Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ефекта е същият.Wina даже не дава индикация,че има нещо вкарано в USB-то.

Редактирано от Veselin Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Veselin Velikov написа:

Ефекта е същият.Wina даже не дава индикация,че има нещо вкарано в USB-то.

в Device Manager?

dev.png

Задръж пиновете по дъго примерно около 30сек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш настолен компютър с pci 1x слот, може да пробваш там платката и да видиш дали ще я разпознае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам настолен.На лап топа се мъча.

Запоил съм кабел директно на усб-то отдолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е но го нямам под ръка запоени са супер и не мисля ,че е от спойката

manager.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Veselin Velikov написа:

Така е но го нямам под ръка запоени са супер и не мисля ,че е от спойката

дай снимки да видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личи си, че е запоявано от някой нов в областта, иначе не е чак толкова зле направено, за да е проблем... Ако проводниците, са свързани правилно, разбира се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Blue Ray написа:

Личи си, че е запоявано от някой нов в областта, иначе не е чак толкова зле направено, за да е проблем... Ако проводниците, са свързани правилно, разбира се...

Запоени са както трябва,а и ако не бяха свързани правилно първото съпротивление отдавна щеше да е изгоряло.

USB.jpg

Някой изобщо подкарвал ли го е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, kovalski написа:

ако имаш настолен компютър с pci 1x слот, може да пробваш там платката и да видиш дали ще я разпознае

Сетих се че имам настолен в гаража,но не влиза опира на батерията на биоса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен като го хакнах директно на дъното и компа не можах да го включа в продължение на 15 след което се включи... така ,че НЕ СТАВА и това... :(  и аз пробвах и не се открива в Девайс мениджъра купих си оригинален кабел специално за това и не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да го изтряска или не :D

Имам въпрос кое му е wi fi антената моля покажете на снимка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз опитах, но компютъра не го засече... май му изтрих паметта или изгорих нещо, защото вече не може да boot-не булсаткомския андроид. Направи ми впечатление, че до USB-то има място за бутон. Сложих му, но и с натиснат бутон не се открива от компютър. Това е антената за Wi-Fi.

IMG_20160916_093746.jpg.2a758952af740a23abd9cc241e7266cd.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой съгласен да съживим темата ?

Търсих инфо къде ли не, само тук има някаква информация за тези фюжъни....

Как да го вкараме тоя фюжън в recovery mod ?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Калоян Петров написа:

Как да го вкараме тоя фюжън в recovery mod ?????

С кламер затискаш Rest и държиш, докато на TV се появи сервизното меню. После с бутоните volume up, volume down от дистанционното се движиш по редовете.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвор в корпуса като за кламер търси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
    • от Fashion Lover
      Здравейте,не намерих тема за тази версия на Андроид и реших да направя такава.
      Преди около седмица ъпгрейднах телефона си и всичко е супер,само дето традиционната стрелка за връщане назад от страници/приложения които не предлагат такава,се оказа незаменима.Давам пример с Инстаграм,където например ако гледаш клип в IGTV трябва да затвориш цялото приложение,за да се върнеш назад,което е супер дразнещо!Има само една хоризонтална чертичка отдолу с която или действате като хоум бутон или преминавате към следващото приложение,с други думи-блокирани сте и нямате избор,освен да затворите напълно приложението
      Някой с идея дали аз пропускам нещо или този Андроид има нужда от сериозна актуализация?
      P.S. Защо Андроид почнаха да копират iOS?

• от Turbocrusher SL
      Здравейте колеги, 
      На скоро си купих Huawei Nova 5t. След около месец употреба започна да излиза някаква черна линия отгоре до долу на екрана. Много е тънка и изчезва след около 5-10 мин. Появява се след около 3-4 часа. Питах тук-там и някои твърдяха, че проблема е в екрана, докато други твърдяха, че е в софтуера. Искам и вашето мнение по въпроса и ако имате идеи за решение на проблема. 
      Благодаря предварително ! 
    • от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• Дарение

• Добави ново...