Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BMW323Ci

pc конфигурация за игри-до 800лв

Препоръчан отговор

Здр.На всички.Ще помогнете ли да си сглобя рс за игри до 800лв мах . Монитор си имам.   Игрите който ще се играят са следните:

[test]Battlefield 4[/test]
Crysis 3
Call of Duty: Ghosts
 Need for Speed Rivals
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 798.50 лв. с ДДС
Тежички игри ще играеш, но FX-6300+260X ще се справят. Ако освен монитор имаш кутия и/или хард ще се получи нещо по-мощно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 798.50 лв. с ДДС
Тежички игри ще играеш, но FX-6300+260X ще се справят. Ако освен монитор имаш кутия и/или хард ще се получи нещо по

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, конфигурация няма да предлагам защото вие знаете по-добре. Само ще подскажа леко, че CoD: Ghosts макар да харчи около 4gb рам, ако не се лъжа иска 6gb иначе просто не стартира. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако поразтърсиш тук из форума,ще видиш теми за точно същите бюджети.Погледни там какви са предложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо от мен, малко над бюджета е но според мен си заслужава:

BB код:
SAPPHIRE DUAL-X R7 265 2GB GDDR5 Видео картата е супер малко по-слаба от R9 270 а пък със лек клок я минава. Аз лично във скоро време я взимам :) 
DAOTECH X5 MIDDLE ATX Малко съм изрязал  от кутията но си заслужава  

Обща стойност - 816.68 лв. с ДДС

А пък ако искаш да влезнеш точно във бюджета можеж а замениш дъното със това:

BB код:

Обща стойност - 77.20 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и нещо с платформа Интел от мен

Количка

ASROCK H81M-DGS /1150 I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX 4GB DDR3 1600 A-DATA 500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 FD CORE 1000 MICRO ATX BLACK SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC CORSAIR VS450 450W ATX EU Version Обща стойност - 812.60 лв. с ДДС

п.п.А ако нямаш особена претенция за игри на високи детайли,в този бюджет влиза 4-ядрен i5.Но ще е без външна карта.Процесора ще може да ти върши работа доста дълго време,без да има нужда от надграждане.Ще има и за по-голям хард,повече рам и добро захранване.След време ако събереш пари, ще си боднеш и една хубава карта и конфигурацията ще е напълно завършена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, конфигурация няма да предлагам защото вие знаете по-добре. Само ще подскажа леко, че CoD: Ghosts макар да харчи около 4gb рам, ако не се лъжа иска 6gb иначе просто не стартира. :)

Има кракове аз съм с такъв и си я игра върви си галдко супер е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има кракове аз съм с такъв и си я игра върви си гладко супер е !

Има си и официален пач във замунда който дори ти позволява да увеличиш настройките!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързия отговор ще разгледам форума и ако не си харесам нищо друго мисля да се спра на рс на Нико_

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам има ли значение какъв монитор ще ползвам  ако има някакво значение монитора ми е HP w22       1680x1050

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр.На всички.Ще помогнете ли да си сглобя рс за игри до 800лв мах . Монитор си имам.   Игрите който ще се играят са следните:

[test]Battlefield 4[/test]
Crysis 3
Call of Duty: Ghosts
 Need for Speed Rivals
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Приятел, цитираните игри са толкова различни, че ти трябва супер машина за хиляди левове, за да ги играеш така, както са замислени от разработчиците. Тия 800 лева на първо време може да ги дадеш за видеокарта. Шегувам се разбира се, защото видеокарта за 800 лева върви и със захранване за поне 100 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартира с фикс. Преди 2 седмици я играх в STEAM, бяха я пуснали два дена за проба. Имам 4 GB RAM  и преди да стартира ми напомни, че съм с 4 GB RAM   и аз потвърдих, че съм с толкова :) Естествено като почна играта, не можах да се отърва от сеч. Не е толкова много, но достатъчно, за да те нервира и провали играта ти. 

http://vbox7.com/play:0cc7041810

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам има ли значение какъв монитор ще ползвам  ако има някакво значение монитора ми е HP w22       1680x1050

Монитора ще върши работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички мисля да взема тази машина а след месец два да взвма още 1 плочка рам  и 1тб хард :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички мисля да взема тази машина а след месец два да взвма още 1 плочка рам  и 1тб хард :

Ако имаш възможност отдели още 30лв за видео карта и вземи р7 265 доста по-добра е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1,5 TB - 117 лв. 

500GB - 86 лв. + 1TB - 101 лв. = ???

Добре си помисли какво точно правиш. Ако трябва изчакай до другия месец и тогава купи целия комп вместо да ръсиш 70 лв. отгоре + 5 лв. за доставката.

А ако ще взимаш 260Х зарежи глупавата сапфирка и вземи по-добрата и евтина на Power Color - http://nikem-bg.net/computer-components/POWER-COLOR-AXR7-260X-2GD5-TDHE-OC/description.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

naruto: ако не те затруднявам ще ми направиш ли конфигурацията  с твоята карта  с 1тб хард и 2х4гб рам  и се надявам да ми вървят посочените по-горе игри поне на медиум без лаг 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но вървежа на една игра е комплексна работа. Нито бързата видеокарта ще замаже бавния процесор, нито обратното. Нито пък липсата на RAM  или видеопамет. Ако се целиш в medium  при тия игри, добра идея е да наблегнеш една идея повече на процесор, отколкото на видеокарта. В случая FX6300 е добра идея, но не забравяй и поне 8 GB RAM, които е добре да имаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

naruto: ако не те затруднявам ще ми направиш ли конфигурацията  с твоята карта  с 1тб хард и 2х4гб рам  и се надявам да ми вървят посочените по-горе игри поне на медиум без лаг 

Конфигурации има дадени достатъчно та не виждам смисъл? Просто ти посочвам по-добрия избор за вариант на 260Х.

Това е същата карта но с фабричен клок и по-добро охлаждане като не е по-скъпа а даже  2 лв. по-евтина.

Другата ми забележка се отнасяше за харда. 1.5ТБ ти е 117 лв. та няма смисъл сега да взимаш 500ГБ и след месец 1ТБ понеже излиза 75 лв. отгоре.

Около 10 лв. отгоре ще излезе та изчакай ако трябва няколко дена да ги събереш и не бързай с покупките.

пс. С 8ГБ рам няма как да стане понеже това значи да се ореже видеото и процесора.

Памет винаги може да добавиш още ама едва ли ще тръгнеш да сменяш процесор или видеокарта другия месец.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

последен въпрос НИКЕМНЕТ предлагат ли опция да ми сглобят рс-то и ако да с колко ще ми се оскъпи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...