Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте бих искъл вашето мнение относно този компютър -- http://www.speedcomputers.biz/nastolen-computer-speed-game-intel-3220-hd7850/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неб*лансирана е. Видеокартата идва мощна за процесора, а за същите пари се взима i5 с по-качествено захранване, кутия и пълноразмерно дъно. За какво ще го ползваш? Стари части имаш ли? Монитора какъв е? И крайния бюджет е? 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 1000-1100лв. За мощни игри основно и тежки програми.Ако можеш да ми препоръчаш някакъв геймърски компютър , ще съм Ви много благодарен!Монитор нямам нито някакви качествени части.

Редактирано от Bizkvitik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

При румънците(е*аg) в момента тези части са по-евтини и ще се намали цената,а няма и такса за доставка.За монитор не стигат,но има за 100тина лв втора употреба 20" с *VA матрици.Не си нацелил раздела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus H81M-K 75 лв.

i5-4440, 3.1GHz 300 лв.

HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz 71 лв.

Toshiba 500GB 85 лв.

Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 750 OC 230 лв.

Super Flower SF-550K12XP, 550W, PFC Activе 75 лв.

NZXT Source 210 66 лв.

LED Benq 21.5 187 лв.

1 088 лв. с безплатна доставка. Просто бюджета не стига за нещо по-качествено. А и като нямаш монитор става още по-трудно.

Ако вземеш i3-4330 можеш да добавиш още една плочка РАМ, по-голям твърд диск или по-бърза видеокарта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясните кое е лошото на компютъра който аз предложих понеже ми е по-удобно да го зема на изплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако в момента имаш сумата от 1000-1100 лв,по-добре си вземи компютър без видеокарта и постепенно събери и за допълнителна такава.Като нямаш нищо,ще трябва и мишка и клавиатура и колонки.И монитор като сложим,не остава много възможност за върхови части.

Нали си наясно,че като е на изплащане,ще се оскъпи доста.По-добре заем от банка,ще излезе по-евтино.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си имам монитор , мишка , калавиатура и слушалки.Аз просто искам да си намеря компаютър за толкова пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясните кое е лошото на компютъра който аз предложих понеже ми е по-удобно да го зема на изплащане.

Захранването,процесор,цена-те това му е лошото.

пп И е с лепенки,а понякога не слагат това,което са написали.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор нямам нито някакви качествени части.

Аз си имам монитор , мишка , калавиатура и слушалки.Аз просто искам да си намеря компаютър за толкова пари.

Сега кое е вярното? Почвам да се обърквам. И да проявявам крайна незаинтересованост да отговарям в точно тази тема.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз нищо не разбрах.Линка е за комп със смотано дъно,захранване,процесор,една плочка рам,който е за 1400 лв,само дето са сложили 280Х (предполагам най-евтината колорка),а момъкът говори за комп 1100 лв с монитор.

Виж темата-комп за 1000 лв,има добри предложения.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих за един монитор който е на старият ми компютър , но забравих да редактирам поста си за което се извинявам.А относно готовия компютър , просто не съм толкова добре запознат с тези работи и не са ми много ясно , но се опитвам да ги схващам лека по лека...Просто ми трябва геймърски настолен компютър за 1100-1200 лв.(по-висок бюджет си давам понеже днес имах късмет в онези фисчета и спечелих 300 лв.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет машината трябва да е с I5 а не с I3. Така че хем те мамят с парите хем картата ще е спъвана от слабия процесор. 

Нещо като да имаш пари за ауди обаче в магазина да ти дадат жигула. И като капак с намалена гаранция.

За това готови сглобки не се гледат. Подбираш частите от Скай или Никем те ти го сглобяват безплатно ако не можеш или не искаш и го взимаш на изплащане.

Ако можеш да си го сглобиш сам или някой да ти помогне някой части излизат по-изгодно на други места та от теб зависи дали ще изстискаш максимума.

