Премини към съдържанието
hristoslav2

Впечатления, бъгове за оправяне, предложения за промени

Препоръчан отговор

Имам едно предложение към тримата администратори..
Я да се поразмърдате и да направите един плаващ бутон Горе - долу в дясно. Много е неудобно да местиш страницата със скрола на мишката.

Софтуера който ползвате за форума е много "умрял" и остарял....Защо не го прехвърлите на vBulletin ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си има подобен бутон.Не е точно като този в Setcombg да можеш по всяко време да върнеш Горе, но когато си най-долу в страницата можеш.

Намира се най-долу в средата на страницата:

8084239D.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм че бутона е прекалено в дъното. Трябва да бъде под последният коментар и над полето за писане на нов коментар и реда показвани аватари от фейсбук, примерно да е тук:

nWW6B1G.png

Освен това, намиращата се най-вдясно връзка с името "Следваща непрочетена тема" е излишна, освен за допълнително улеснение на спамери и тролове, които искат да прочетат всичко и да пишат навсякъде( като мен :D ) и само заема място на този ред. Ако се премахне, или поне премести на друго място "Следваща непрочетена тема", тогава бутона "Нагоре" ще може да се центрира, а да не стои вляво от осевата линия на страницата. Добре е бутона да е постоянно напълно видим, а не да се "показва" при посочване с мишката.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си има подобен бутон.Не е точно като този в Setcombg да можеш по всяко време да върнеш Горе, но когато си най-долу в страницата можеш.

Намира се най-долу в средата на страницата:

8084239D.png

Говоря за плаващ бутон - вижда се постоянно в дясната част на екрана, независимо на кой пост се намираш.

Така не е необходимо да слизаш най-долу, за да кликнеш на бутона..това е равносилно да се качиш най-горе. Бутонът в сегашното му местоположение е безсмислен.

2. Бутон за цитати с изкачащ прозорец на който трябва да потвърдиш за да ти отвори цитат - това е върха на глупостта. Не знам кой го е направил, но е добре да си поправи грешката, като при кликване  върху бутона за цитата веднага да ви дава нов пост със съответният цитат.

3. Има проблем с редакцията на пост. Днес ми се наложи на два пъти да си редактирам пост - поради допуснати  правописни грешки в бързината. Въпреки моята редакция, реално постът не отрази нищо - остана без промени. Наложи се след половин час да вляза пак и да го редактирам наново - този път успешно.

4. Активирайте IMG тага.

5. Активирайте VIDEO кода.

6. Може да добавите още някои ВВ кодове.

7. добавете бутонче с чието кликване да се затваря дясната колонка(нови теми, ново в блоговете, нови статуси)

https://www.kaldata.com/forums/

от началната страница и така форума да се вижда на цял екран.

Като цяло имам много лошо мнение за собственика и администраторите на форума - закопалисте го. Влезте в час!!!

Редактирано от hristoslav2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа само едно. 

Ако не престанеш с определенията от сорта на "малоумник" и т.н., и не промениш изказа си като го приведеш към нормалният за това "ужасно място", наречено Калдата, съвсем скоро ще се наложи да те освободя за едно неопределено време от присъствието ни. 

След като си с толкова лошо мнение, имаш свободата на избора просто да не посещаваш това "отвратително място". 

Ако ли не, изказвай се по-умерено, моля!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Говоря за плаващ бутон - вижда се постоянно в дясната част на екрана, независимо на кой пост се намираш.

Така не е необходимо да слизаш най-долу, за да кликнеш на бутона..това е равносилно да се качиш най-горе. Бутонът в сегашното му местоположение е безсмислен....

.................

Да съм казал нещо различно.Казах , че е подобен на този в Setcombg, макар и не точно и обясних-в случай, че не си го видял!

.........................................................

пп.Не нападай така рязко форума.Има си трески за дялане, както и всеки друг.Нещо май си гневен, че се чепкате с kod и си го изкарваш тук!

По-добре си  оправете отношенията и се върни  в Setcombg, че и там ще я овапцат без теб.Не го приемай лично, вие си знаете-аз просто споделям мнение.

пп2.Сори за лекото отклонение от темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа само едно. 

Ако не престанеш с определенията от сорта на "малоумник" и т.н., и не промениш изказа си като го приведеш към нормалният за това "ужасно място", наречено Калдата, съвсем скоро ще се наложи да те освободя за едно неопределено време от присъствието ни. 

След като си с толкова лошо мнение, имаш свободата на избора просто да не посещаваш това "отвратително място". 

Ако ли не, изказвай се по-умерено, моля!

Приемам забележката, но това не променя мнението ми, че форумният софтуер е остарял и се нуждае от подмяна.

:offtopic_s:

пп.Не нападай така рязко форума.Има си трески за дялане, както и всеки друг.Нещо май си гневен, че се чепкате с kod и си го изкарваш тук!

По-добре си оправете отношенията и се върни в Setcombg, че и там ще я овапцат без теб.Не го приемай лично, вие си знаете-аз просто споделям мнение.

Написал съм му каквото е нужно, но той реши че е по-добър от професионалните екипи написали vBulletin и реши да модва дефолтният скин, с което го влоши и без да знае промени ефектите от някои ВВ кодове. Да не говорим за цензурата му, редактиране на мои постове с презентации за марките във FAQ и банването на хора чието мнение не му допада, вместо да банне откровени спамъри. Добави и промените заради рейтингите и индексите на Гугъл.

Освен това си мисля, че покрай хилядите часове пред монитора се е влошило зрението му..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемам забележката, но това не променя мнението ми, че форумният софтуер е остарял и се нуждае от подмяна.

Това начинание не е никак евтино.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау , по добре да е остарял , отколкото тоя на сетком - така го осраха от както го смениха , а пък сега от тия 10 дневни промени  :) хептем .

Колко добре беше направен преди  :( дори давах идеи и тук да стане така  :(  а сега е некаква цигания ......само погледни колко хора пишат  напоследък в него - язък ти за труда който си положил там .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

gothicrock
Знам, а и прехвърлянето на новият софтуер си е главоболие.
Все пак ако иска да е адекватен на рекламният пазар и в час с търсенето и изискванията на членовете - трябва да го направи.

Да не говорим, че е нужен и тъмен скин.

jonov

Предполагам, че гледаш Flat скиновете - превключи на дефолтен, с падащият бар най-долу в ляво.

Иначе дефолтният стана много зле с промените на шрифтовете и инфо лентите на постовете.

Калдата е тотално остарял...предполагам, че с времето си свикнал с него и си станал консервативен, но новият софтуер дава повече възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй прозорче за цитатите, определено си има смисъл да изкача, когато цитираш повече от един човек и в някой момент, преди да си почнал да пишеш отговори, решиш да видиш колко човека, кои си цитирал и да се откажеш още тогава от цитат и отговор към някой от избраните, като го затвориш в самото прозорче, а не да се налага да му триеш ръчно цитата, вече поставен в твоя коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да , прав си че съм свикнал вече май 11 години  :)  но определено стария сетком ми харесваше много повече . 

ПП. то и аз съм остарял и циганията вече не ми харесва  :) и старата музика ми по харесва ...тая от 60 те  :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1Force1

Ще си позволя да не се съглася с теб. Варианта приложен тук не е удобен. Пиша го на базата на опита си в 18 форума с 5 типа софтуер - phpbb, SMF, vBulletin, xenForo, ASPPlayground.

Просто избираш поста, който искаш да цитираш и кликваш на "цитирай". Съответният цитат се добавя към останалите в отвореният преди преди това прозорец с нов пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря за плаващ бутон - вижда се постоянно в дясната част на екрана, независимо на кой пост се намираш.

Така не е необходимо да слизаш най-долу, за да кликнеш на бутона..това е равносилно да се качиш най-горе. Бутонът в сегашното му местоположение е безсмислен.

2. Бутон за цитати с изкачащ прозорец на който трябва да потвърдиш за да ти отвори цитат - това е върха на глупостта. Не знам кой го е направил, но е добре да си поправи грешката, като при кликване  върху бутона за цитата веднага да ви дава нов пост със съответният цитат.

3. Има проблем с редакцията на пост. Днес ми се наложи на два пъти да си редактирам пост - поради допуснати  правописни грешки в бързината. Въпреки моята редакция, реално постът не отрази нищо - остана без промени. Наложи се след половин час да вляза пак и да го редактирам наново - този път успешно.

