Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Трябва ми нещо което да подкарва всички нови заглавия на най-високи настройки,да има възможност за овърклок и ъпгрейд в бъдещето и да издържи поне една година подкарвайки новите заглавия на high.пс. Имам 23 инчов монитор 1920х1080

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже 1350 мога да отделя за машинката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 348.77 лв. с ДДС
Абсолютна достатъчна конфигурация за всички игри на Full HD. За клок ще трябва да вземеш АМД, понеже за Интел не стигат парите. Някой колега ще предложи и това.
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ви предлагам конфигурация защото за тази цена има поне 10  подобни теми  за последния месец. Прехвърлете 2 страници от раздела и се хващам на бас ,че ще намерите желаната от вас.За какъв клок говорите като дори нямате знанията да си  изберете частите :) За да клокваш трябва да познаваш хардуера а вие си нямате идея какво е клока и дали изобщо ви е нужен камо ли да го  направите. Колеги не ви ли писна да ви  прават на маймуни ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS H87M-E /H87/LGA1150 I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150 2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9 1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR MSI N760 GAMING GTX760 2GB TF 2GD5/OC PSU FORTRON RIDER 550 SILVER CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU Обща стойност - 1 348.77 лв. с ДДСАбсолютна достатъчна конфигурация за всички игри на Full HD. За клок ще трябва да вземеш АМД, понеже за Интел не стигат парите. Някой колега ще предложи и това.

Добре ще чакам Амд предложенията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ви предлагам конфигурация защото за тази цена има поне 10 подобни теми за последния месец. Прехвърлете 2 страници от раздела и се хващам на бас ,че ще намерите желаната от вас.За какъв клок говорите като дори нямате знанията да си изберете частите :) За да клокваш трябва да познаваш хардуера а вие си нямате идея какво е клока и дали изобщо ви е нужен камо ли да го направите. Колеги не ви ли писна да ви прават на маймуни ?

Аз питам тук за тези неща защото наистина не разбирам. Не искам да правя никого на маймуна, просто искам да взема най-доброто за парите. Да прав си не разбирам от овърклокване,но искам след време някой които разбира да го клонке затова питам за такава конфигурация.Съжелявам ако съм обидил някого с запитването си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Интел над 1700 лв-виж+това чудо.

Кога разпитваше за кутията, кога започна да я предлагаш в конфигурация за 1.7К?! И тая смешна реплика наречена охладител. Само това ли успя да измислиш за 500лв. над бюджета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде нещо за 1350 лева, ама ще клокваш видеото. За процесора после ще си купиш охладител, а паметта ще удвоиш. 

Публикувано изображение

Малко или много всичко е компромисно. Включително видеокартата. И естествено от всичко може да се намали по малко, без хард диска и кутията. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога разпитваше за кутията, кога започна да я предлагаш в конфигурация за 1.7К?! И тая смешна реплика наречена охладител. Само това ли успя да измислиш за 500лв. над бюджета?

Пльокшо,питах и предлагам,поне не предлагам 2 и 4 слот за рама.А ти какво разбираш от охладители,на твоя Семпрон какво си сложил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пльокшо,питах и предлагам,поне не предлагам 2 и 4 слот за рама.А ти какво разбираш от охладители,на твоя Семпрон какво си сложил?

Излагаш се, мислех те за по-ербап! Пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разрових се из форумите и намерих това http://nikem-bg.net/cart/47370p1r50207p1r1005969p1r49417p1r50173p1r49615p1r44515p1r48994p1r49001p1r46911p1rf.htmlс АМД чип е за другото много не разбирам как е??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо което става за клок.

BB код:
GB 990XA-UD3 /AMD 990X/AM3+ Дъното е идеално за клок един приятел има FX8120 на 4Ghz и е със същото дъно 

Обща стойност - 1 331.73 лв. с ДДС

Разрових се из форумите и намерих това http://nikem-bg.net/cart/47370p1r50207p1r1005969p1r49417p1r50173p1r49615p1r44515p1r48994p1r49001p1r46911p1rf.htmlс АМД чип е за другото много не разбирам как е??

Не е хубава !!! поне според мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно ревю на по-евтиния модел на тая фирма  за да добиете представа какво може за  парите си  35 лева. Raijintek Aidos Review | techPowerUp

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно ревю на по-евтиния модел на тая фирма  за да добиете представа какво може за  парите си  35 лева. Raijintek Aidos Review | techPowerUp

Еми вземи си го за лаптопа като толкова те кефи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо което става за клок.

BB код:
GB 990XA-UD3 /AMD 990X/AM3+ Дъното е идеално за клок един приятел има FX8120 на 4Ghz и е със същото дъно 

Обща стойност - 1 331.73 лв. с ДДС

Не е хубава !!! поне според мен

Обоснови се? Предложението е мое и се чудя какво не ти допада? Първо като се махне периферията остава това - http://nikem-bg.net/cart/47370p1r50207p1r49417p1r50173p1r49615p1r44515p1r46911p1rf.html

Очевидно видеокартата е по-добра от това което предлагаш ти. Това само по-себе си я прави за предпочитане пред твоята предвид изискванията.

Също така е с два пъти повече и по-добра рам. Харда е по-добър във всички аспекти (не го бъркай със NAS серията.).

Съгласен съм че дъното не е толкова добро но не е и необходимо. Единствено трябва да и се вземе читав охладител и всичко заспива.

Ако става въпрос че е над бюджета съм напълно съгласен но човека сам го цитира от друга тема пък и това не значи че "Не е хубава!!!" както се изрази.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обоснови се? Предложението е мое и се чудя какво не ти допада? Първо като се махне периферията остава това - http://nikem-bg.net/cart/47370p1r50207p1r49417p1r50173p1r49615p1r44515p1r46911p1rf.html

Очевидно видеокартата е по-добра от това което предлагаш ти. Това само по-себе си я прави за предпочитане пред твоята предвид изискванията.

Също така е с два пъти повече и по-добра рам. Харда е по-добър във всички аспекти (не го бъркай със NAS серията.).

Съгласен съм че дъното не е толкова добро но не е и необходимо. Единствено трябва да и се вземе читав охладител и всичко заспива.

Той иска клок а това дъно не става за такъв само това не ми харесва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CX серията на Корсар е бюджетна та не е за предпочитане пред златното FSP. Ако се гони евтиния да по-евтино е.

И двете памети са с високи охладители и ще запират във охладителя ако вземеш някой топуз на въздух. Би трябвало да е с по-нисък волтаж та е за предпочитане но е с 30 лв. по-скъпа.

http://nikem-bg.net/cart/47370p1r50207p1r49417p1r49615p1r44515p1r46911p1r1001993p1r1008p1rf.html Захранването добре ли е ? И кои рам от двата да избера?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.