Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
inwader

Какво ли е станало та лаптопа ми не иска да " Възстанови системата " ?

Препоръчан отговор

Лаптопа от няколко дни е много бавен и почти не отваря нищо от браузарите. За това реших да възстановя системата на по-ранен етап и ми дава, че това не може да стане !?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа от няколко дни е много бавен и почти не отваря нищо от браузарите. За това реших да възстановя системата на по-ранен етап и ми дава, че това не може да стане !?!?

Публикувано изображение

Надявам се това да помогне

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Ако са изтрити точките за възстановяване на системата, няма как да стане. Каква грешка точно изписва, когато се опиташ да направиш възстановяване.

2. Може да имаш вируси, така че посети раздела за вируси, за да могат колегите от HJT да ти помогнат.

3. Компютъра може да се нуждае и от профилактика ( почистване и продухване от прах, смяна на термопаста и т.н), а също така вероятно нужда и от почистване на временни файлове и ненужни програми.

Ако може да отговориш на точките, които съм казал по-горе, ще може да се справиш и сам. Ако не е нужно да си извикаш специалист или да го занесеш на сервиз. Колегата Exwol ти е дал този отговор, понеже информацията, която даваш е недостатъчна и трябва да се гадае.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WINDOWS не може да намери : С  WINDOWS /Sistem 32 Restore ..............................

Пуснах и Avast да сканира и даде 5 заразени файла. Следвах и инструкциите, но нищо не се промени !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WINDOWS не може да намери : С  WINDOWS /Sistem 32 Restore ..............................

Пуснах и Avast да сканира и даде 5 заразени файла. Следвах и инструкциите, но нищо не се промени !

Подчертаното с червено говори достатъчно. Следвай стъпките тук: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно отворих калдата от повредения компютър, но все пак пуснах сканирането, което продължи около 7-8 минути, но не се появиха на декстопа никакви файлове както пише в инструкцията.

Подчертаното с червено говори достатъчно. Следвай стъпките тук: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Всъщност тези файлове ги виждам в моите документи и не мисля да ги пипам до получаване на следващи инструкции ! Между другото работата на лаптопа не се подобри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно отворих калдата от повредения компютър, но все пак пуснах сканирането, което продължи около 7-8 минути, но не се появиха на декстопа никакви файлове както пише в инструкцията.

Всъщност тези файлове ги виждам в моите документи и не мисля да ги пипам до получаване на следващи инструкции ! Между другото работата на лаптопа не се подобри.

Кой файлове виждаш в моите документи?

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой файлове виждаш в моите документи?

Файловете, иконите са от програмата която сканира като включих оня линк.

Мисля си друго. Лаптопа си има вграден уиндоус за инсталация, но като се пусне трие всичко. Преди две години го карах на сервиз за преинсталация и ми казаха това. Та мисля да сваля диск д на настолния компютър и с нечия ( ваша ) помощ да го преинсталирам. Не, че няма кой да ми го направи, но тръпката е друга пък и ако мога и аз да навляза в тази материя малко !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах за файловете. Виждаш изпълнимите или създадените след сканиране файлове? Освен това не си следвал точно инструкциите. За мен по това, което обясняваш най-вероятен проблем е зараза. Та за това беше хубаво екипа тук да преслушат машината . Ама ако си решил да преинсталираш всичко е безсмислено. Ако ще възстановяваш от рековери дял преди това си направи бекъп на важните файлове и документи, защото има вероятност да ги загубиш безвъзвратно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм виждам, че май има някакъв бъг с форума. А аз първоначално си помислих, че нещо не правиш както трябва. Изчакай някой от екипа да вземе отношение. С друго не мога да помогна колкото и искам. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм виждам, че май има някакъв бъг с форума. А аз първоначално си помислих, че нещо не правиш както трябва. Изчакай някой от екипа да вземе отношение. С друго не мога да помогна колкото и искам. :)

Опитвам се цялата страница на поставя на няколко пъти, но не става ! И съобщения пращам и те не излизат !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа си има вграден уиндоус за инсталация, но като се пусне трие всичко. Преди две години го карах на сервиз за преинсталация и ми казаха това.

Какво ти казаха в сервиза че не разбрах ? С две думи отваряш google и пишеш модела си на лаптопа и след това recovery разбираш кой е вълшебния клавиш и следваш инструкциите след това. Ако диска ти е разделен на две и разбираш какво ти казва ще ти го остави разделен и всичко на D ще си е там. Ако даваш само nexs nexs по добре си запази важните неща преди рековери на USB флашка или DVD.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всички, които взеха отношение по тази тема искам да кажа, че лаптопа отиде на преинсталация и вместо ХР му сложиха 7 !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да бяхте качили и другия лог...аз затова се въздържах да пиша скриптове, защото в другия има важна информация...така че не виждам за какво се нервите и за какво са тези удивителни след като вие не си свършихте работата, както трябва!!!

А да не забравяме, че това е форум и всеки пише на доброволни начела. Никой не ви е длъжен с нищо и всеки помага безкористно!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да бяхте качили и другия лог...аз затова се въздържах да пиша скриптове, защото в другия има важна информация...така че не виждам за какво се нервите и за какво са тези удивителни след като вие не си свършихте работата, както трябва!!!

А да не забравяме, че това е форум и всеки пише на доброволни начела. Никой не ви е длъжен с нищо и всеки помага безкористно!!!

Не сте ме разбрали правилно. Изобщо не съм се нервил.  Чувствах се длъжен да ви информирам до къде са стигнали нещата, защото видях, че искате да ми помогнете, но не бях сигурен в себе си и за това потърсих помощта на сервиз.

Благодаря на всички, които ми отделихте внимание. Тук винаги съм намирал във ваше лице добри съветници.

Надявам се, че и за напред ще споделяте вашия опит и знания когато аз и такива неподготвени като мен имат нужда .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.