Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся хубав компютър за игри

Препоръчан отговор

Здравейте!От известно време искам да си сменя компютъра.Въпросът ми е какъв да взема,защото желая да играя тежки игри като dead rising 3,watch dogs,alien ot 2014,shadows of mordor и други.Разгледах в интернет и си избрах два.Първият  е този http://www.technopolis.bg/b2c/details/517077/P11010201/Nastolen-kompyutar-KTN-PREDATOR,а другият е този http://www.technopolis.bg/b2c/details/517859/P11010201/Nastolen-kompyutar-ACER-PREDATOR-G3-605-i5 .Ако имате някакви други предложения ми пишете.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От известно време искам да си сменя компютъра.Въпросът ми е какъв да взема,защото желая да играя тежки игри като dead rising 3,watch dogs,alien ot 2014,shadows of mordor и други.Разгледах в интернет и си избрах два.Първият  е този http://www.technopolis.bg/b2c/details/517077/P11010201/Nastolen-kompyutar-KTN-PREDATOR,а другият е този http://www.technopolis.bg/b2c/details/517859/P11010201/Nastolen-kompyutar-ACER-PREDATOR-G3-605-i5 .Ако имате някакви други предложения ми пишете.  :)

Ако си ги вземеш ще се прекараш много за тези пари можеш да си вземеш в пъти по добра машина а и с двете видео карти не съм сигурен, че ще подкараш игрите които искаш. Сглоби си конфигурация от nikem или от sky.bg

Едит: Ако не разбираш питай тук за конфигурация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажете какъв бюджет имате приготвен и ще се опитаме да дадем предложения в този ценови диапазон.

Не е добра идея да се вземат готови компютри от разните техно-магазини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня, ако не можеш да сглобяваш компютри, никем или скай ти го сглобява безплатно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, леле...R7 240  с 4 GB видеопамет XD. Тия от ТП не се шегуват. Още малко и ще настигнат е-Varna,  че и ще ги задминат.  С тая видеокарта няма да може да тръгне нито една игра с повече от 20 фпс при нормални настройки на картината. Чудя се, няма ли кой да ги даде под съд?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, леле...R7 240 с 4 GB видеопамет XD. Тия от ТП не се шегуват. Още малко и ще настигнат е-Varna, че и ще ги задминат. С тая видеокарта няма да може да тръгне нито една игра с повече от 20 фпс при нормални настройки на картината. Чудя се, няма ли кой да ги даде под съд?

А на мен ми е чудно,с какво може да се запълнят тези 4GB ? Като например Euro Truck Simulator 2 всичко на MAX, Full HD харчи точно 1GB VRAM.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами имам бюджет около 1300 лева

но тъй като никога не съм ползвал такъв сайт,не знам въобще какво да избера и какво ще е най-хубаво 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/52595p1r51390p1r50101p1r46943p1r44433p1r49615p1rf.html

+

http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=5%7C11%7C403%7C28946%7C0%7C0

И не,не са хубави,слагат i3 и gtx 750 в компютър за 1200 лева...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не са много зле, но са доста надценени. Шампиона пак бърза да дава предложения без да знаем какъв е монитора на автора и дали въобще има такъв! Ако е някой малък с ниска резолюция то карта от 400-500 лв. е абсолютно излишна. Би могло също да има някоя част от стар компютър - диск, кутия и т.н. Нека се изяснят тези неща и тогава да дадем най-доброто предложение. 

п.п. @monicho, на 99% съм сигурен, че ще ме цитираш... недей! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не са много зле, но са доста надценени. Шампиона пак бърза да дава предложения без да знаем какъв е монитора на автора и дали въобще има такъв! Ако е някой малък с ниска резолюция то карта от 400-500 лв. е абсолютно излишна. Би могло също да има някоя част от стар компютър - диск, кутия и т.н. Нека се изяснят тези неща и тогава да дадем най-доброто предложение. 

п.п. @monicho, на 99% съм сигурен, че ще ме цитираш... недей! 

Аз ще поискам стария да го продам за около 200 лв. и не искам да вземам части оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще поискам стария да го продам за около 200 лв. и не искам да вземам части оттам.

ако успееш може да се вземе 21.5" свестен монитор за тези пари

като стана дума

Бихте ли ми препоръчали монитор подобен (като външен вид но с IPS и full hd ако е възможно) на Acer V223HQL

до 200лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако успееш може да се вземе 21.5" свестен монитор за тези пари

като стана дума

Бихте ли ми препоръчали монитор подобен (като външен вид но с IPS и full hd ако е възможно) на Acer V223HQL

до 200лв

Това ти е най-евтиния 23''
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е най-евтиния 23''

добре може ли да ми препоръчате най-доброто за филми и игри до тези пари (вече не държа на външният вид, само да е черен)

и 23" става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AOC 23 vs Acer 23

По-малкият диагонал е на почти същата цена та при няма и 10 лв. разлика не си заслужава.

Аз лично бих взел сребристия ама ти си знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване