Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Подаряване на неизползвани промоционални лицензи за програми за защита - част 2

Препоръчан отговор

Гост

А ... благодаря ти за бързия отговор. Не държа на Н.360. Аз преди бях с Norton Internet Security , но така и не успях да го преактивирам с ключа даден от тук (как ли не опитах) и след 2 часа проби NIS 2013 ми предложи само 15 дни фрее . При следащата преактивация прогамата сама ми предложи след като си направя акаунт още 30 дни свободни , но при преинсталацията вече стана Norton 360 и сега се чудя кво да правя ... !?

Ами аз ти пратих ключ на лични за Norton 360. За да се активира успешно ключ за Norton направен от промо  трябва след това да се отпише от Norton One.

Ти си решаваш, но аз бих заложил на NIS. За повече на лични понеже се отклонихме от темата. ;)

Или да се пренесем тук

Всичко за продуктите на Norton - Antivirus, Internet Security, 360 v.2014

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А извинявай не го видях . Супер си ! Стана от раз и много благодаря за което.  :wors:

Редактирано от mititaki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ... благодаря ти за бързия отговор. Не държа на Н.360. Аз преди бях с Norton Internet Security , но така и не успях да го преактивирам с ключа даден от тук (как ли не опитах) и след 2 часа проби NIS 2013 ми предложи само 15 дни фрее . При следащата преактивация прогамата сама ми предложи след като си направя акаунт още 30 дни свободни , но при преинсталацията вече стана Norton 360 и сега се чудя кво да правя ... !?

Спомням си те много добре дадох ти 2 работещи ключа и с 2-та не успя да я активираш!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се радвам ако помогне някой с ключЗа ESET Mobile SecurityБлагодаря предварително и на всички ви весело посрещане на новогодишната вечер

Здравей!

Провери си личните съобщения ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един спешен лиценз за НИС 2014 :) Моля :)

Благодаря на отзовалите се, един от два пратени ми лиценза е подарен на друг нуждаещ се.

Редактирано от hUstle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има лиценз за Eset Smart Security? :)

Product: ESET Smart Security 
Expiration date: 06-04-2014 

Един спешен лиценз за НИС 2014 :) Моля :)

Готов си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста приятели се отзоваха на молбата ми за лиценз, за NIs 21.1... Поради тази причина имам още един лиценз, ако някой иска да пише. Тук.
JCM8PMMX6YPH77.......................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста приятели се отзоваха на молбата ми за лиценз, за NIs 21.1... Поради тази причина имам още един лиценз, ако някой иска да пише. Тук.

JCM8PMMX6YPH77.......................

Моля за лиценз за НИС 2014. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

На някого да му се намира лиценз за KIS 2014? Приятел, чийто лиценз изтича, има нужда :)

Ще съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има ключ за F-Secure Internet Security че сега съм с BETA версията но ми изтича срока Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли за Kaspersky Pure 3.0 лиценз или кий файл, че търся такъв.

Редактирано от TheMole (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, ако някой има излишен лиценз за КИС 2014, бих бил благодарен, ако го сподели с мен.

Редактирано от hUstle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли в момента промоция за Kaspersky AntiVirus (2014), че до няколко дена ми изтича trial периода и да не търся "лекарства"?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли в момента промоция за Kaspersky AntiVirus (2014), че до няколко дена ми изтича trial периода и да не търся "лекарства"?

Не няма. Има стара за Касперски 2013 която оше работи :http://www.kaldata.com/forums/topic/209979-kaspersky-antivirus-free-1-year/?p=2524510

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой да помогне с ключ за AVAST?

ми тя е безплатна бре Yoko Ono, просто се регистрираш и забравяш

Редактирано от T H E P L A Y E R (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми тя е безплатна бре Yoko Ono, просто се регистрираш и забравяш

Знам, че е безплатна, бре Играчо, на за първо ниво на сигурност! За останалите три нива е платена и именно за там ми трябва ключ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е безплатна, бре Играчо, на за първо ниво на сигурност! За останалите три нива е платена и именно за там ми трябва ключ!!!

кви нива,кви 5 лева :ph34r: , колкото лови безплатната, толкова лови и платената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...