4. Активирайте IMG тага.

5. Активирайте VIDEO кода.

6. Може да добавите още някои ВВ кодове.

7. добавете бутонче с чието кликване да се затваря дясната колонка(нови теми, ново в блоговете, нови статуси)

от началната страница и така форума да се вижда на цял екран.

Като цяло имам много лошо мнение за собственика и администраторите на форума - закопалисте го. Влезте в час!!!

Разбираш от форуми колкото баба ми от космически кораби. Форумът е с последната си версия и е остарял ама някой друг път. А да сравняваш phpbb, SMF, vBulletin, xenForo, ASPPlayground и други шитни е Invision е повече от смехотворно. Все едно да сравняваш S класа с трабант. Горепосочените ги ползват само и единствено защото са безплатни. А собствените им си мечтаят да могат да си купят лиценз за Invision.

И накрая но не на последно място, всичко което си изброил в цитирания от мен пост си го има и винаги си го е имало и винаги си е работело. Освен плаващия ти бутон, който за 12 години май само на теб ти липсва. но обещавам да помислим за него въпреки, че имаш лошо мнение за нас. :D

Останалите точки всичките си ги има и си работят или не знаеш как да ги използваш защото си с голям опит и специалист без собствен популярен форум или просто ползваш куц браузър само за специалисти.

И понеже си специалист трябва да ти обясня как се ползва форума:

2. Бутон за цитати с изкачащ прозорец на който трябва да потвърдиш за да ти отвори цитат - това е върха на глупостта. Не знам кой го е направил, но е добре да си поправи грешката, като при кликване  върху бутона за цитата веднага да ви дава нов пост със съответният цитат. - за тази цел се ползва бутона "отговор" така веднага ти дава опция да пишеш с цитиран пост. бутона "цитирай" се натиска ако искаш да цитираш няколко поста и го на натискаш на всеки един за да светне

3. Има проблем с редакцията на пост. Днес ми се наложи на два пъти да си редактирам пост - поради допуснати  правописни грешки в бързината. Въпреки моята редакция, реално постът не отрази нищо - остана без промени. Наложи се след половин час да вляза пак и да го редактирам наново - този път успешно. - пръв си за 12 години който чувам за подобен проблем

4. Активирайте IMG тага. - това винаги си е било активирано

5. Активирайте VIDEO кода. - това винаги си е било активирано

6. Може да добавите още някои ВВ кодове. - има прекалено достатъчно такива и сегашните никой не ги ползва какво да говорим за повече

от началната страница и така форума да се вижда на цял екран. - това бутонче винаги си го имало ... има го и сега :D

Като цяло имам много лошо мнение за собственика и администраторите на форума - закопалисте го. Влезте в час!!! - като цяло вече и ние имаме лошо мнение за теб и мнение че нищо не разбираш от форуми.

Винаги много са ме радвали хора, които си мислят че знаят, всичко а не знаят нищо. В подписа ми има една мисъл - прочети я и си я припомняй всеки път преди да напишеш нещо.

Поздрави и усмивки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да има известни ограничения в показването на "Най-добър отговор", когато същият е твърде дълъг, или въобще да е само в началото на темата под заглавието и над уводният коментар, без да се повтаря на всяка следваща страница от темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбираш от форуми колкото баба ми от космически кораби. Форумът е с последната си версия и е остарял ама някой друг път. А да сравняваш phpbb, SMF, vBulletin, xenForo, ASPPlayground и други шитни е Invision е повече от смехотворно. Все едно да сравняваш S класа с трабант. Горепосочените ги ползват само и единствено защото са безплатни. А собствените им си мечтаят да могат да си купят лиценз за Invision.

И накрая но не на последно място, всичко което си изброил в цитирания от мен пост си го има и винаги си го е имало и винаги си е работело. Освен плаващия ти бутон, който за 12 години май само на теб ти липсва. но обещавам да помислим за него въпреки, че имаш лошо мнение за нас. :D

Останалите точки всичките си ги има и си работят или не знаеш как да ги използваш защото си с голям опит и специалист без собствен популярен форум или просто ползваш куц браузър само за специалисти.

