Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Снощи се напих много и днес ми е много лошо...Не ме боли глава и не ми се вие свят но ми е много отпаднало а пък след два часа тряа пътувам някакви съвети за да се подсиля малко направо много ми е лошо на корема ..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ще повръщаш, вземи си торба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ще повръщаш, вземи си торба

мисля че няма защото ходих по голяма нужда до тоалетна и ся пак ще ходя дали ще повърна ? аз не мисля или ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си шофьор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си шофьор.

аз няма да карам та аз съм на 16 ... според теб защо тази тема е в тийн зона :D сега пих айран и почна едно парене по как да кажа половия член това нормално ли е и кога ще спре защото е много дразнещо... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално, може спокойно в някой от безпаметните часове да си прихванал трипер. То и не е нормално да се налива човек на такава възраст, но това си е тема с която да се занимават родителите ти, ако ги е еня за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално, може спокойно в някой от безпаметните часове да си прихванал трипер. То и не е нормално да се налива човек на такава възраст, но това си е тема с която да се занимават родителите ти, ако ги е еня за теб.

трипер?? та аз с*кс не съм правил... има ли някаква вероятност това парене да е от алкохола ? защото трипера не е ли болест която се предава по полов път от болен на здрав човек??? та незнам дали е от алкохола това ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трипер?? та аз с*кс не съм правил... има ли някаква вероятност това парене да е от алкохола ? защото трипера не е ли болест която се предава по полов път от болен на здрав човек??? та незнам дали е от алкохола това ? 

Има вероятност и от алкохола да е. Една от производните при усвояването е киселинна компонента.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти може да не си, ама на теб може да са ти правили...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изяш една люта шкембе чорба, или изпий половин литър зелева чорба ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не можеш да пиеш, защо го правиш?! 2 кисели млека и си готов + 2 упсарина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сок от кисели краставички и газирана вода :) 

Трябва да пиеш :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия съвет е да легнеш и да спиш, но като нямаш такъв вариант се надявай да ти мине по-бързо и да не ти идва да повръщаш в деликатни ситуации :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300-400 гр. расул от кисело зеле, ще бъдеш като нов след 1 час. Не мога да разбера, като не можеш да пиеш защо се прайш на "мъж"?

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за помощта  :) Аз немога да разбера вие не сте ли се напивали така? Бяхме се събрали беше весело просто понякога се случва човек да прекали...Това е второто ми такова тежко пиянство...А пък и се оправих до часа на пътуването просто се бях панирал малко защото нали имах важна работа ...

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия съвет е да легнеш и да спиш, но като нямаш такъв вариант се надявай да ти мине по-бързо и да не ти идва да повръщаш в деликатни ситуации :D

Това пък е най-гадното да легниш и да заспиш, още 5 дена ще бъдеш като пиян и замаян.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг път си помисли дали ще пиеш и колко, особено като знаеш, че на следващия ден те чака пътуване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера вие не сте ли се напивали така?

Ние сме примерни ;)  Аз съм се напивал, но сутринта съм бил като нов, явно не можеш да носиш на алкохол ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро не знае как да пие. То е нормално, все пак е на 16. Просто трябва да се пие бавно, а не да се налива човек, трябва да се мези задължително и да се пие много вода, а не някакви сокчета или още по-зле, кола. Принципно разликата между българския начин на пиене и този на североизточните народи е това, че ние сядаме на маса, мезим и пием с часове, докато те се наливат за половин час и после припадат. Лошото е, че все повече от тинейджърите пият по втория начин. Колкото до махмурлука, обикновено се получава от обезводняване, защото алкохолът дехидратира много. Затова първото необходимо е да се пият течности. Най-добре айрян със сол. Отделно е добре да се изядат 1-2 ябълки, за да се премахнат киселините, които обикновено присъстват. Ай сега наздраве :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за помощта  :) Аз немога да разбера вие не сте ли се напивали така? Бяхме се събрали беше весело просто понякога се случва човек да прекали...Това е второто ми такова тежко пиянство...А пък и се оправих до часа на пътуването просто се бях панирал малко защото нали имах важна работа ...

Това е съвет, който е пробван. Алкохола в организма се чисти, чрез уриниране най-вече. Като се събудиш след тежък алкохолен запой пиеш една бира ( не повече). След около 30 минути просто ще ти просветне.

Между другото термина "лошо пиянство" има друго значение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи съм пил уиски, коняк, водка, мента и бира, естествено напих се. Но не съм повръщал и много малко съм пикал. Още ми се върти главата, ядох кисело мляко, кисели краставички и пих от сока на тези кисели краставички и газирана вода , но още ми се върти главата. Като седя на едно място пред компа без да се мърдам съм ок, но само леко да си помръдна главата и ми се върти. Сега не знам какво да правя, някакви идеи имате ли ? Че ми е много гадно. 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи съм пил уиски, коняк, водка, мента и бира, естествено напих се. Но не съм повръщал и много малко съм пикал. Още ми се върти главата, ядох кисело мляко, кисели краставички и пих от сока на тези кисели краставички и газирана вода , но още ми се върти главата. Като седя на едно място пред компа без да се мърдам съм ок, но само леко да си помръдна главата и ми се върти. Сега не знам какво да правя, някакви идеи имате ли ? Че ми е много гадно. 

Отиваш до тоалетната, акаш, миеш си задника и след това лягаш и спиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...