GEIL 8GB DDR III 1600 /BULK/ SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM003 ASUS H81M-C, H81, DDR III 1600/1333, VGA, DVI, SATA III, USB 3.0, GLAN, LGA1150 FORTRON RAIDER 550 SILVER, 550W ANTEC Кутия ONE, w/o PSU POWERCOLOR 2048M R9 270X PCS+, AXR9 270X 2GBD5-PPDHE PCI-E 3.0 INTEL CORE i5-4460, 3.20GHz, 6MB, BOX, LGA1150, Haswell Refresh Крайна цена: 1 172 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата във фреймрейта в игри при I3 и I5 е минимален ! Имате интернет потърсете сравнения и тогава пишете (наруто) и не гледайте сухи резултати ами в игри. Това видео за втори път го посочвам.

за g3258 с/у i5 и i7 вижте ревюто в канала LinusTechtips Редактирано от Ivelin _ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата във фреймрейта в игри при I3 и I5 е минимален ! Имате интернет потърсете сравнения и тогава пишете (наруто) и не гледайте сухи резултати ами в игри. Това видео за втори път го посочвам.

за g3258 с/у i5 и i7 вижте ревюто в канала LinusTechtips

Викаш, че разликата е минимална а http://www.bit-tech.net/hardware/2013/11/14/intel-core-i3-4130-haswell-review/5.

The Elder Scrolls: Skyrim

i3 4130 - min.57fps, average 87fps

i5 4670k(stock) - min. 89, average 138fps

Shogun 2: Total War CPU Test

i3 4130 - min.17fps, average 21fps

i5 4670k(stock) - min. 28, average 34fps

Та, така ако 60-70% разлика в пройзводителноста за теб е малко, то тогава за какво говорим. Публикувано изображение  Да не давам още резултати за други игри и бенчове, че в някой дори разлика е над 2 пъти в полза на i5.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То така ако можеше, процесор за 120 лева да е същия, като за 600, щеше да е чудесно, ама не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и от мен една , нека той си прецени дали му харесва , а не да казвате кое е по добро м/у интел и амд има си клипчета със тестове на процесори и видео карти при игрите ... нека си прецени , защото не искам да стават спорове ..BB код:GB 970A-DS3P/AM3+ AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ 8GB DDR3 1600 GEIL BULK 500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE Thermaltake Commander MS-I Snow USB3.0 VN40006W2N CM HYPER 212 EVO CM JETFLO 120 /12CM /PWM /WHIT x2Директен линк : http://nikem-bg.net/cart/49912p1r47524p1r47999p1r48132p1r50071p1r46974p1r1021p1r45247p1r49620p2rf.htmlОбща стойност - 1 171.07 лв. с ДДС

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слогай 6-8 ядрен Атлон и съвместимо дъно и се готов!

Като изключим видеото, всичко останало съм го направил иииииииииии съм мнооооооого доволен.

Лично мое мнение!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема май заспа....?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз единствено цената да гледам , понеже не разбирам много много , а всеки дава идеи (няма лошо , но ми се иска някой да подкрепи идеята на свой колега , за да знам кое да взема).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш конкретна марка амд или интел взимай на нико - процесорът му е по-добър, от предложеният от мен .. мисля че всичко друго е равностойно вез харда де който съм предложил.. по малко гб е :)

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първия ти пост си дал машина за 1 300 лв. после намали сумата на 1 000 - 1 100 лв.  а накрая я увеличи на 1 100 - 1 200 лв. от там и различните предложения. 

Реално моето предложение е подобно на това на johny01. При Нико имаш предложение с по-слабо видео и по-малко рам понеже е с монитор и за по-малко пари.

Сирини поради няква причина е дал предложение със слабия FX-6300 които е на ниво I3-4130 за сметка на това скъпо понеже излиза колкото тия с I5.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не , просто предложих и със амд ... все пак неможе само интел.. то не че и със моята няма да могат да се играят всички игри но все пак сложих и охладител.. който е по-добър от стоковия , иначе без проблем можеше да се бутне и 8320 ама не ми се мисли за топлината..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сирини човека едва ли ще седне да клоква предвид че нищо не разбира а като не ти се мисли за топлината просто не предлагай АМД. 

Така или иначе дава едни и същи пари та няма смисъл от подобни варианти. Пък и да клоква какъв е смисъла от цялото мъчение като може да вземе I5-4460?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.