И понеже си специалист трябва да ти обясня как се ползва форума:

2. Бутон за цитати с изкачащ прозорец на който трябва да потвърдиш за да ти отвори цитат - това е върха на глупостта. Не знам кой го е направил, но е добре да си поправи грешката, като при кликване  върху бутона за цитата веднага да ви дава нов пост със съответният цитат. - за тази цел се ползва бутона "отговор" така веднага ти дава опция да пишеш с цитиран пост. бутона "цитирай" се натиска ако искаш да цитираш няколко поста и го на натискаш на всеки един за да светне

3. Има проблем с редакцията на пост. Днес ми се наложи на два пъти да си редактирам пост - поради допуснати  правописни грешки в бързината. Въпреки моята редакция, реално постът не отрази нищо - остана без промени. Наложи се след половин час да вляза пак и да го редактирам наново - този път успешно. - пръв си за 12 години който чувам за подобен проблем

4. Активирайте IMG тага. - това винаги си е било активирано

5. Активирайте VIDEO кода. - това винаги си е било активирано

6. Може да добавите още някои ВВ кодове. - има прекалено достатъчно такива и сегашните никой не ги ползва какво да говорим за повече

от началната страница и така форума да се вижда на цял екран. - това бутонче винаги си го имало ... има го и сега :D

Като цяло имам много лошо мнение за собственика и администраторите на форума - закопалисте го. Влезте в час!!! - като цяло вече и ние имаме лошо мнение за теб и мнение че нищо не разбираш от форуми.

Винаги много са ме радвали хора, които си мислят че знаят, всичко а не знаят нищо. В подписа ми има една мисъл - прочети я и си я припомняй всеки път преди да напишеш нещо.

Поздрави и усмивки.

Ти сериозно ли? - това за invision..... :ohmy: Обясни защо - предимства и недостатъци.

1. Чакам за плаващият бутон.

2. Като правило в останалите форуми, бутонът отговор не дава цитат, а само нов пост. Затова и не съм го ползвал тук.

3. Случи ми се два пъти - затова и го написах.

4. Да тук си прав, но имах в предвид при кликване на  ВВ бутона да дава избор - дали само да визуализира или да го свали и визуализира на форума.

5. Не го виждам като готов бутон сред ВВ....Обясни ми кой от тях отговаря за визуализиране на клипове от YouTube, Vimeo....

6. За мен не са достатъчни. За това, че мнозинството не знаят как да ги ползват - вина носи администрацията. Ти лично отвори ли тема в която да обясниш как да ги ползват един по един? Как мислиш че се чувства човек влизащ за първи път във форум? Помисли за това.

7. Не се вижда постоянно - трябва да преместиш курсора в горният десен ъгъл за да пови нещо миниатюрно с неясна функция...Помисли  и за това.

Хмм....усещането е взаимно.

Не съм твърдял, че знам всичко - това е плод на твоето въображение.

За мисълта в подписа ти, ще те контрирам - По добре да говориш, макар и да изглеждаш глупаво, но да научиш нещо, отколкото да мълчиш и да си останеш неграмотен и тъп. Заради хора като теб с менторското си поведение, доста хора ги е страх да задават  "тъпи" въпроси по форумите от страх да не изглеждат глупаво. Имал съм десетки такива случаи и винаги съм ги подкрепял да задават въпросите си...а после съм отговарял. Всеки един културно зададен въпрос заслужава отговор.

Лек и успешен ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

2. Като правило в останалите форуми, бутонът отговор не дава цитат, а само нов пост. Затова и не съм го ползвал тук.

Лек и успешен ден

2.Тъпо оправдание. Когато кликнеш отговор от менюто под някой пост, естествено че ще има и цитат. Ако не искаш цитат в отговор към коментара на участник в темата, а просто нов коментар към самата тема без каквито и да е цитати, отиваш или в горният край на страницата(в десният ъгъл под заглавието има бутон "Нов отговор")  или най-отдолу на страницата, където има поле, в което направо да си напишеш своя коментар по темата, нарича се  също "Нов отговор". Практически такъв бутон "Нов отговор", можеше да има и в реда бутони под всеки коментар, за да не трябва да скролираш нагоре или надолу, след като си изчел няколко от коментарите на страницата, но така може да изтървеш някой непрочетен отговор, в който се казва същото, за което и сам си се сетил и ти да станеш просто папагал на този коментар.

3.Явно не се учиш от грешките си - ще се случи и трети път :)

Лек и успешен ден

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? - това за invision..... :ohmy: Обясни защо - предимства и недостатъци.

1. Чакам за плаващият бутон.

4. Да тук си прав, но имах в предвид при кликване на  ВВ бутона да дава избор - дали само да визуализира или да го свали и визуализира на форума.

5. Не го виждам като готов бутон сред ВВ....Обясни ми кой от тях отговаря за визуализиране на клипове от YouTube, Vimeo....

6. За мен не са достатъчни. За това, че мнозинството не знаят как да ги ползват - вина носи администрацията. Ти лично отвори ли тема в която да обясниш как да ги ползват един по един? Как мислиш че се чувства човек влизащ за първи път във форум? Помисли за това.

7. Не се вижда постоянно - трябва да преместиш курсора в горният десен ъгъл за да пови нещо миниатюрно с неясна функция...Помисли  и за това.

Хмм....усещането е взаимно.

Не съм твърдял, че знам всичко - това е плод на твоето въображение.

За мисълта в подписа ти, ще те контрирам - По добре да говориш, макар и да изглеждаш глупаво, но да научиш нещо, отколкото да мълчиш и да си останеш неграмотен и тъп. Заради хора като теб с менторското си поведение, доста хора ги е страх да задават  "тъпи" въпроси по форумите от страх да не изглеждат глупаво. Имал съм десетки такива случаи и винаги съм ги подкрепял да задават въпросите си...а после съм отговарял. Всеки един културно зададен въпрос заслужава отговор.

Лек и успешен ден

Ще започна отзад напред: "Всеки един културно зададен въпрос заслужава отговор." - изобщо не смятам, че въпросите са ти зададени културно. Даже напротив, за справка прочети си първия пост в темата. И поради тази причина си и първият на който като отговарям не спазвам учтивата форма, за справка пак може да проследиш всичките ми отговори на нормално зададени въпроси. Само със "специалисти" се държа така. 

Относно invision .. няма какво да ти обяснявам не съм тук за да те ограмотявам влез в сайта разгледай, виж им клиентите все малки фирмички и организации като NASA, NBC, EVERNOTE, Yahoo .. които не могат да си позволят консултации от специалисти като теб коя форумна платформа да ползват и за това да се прецакали малко ама какво да се прави съдба.

Относно другите неща:

1. Чакам за плаващият бутон. - ще чакаш
2. Като правило в останалите форуми, бутонът отговор не дава цитат, а само нов пост. Затова и не съм го ползвал тук. - не ни интересуват правилата в другите форуми. Логиката трябва да ти подсказва, че щом бутона се казва "отговор" ще е съответно отговор на конкретния пост иначе щеше да се казва "нов пост"
3. Случи ми се два пъти - затова и го написах. - това е без коментар, един бог знае какво си правил и натискал съдейки по компетентността, която имаш
4. Да тук си прав, но имах в предвид при кликване на  ВВ бутона да дава избор - дали само да визуализира или да го свали и визуализира на форума. - без коментар лични ненужни прищавки
5. Не го виждам като готов бутон сред ВВ....Обясни ми кой от тях отговаря за визуализиране на клипове от YouTube, Vimeo.... - не е нужно да има бутони пейстни линка към клипа в поста си публикувай и се наслаждавай на магията, която ще се случи. Не не нужно да има бутон за всеки сайт по тая логика трябва да наредим 50 бутона, Youtube, Vbox, Порно, и т.н. Ние щото сме по прости направо преобразуваме линковете в постовете.

6. За мен не са достатъчни. За това, че мнозинството не знаят как да ги ползват - вина носи администрацията. Ти лично отвори ли тема в която да обясниш как да ги ползват един по един? Как мислиш че се чувства човек влизащ за първи път във форум? Помисли за това. - човек влизащ за пръв път и желаещ да се научи търси линк "Помощ" и противно на очакванията ти ние също имаме такъв даже с инструкции и на български и на английски https://www.kaldata.com/forums/index.php?app=core&module=helpи чете, и се образова как се ползва форума. Другите тролове като теб просто се заяждат.
7. Не се вижда постоянно - трябва да преместиш курсора в горният десен ъгъл за да пови нещо миниатюрно с неясна функция...Помисли  и за това. - тенденция в уеб дизайна от много години е нещата да се появяват когато са ти нужни а не да ти се натрапват постоянно пред муцуната. Ако беше така както искаш facebook нямаше да го виждаш от всякакви бутони и кръстове за затваряне на едно или друго нещо. За това те се появяват само когато са ти нужни като минеш с мишката над тях. Ама кой съм аз да обяснявам на "специалисти"

Смятам темата за изчерпана и не смятам повече да от ограмотявам. Така че ти пожелавам успех и приятни мигове във форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Право на собственика е да решава какво да променя и какво не, но е и факт, че не се приемат понякога добри предложения и решения, предложени от обикновенният потребител. Инатлива работа, но...., както казах - собственика си решава!!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Право на собственика е да решава какво да променя и какво не, но е и факт, че не се приемат понякога добри предложения и решения, предложени от обикновенният потребител. Инатлива работа, но...., както казах - собственика си решава!!!!

Няма добри решения, които не са приети и направени. Изброй ми няколко и ще ти кажа за всяко защо не е направено. Това, че ти мислиш, че е добро не означава, че наистина е така. Идеите са като децата - нашите са си най-хубави винаги.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма добри решения, които не са приети и направени. Изброй ми няколко и ще ти кажа за всяко защо не е направено. Това, че ти мислиш, че е добро не означава, че наистина е така. Идеите са като децата - нашите са си най-хубави винаги.

Няма да влизам в спорове защото днес съм тук, а утре няма да ме има, но....

Ето ти пример!

Много конкурентни форуми въведоха:

- Съобщение предупреждаващо при опит за писане в тема с отдавнашна дата! Удобно за потребителя, а и предотвратяващо конфузни ситуации и намасата на модератори след това!

Мога още да изброявам, но спирам до тук!

Дали са детски прищевки предложенията на потребителите, то не зная, но е факт, че конкуренцията приема и прилага дори  прищевките на потребителите си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да влизам в спорове защото днес съм тук, а утре няма да ме има, но....

Ето ти пример!

Много конкурентни форуми въведоха:

- Съобщение предупреждаващо при опит за писане в тема с отдавнашна дата! Удобно за потребителя, а и предотвратяващо конфузни ситуации и намасата на модератори след това!

Мога още да изброявам, но спирам до тук!

Дали са детски прищевки предложенията на потребителите, то не зная, но е факт, че конкуренцията приема и прилага дори  прищевките на потребителите си!

Аз не влизам в спорове с теб. Просто питам. 

А ние пък предупреждения за писане в стари теми нямаме. Защото просто ги архивираме автоматично темите по-стари от 1 година и в тях няма опция за писане :D

За пример: https://www.kaldata.com/forums/topic/671-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BC-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B9/

Така отпада изобщо идеята нещо някой да предупреждаваме а после модератор да се намесва и да обяснява, че темата е много стара :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали само при мене е така но ако съм с Opera и кликна от началния екран на някоя тема ми излиза

8085703o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не влизам в спорове с теб. Просто питам. 

А ние пък предупреждения за писане в стари теми нямаме. Защото просто ги архивираме автоматично темите по-стари от 1 година и в тях няма опция за писане :D

За пример: https://www.kaldata.com/forums/topic/671-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BC-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B9/

Така отпада изобщо идеята нещо някой да предупреждаваме а после модератор да се намесва и да обяснява, че темата е много стара :D

"Архивираните" теми, лесно изкачат при търсене в нета(лесно щото сайта е на доста челни позиции, явно SEO-то си го бива или просто сме си известни) и хората пак си пишат в такива(примерът Ви е наистина твърде стар като дата), но ето един пример от преди повече от година, в това число и последният коментар в него и би трябвало да е "архивиран", в който писането е налично :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Архивираните" теми, лесно изкачат при търсене в нета(лесно щото сайта е на доста челни позиции, явно SEO-то си го бива или просто сме си известни) и хората пак си пишат в такива(примерът Ви е наистина твърде стар като дата), но ето един пример от преди повече от година, в това число и последният коментар в него и би трябвало да е "архивиран", в който писането е налично :)

Значи периодът е 2 години. Нямам точен спомен на колко го настроихме като го пускахме. Ще се архивира и тази автоматично като и дойде времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.