Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

На какво попаднахте днес

Препоръчан отговор

8793338N.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 20k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

8430

• haidukpikaso

4299

• GUNNM

3021

• Мойра

1307

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не, онова не е зум. Това е И се продава и не струва много пари

Публикувани изображения

floating-bonsai-trees-air-hoshinchu-gif-

floating-bonsai-trees-air-hoshinchu-gif-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

8800289f.gif

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бащата на човечеството бил от Чирпан

otkritie-pyrviqt-chovek-na-zemqta-e-ot-c

Първият човек на Земята се е появил край Чирпан. Оттам прародителят на човека се е преселил в Африка, за която се счита, че е майка на човешката цивилизация.

Това сензационно разкритие идва след откриването на зъб от хоминид (пряк предшественик на човека, б.а.) близо до града. Находката е намерена от проф. Николай Спасов от Националния природонаучен музей при БАН, пише bradva.bg.

Експертиза, правена във Френската академия на науките, потвърждава, че това е най-старата находка от прачовек в света. Тя е открита при проучване на масов гроб на животни от късния миоцен (10,7-5,3 милиона години пр.н.е.) в изоставена пясъчна кариера край Чирпан през есента на миналата година. Обявяването й е бавено, за да може безотказно да се докаже нейната уникалност.

Френската академия на науките потвърждава по-късно, че става дума за горен предкътник на човекоподобна маймуна. Така намереният зъб край Чирпан се признава за част от най-стария познат на науката хоминоид. Френските учени са категорични, че откритието от Чирпан ще предизвика истинска сензация в палеонтологията. Според тях находката може да промени традиционната представа за еволюционната линия на развитие на вида.

„Откритият зъб е повече от потресаващ. С негова помощ със сигурност можем да твърдим, че хоминидите нямат африкански произход. Новата теория е, че предците на човека са тръгнали от Балканите преди 7 млн. години и впоследствие са мигрирали в Африка“, категоричен е проф. Николай Спасов. В момента Спасов и шефът на парижката Лаборатория по еволюция на човека д-р Дени Жераадс продължават разкопките в търсене на още останки на загадъчния човешки братовчед.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправено и не крещя.

Израел краде кадри от други държави кадъра DARE TO FLY не е в Израел. Може да има и други кражби.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 28.05.2016 г. at 13:40, acnekt написа:

ИЗРАЕЛ КРАДЕ КАДРИ ОТ ДРУГИ ДЪРЖАВИ  КАДЪРА DARE TO FLY  НЕ Е В ИЗРАЕЛ. МОЖЕ ДА ИМА И ДРУГИ КРАЖБИ.

Вие сериозно ли? Явно много мразите Израел, за да крещите така. На мен клипчето ми хареса много и с радост бих посетила тази държава.  :)

Редактирано от Ma_ri
дубъл (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ma_ri написа:

Вие сериозно ли? Явно много мразите Израел, за да крещите така. На мен клипчето ми хареса много и с радост бих посетила тази държава.  :)

Поправих си поста и не крещя ,и не мразя никого или нещо. Забравих да изключа Caps.Ако бяха ме оставили да си редактирам поста щях да разбера,че пиша с главни букви. Не мога да реагирам бързо.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Поправих си поста и не крещя ,и не мразя никого или нещо. Забравих да изключа Caps.Ако бяха ме оставили да си редактирам поста щях да разбера,че пиша с главни букви. Не мога да реагирам бързо.

Разбирам. От любознателност, следите рекламните клипове, на всички държави и ви е направило впечатление, че има несъответствие. Приемете искрените ми извинения, че се усъмних в добрите ви намерения. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване