Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро имам рожден ден и мисля да си направя едно подаръче. Искам да си сменя стария телефон (S3 Neo) и да си взема нов. Засега съм се спрял на Sony Xperia E5, ако имате да споделите някакво мнение или дали има по-хубав телефон около тази цена. На пръв поглед ми харесаха харектеристиките и външния вид за мен е много важен. Много са ми красиви Сони-тата досега съм имал само Samsung телефони и не съм запознат с другите. Мерси предварително11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А бюджета е ?

Иначе не очаквайте чудеса от това Sony. Като характеристики има и по-добри модели от тази година. Ако се държи точно на тази марка и на външния вид на този модел специално е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Твърдо не.Процесор медиатек.Даже някои китайци се ориентираха към снапдрагон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бюджет 420

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Китайци устройват ли те ? Иначе тук препоръчвам същото: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime и Meizu MX5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Китайци не бих искал честно да кажа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо ? Не са лоши, повярвай ми. Е да, малко си е играчка в началото (да флашнеш Global Rom-а), но после всичко е екстра.

И не го говоря само на теория, а от опит.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@_nib_ Процесора е SnapDragon.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На гсмарена ми показва медиатек.Ако не ти пречи малкото памет м/у 1,36-1,5гб -м4аква.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е процесора  Quad-Core MTK6735 в сайта на Сони го пише.

Редактирано от Ziggs kojak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 31 минути, insiper написа:

@_nib_ Процесора е SnapDragon.

На S3 Neo-то е Snapdragon, но на Sony-то е медиатек!

Цитат
    Hardware
    Processor make MediaTek MT6735
    RAM 1.5GB
    Internal storage 16GB
    Expandable storage Yes
    Expandable storage type microSD
    Expandable storage up to (GB) 200

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз са сонито имах в предвид.Ако ти стига 1,5 рам,оня ден намерих самсунг галакси джей 5-докато дойде да си го вземе притежателката го разцъках-не е лошо телефончето.МТК=медиатек

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, niki292002 написа:

Защо ? Не са лоши, повярвай ми. Е да, малко си е играчка в началото (да флашнеш Global Rom-а), но после всичко е екстра. И не го говоря само на теория, а от опит.

Ъхъ. Но малко не знаеш какво ти дават - котка в торба. После да не пише теми като мене - "Защо камерата така грозно снима"
    ----

Какво като професора е MTK? 1.5GB RAM и 4 ядрен процесор - ми не е толкова зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам HTC има добри до 420лв както и LG като притежател на тези 2 телефона съм нямал проблеми. За LG- нямам на представа дали ще можеш да намериш до 420лв чисто нов за HTC съм сигурен и не е с MediaTek процесор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 часа, simtech написа:

Ъхъ. Но малко не знаеш какво ти дават - котка в торба. После да не пише теми като мене - "Защо камерата така грозно снима"
    ----

Какво като професора е MTK? 1.5GB RAM и 4 ядрен процесор - ми не е толкова зле.

Котка в торба ти дават като купиш апарат за 25-30 долара. За разлика от нашите търговци китайците връщат парите ако има фрапиращи разлики в описанието и продукта които получиш.

За около две години съм купил над 30 апарата от марките Meizo и Xiaomi всичко е било точно и перфектно. 

1,5 gb рам стигаше преди две години, нищо им няма на MTK реално четири ядрения са два процесора. Малко по лакоми за енергия.

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4s-4G-LTE-Mobile-Phone-5-0-1920x1080-Snapdragon-808-Hexa-Core-3GB-RAM/342812_32612448521.html

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Котка в торба ти дават като купиш апарат за 25-30 долара. За разлика от нашите търговци китайците връщат парите ако има фрапиращи разлики в описанието и продукта които получиш.

За около две години съм купил над 30 апарата от марките Meizo и Xiaomi всичко е било точно и перфектно. 

1,5 gb рам стигаше преди две години, нищо им няма на MTK реално четири ядрения са два процесора. Малко по лакоми за енергия.

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4s-4G-LTE-Mobile-Phone-5-0-1920x1080-Snapdragon-808-Hexa-Core-3GB-RAM/342812_32612448521.html

Ако вземе и този, бих препоръчал и един преходник Type-C > Micro Usb. (защото почти всеки човек, който в последните няколко години си е купувал портативна техника е засипан с Micro Usb кабелите)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, niki292002 написа:

Китайци устройват ли те ? Иначе тук препоръчвам същото: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime и Meizu MX5.

преди 10 часа, insiper написа:

Китайци не бих искал честно да кажа :D

Да де, ама по-добро от китаец за тази цена няма да намериш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, andreygg написа:

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-LENOVO-K5-A6020-GRAY-DUAL-SIM-/p/578967

Това също си заслужава парите.

Ужас. Не си ли чел в другите теми проблеми свързани със софтеура по адрес на Lenovo ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е сега цялата марка не може да се съди по няколко проблема със софтуера на определени устройства. Може и проблема изобщо да не е глобален за даден модел. Тези въпроси винаги си остават спорни при избора на всякакви електронни устройства. В такива случаи се гледа хардуера и неговата производителност. Вече, ако има някакви тежки проблеми със софтуера и са масови, тогава може да се гледа и този фактор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този модел K5 се предлага и във Виваком. Ужасно меню. (винаги Lenovo ще загрозят всичко с шернаийте си) Другия проблем - мострата се предполага, че стои доста време там. Доста забиваше. Не може на китайски смартфон с такава цена да му отнеме 10 секунди да влезе в камерата.

Да не говорим, че за тази цена, човека може да си вземе K5 Note директно от алито. Цък.

П.П. Автора спомена, че не иска китайци. Защо @andreygg бута такъв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.