Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Това е сайта ми моля ви кажетe как е скоро го направих ама искам да знма дали има смисъл да продължавам или да го оставям: fun-party.alle.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало е добре да прегледате сайта за правописни грешки.Не се заяждам.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сайта ми моля ви кажетe как е скоро го направих ама искам да знма дали има смисъл да продължавам или да го оставям: fun-party.alle.bg

Каква е връзката на сайта ви и хардуерния раздел? И защо пускате две теми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо искаш да го оставяш. Давай, развивай го. Само така ще се научиш. Вслушвай се в критиките, мненията и лека полека ще станат нещата. Като за начало е добре. Така като гледам си използвал чист HTML/CSS. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М, сайта си е похабен. Не знам, просто ми се повръща вече от "меме"мания, от липсата на елементарни познания по БЕЛ и да...Бебешките слаби вицове, на които изреченията почват с "и".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде е сайта ? Вижда се само малко текст, едно изображение Let's party и един тест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много постен и шаблонен ми се струва, еднотипен, и без конретна цел/тематика. Ужасно фрапиращи правописни и пунктуационни грешки, ако го види преподавателя ви по БЕЛ ще настръхне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Социялни Мрежи -->  Социални Мрежи иначе сайтчето доло горе е добро 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Колеги не изяждайте детето толкова бързо Публикувано изображение

Моите поздравления, че се опитваш да сътвориш нещо.

Нормално е като за начало да има забележки, но все от някъде трябва да се започне.

Като начало, лично мен не ме кефят дългите сайтове. Говоря за вертикален размер. Мърди се един банер който разтяга сайта надолу, а може да бъде преместен в дясно и да не се налага скролване по празна страница.

Менюто в ляво може леко да се намали и да се фиксира така че в категориите в които се налага скролване в централния фрейм менюто винаги да е достъпно без да се налага да се връщаш горе.

Така ще се избегне накъсаноста на тапета.

Някои от категориите в менюто могат да бъдат преместени към бъдещия форум.

Те това така на бързо. Не приемай това като забележки или упрек а като препоръки за да стане страничката ти по-функционална.

Редактирано от pconline (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Социялни Мрежи -->  Социални Мрежи иначе сайтчето доло горе е добро 

долу-горе :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

долу-горе Публикувано изображение

Айде хареса ми да не се обидиш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за коментарите ще погледна правописните грешки и ако може кажете ми нещо което според вас ще направи сайта ми по-добър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сава, грешките от първия път направа, са простими, ако си маке :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен вече е много по-добър ето линк: за сайта: fun-party.alle.bg. Кажете как ви се струва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викнете някой, за когото граматиката не е на "Ви", за да коригира поне най-дразнещите грешки, започващи още от подзаглавието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2S5kSuS.png

Все още има да се работи за оправяне разминаването в отстъпването от ляво. Освен това, за разлика от десният отстъп, отляво по протежение на менюто не се разграничава отстъп. Или и от двете страни ще има плавна преливка в цвета на фона, или и от двете страни границата е добре да е рязко очертана. Също и посочената правописна грешка, която предполагам има предвид колегата.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Също и посочената правописна грешка, която предполагам има предвид колегата.

Всъщност има още 2 само в подзаглавието, а и не само там. "Социялни мрежи" си стои, независимо, че бе коментирано по-горе. А и не мисля, че подредбата по раздели, която виждаме вляво, е най-подходящо подредена.

Не разбирам нищо от правене на сайтове, коментирам от гледната точка на обикновен потребител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Намирате се на нашия нов сайт, създаден с една простичка цел - да Ви напомни, че ежедневието ни не е толкова сиво, колкото последно време сме свикнали да вярваме че е, и че един добър виц може да е решението на всяка драма, проблем или просто за запълване на 10те свободни минутки, оставащи Ви до следващата задачка. Тук можете да намерите видео, музика, забавни комикси, вицове, както и много други. Всяка седмица тук ще намирате нови забавни неща, които не трябва да испускате.  Ако срещнете някакви проблеми, разглеждайки сайта ни, моля Ви свържете се с нас и ще направим всичко възможно, следващият път, когато отворите страницата, проблема да липсва. Вариантите да го направите са два - пише в коментари или от контакти (сложете един линк тук към контакт формата), ще се радваме да видим вашето мнение за да направим нашия сайт още по-добър!

Надяваме се да Ви хареса сайта ни!

Преди час и малко тръгнах да редактирам текста, но за съжаление ми изникна доста работа и нама да успея скоро да го довърша (честно казано в момента даже не си спомням какво съм променял) ако някой по- грамотен от мен има желание да допълни, моля.. все пак да помогнем на лапето... :)

Поздрави!

Редактирано от Дриско Бийтъ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.