение - имам един 90 дневен триал в наличност. 

Благодаря, но вече съм използвала 30 дневен период за проба и не ми позволява за други такива. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 520
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Тъй като първата тема натежа много, отварям втора.   Първата част на темата можете да откриете тук.   Наслука в търсенето и споделянето на лицензи!

Подарявам 6 месечни лицензи за BitDefender IS 2014 от скорошната промоция - 4 броя 3 броя. Ще изгорят, ако не се активират до 20 -на дни.

Честито! Не си ми поискал.

Публикувани изображения

Благодаря, но вече съм използвала 30 дневен период за проба и не ми позволява за други такива. :(

Все пак пишете на nikssi и не си мислете, че има подмолни дарения!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всяка ключалка си има ключ!!!Отделен е въпроса знате ли как да го намерите/ключа/

Добре ви е посаветвал клегата chochomen , потърсете помощ .То така се учи човек!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всяка ключалка си има ключ!!!Отделен е въпроса знате ли как да го намерите/ключа/

Добре ви е посаветвал клегата chochomen , потърсете помощ .То така се учи човек!

Е добре де, ключа който ми трябва не съм ли го потърсила на правилното място (като се прочете заглавието на темата)? Все пак Ви благодаря за насоките, въпреки че са след негативния ми коментар  :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де, ключа който ми трябва не съм ли го потърсила на правилното място (като се прочете заглавието на темата)? Все пак Ви благодаря за насоките, въпреки че са след негативния ми коментар  :wors:

Благодаря, но вече съм използвала 30 дневен период за проба и не ми позволява за други такива.

Само с ключ не става трябва и да го приеме!!!Когато не знаете как стават нещата търсите помощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам два тримесечни лиценза за ESS 7 ако някой желае да ми пише!

Редактирано от The_Nomad (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой неползван лиценз за hitman pro(3.7.9 билд 216)(ако изобщо правят промоции).

30-дневния лиценз вече го ползвах,сега пак е неактивирана.(ако има възможност за друга 30-дни регистрация-моля,споделете как?)

Видях подобни питания в Част-1 на темата,но незнам дали им е отговорено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой неползван лиценз за hitman pro(3.7.9 билд 216)(ако изобщо правят промоции).

30-дневния лиценз вече го ползвах,сега пак е неактивирана.(ако има възможност за друга 30-дни регистрация-моля,споделете как?)

Видях подобни питания в Част-1 на темата,но незнам дали им е отговорено.

По добре забрави. Няма промоции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре забрави. Няма промоции.

Ще трябва да изчакате 28/11/2014,,черния петък''-само тогава има 50% намаление от цената! :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте един за Bitdefender IS моля ви!

Здравей,

Тук има промоция за 6 месеца, активна е все още:

http://www.comss.info/page.php?al=Bitdefender_Internet_Security_6month_free_BetaNews

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Тук има промоция за 6 месеца, активна е все още:

http://www.comss.info/page.php?al=Bitdefender_Internet_Security_6month_free_BetaNews

Мерси приятелю но не става нещо кода не бил верен! 100 пъти пробвах и не ще! Ако някой друг може да ми вземе ще съм благодарен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,направих си регистрация за да изкопча ключ за Нортън 360.На моята приятелка обещах да и сложа ключ без пари,но сайта от който взимам ключове вече няма 360,а само за НИС и Нортън.Та ви моля ако някой може да помогне,моля ви.И възможно ли е да сложа страницата за ключове на НИС и Н,ако разбира се вече не сте я слагали тук,и ако е възможно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Някой би ли споделил и на мен едно ключе за Norton 360 ! След 4-5 дни лиценза ми изтича и оставам без защита :brick wall: 

Благодаря предварително  :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново ще помоля ! Трябва ми ключ за Нортън 360. Оставам незащитен след 2 дни.  Публикувано изображение  

ЛС след малко. Нямам представа дали ще ти помогна.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Трябва ми ключ за Kasperski Internet Security 2013, че моя свършва на 31-ви. Моля, ако някой има един в излишък да ми даде, ще почерпя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Трябва ми ключ за Kasperski Internet Security 2013, че моя свършва на 31-ви. Моля, ако някой има един в излишък да ми даде, ще почерпя :)

Очаквай ЛС.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване