Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, XECUTIONER написа:

Кое му е некачественото? Хайде да се спрете с наизустените лафове от форумите. Или и ти като Янко броиш дросели. 

Янко поне разбира от хардуер и му е достатъчна половин снимка,за да разбере какво е,колкото и да криеш и замазваш.Да не би някоя смешна палитка да имаш на снимката,та подпали.Леле,леле...

:lol6:Ай,бегай,легай или у лево,че пак ше ти се смеем.Блокирал си ме на лично да ти обясня малко нещата,ако може да се обясни на някой,който нищо не разбира,иначе да почна от А и Б да ти ги обяснявам,та барем спреш да се излагаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, XECUTIONER написа:

Кое му е некачественото? Хайде да се спрете с наизустените лафове от форумите. Или и ти като Янко броиш дросели. 

Например евтината изработка. Същото се отнася и за останалите производители като MSI  например. Гледай съвсем съвсем прясно:

2016-11-02_223706.jpg

Това е от ревю на GTX1050/150Ti тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Кико написа:

Например евтината изработка. Същото се отнася и за останалите производители като MSI  например. Гледай съвсем съвсем прясно:

2016-11-02_223706.jpg

Това е от ревю на GTX1050/150Ti тук.

По твоята логика какво да се купи? 

П.П. Добре, че адблокера блокира този зловреден сайт!;) Или давай информация на родния си език или на западногермански, или в краен случай Есперанто. Това горното не го разбирам.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.10.2016 г. в 11:09, hudyr написа:

Верно? Абсолютно не. Числото, умишлено зададено от производителя, е таван за китайските бомбички. Дори този евтин VS350 ще храни такава машинка. 750TI би била за предпочитане заради евентуалната липса на 6-pin, но и 1050 също се предвижда без такъв, за това най-добре ще бъде да се почака.

Да,750ТИ е добре,но има модели с ПСИЕ конектор,пък и захранването си има ПСИЕ кабел.Иначе за тоя процесор по-бърза карта-къде е смисъла.Е,има и идиоти,които предлагат за целерончетата и GTX980 :shock11:,но те просто са тролчета,които нищо не разбират,само се пънат да им се обърне внимание:

8950337w.jpg

Редактирано от Кюнко (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха ХЕС напускай форума по-бързо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, XECUTIONER написа:

Всеки знае че Palit са най-ниско качествените продукти на Nvidia... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със Palit и общо взето съм доволен от производителността. Работата е там че ми се падна партида на която дросела пищи при някои определени игри. Чувал съм че и при GB има такива случаи с пищене, не знам до колко е вярно. Общо взето да, съгласен съм до някъде че Palit са ниско качествени карти, та за това гаранцията им е 2г, до като при GB, ASUS, MSI e до три години, а ZOTAC е пет години, но ZOTAC пък за целта не надуват толкова фабричния клок, и въпреки всичко те принуждават да мислиш че 5 години гаранция означава най добро качество при ZOTAC. Бих закупил Zotac без да се замислям!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, XECUTIONER написа:

По твоята логика какво да се купи? 

П.П. Добре, че адблокера блокира този зловреден сайт!;) Или давай информация на родния си език или на западногермански, или в краен случай Есперанто. Това горното не го разбирам.:D

Адблокера не го блокира, а сайта иска да си изключиш адблокера. Така е от около месец.  И хората като в Калдата се прехранват с реклама, а не с такива като теб и приятеля ти Джони, дето единствената ви цел е да разкарате всеки човек от тоя форум. Езика е напълно разбираем, първо, защото е на кирилица, второ, защото поне 50% от думите ни са с общ корен и напълно разбираеми и трето, защото голяма част от нас е учила точно тоя език и то задължително. Аз не знам нито латиницата, нито английския, за да ти давам линкове към сайтове с английска насоченост. За тая цел има хора като теб, дето смятат тоя език за втори роден и разчитам на тях да ми кажат истината и само истината, за което все пак благодаря. Някои хора наистина го правят и ми помагат. Аз също съм помагал на такива, дето като теб не разбират тоя език. Лошо няма, макар че в днешно време е достатъчно да цъкнеш два пъти с мишката и всичко да е преведено на който си език искаш, включително на английски. 

преди 7 часа, Azhen написа:

Всеки знае че Palit са най-ниско качествените продукти на Nvidia... 

Така е - имам най-добрата им Palit GTX750Ti StormX Dual 2G, която дори в покой при 30% на вентилаторите, се чува лек вой. Затова и бръкнах в BIOS  и намалих тия обороти до 25%  в покой, за да намалее още малко шума, защото ако примерно си оставил компютъра да работи и легнеш да поспиш, тия шумове почват да дразнят. А и картата макар най-добрата им, изглежда прекалено евтино изработена. няма дори нормален HDMI, което ме принуди да купувам кабел HDMI-miniHDMI ( +20 лева, което е около 7% от цената и). Имат VGA,  което говори и за насочеността на покупката - към най-бедните прослойки със VGA  монитори, защото така и не са намерили пари за по-нов и модерен. За парите си картата е най-добрата, но да кажеш, че може да се сравнява по качество с карти на Asus  или MSI,  айде няма нужда. Говоря за върхови модели, а не за бюджетните, които са един дол дренки и дадох пример с калпаво направено охлаждане на MSI GTX1050. И нямаше да е толкова зле, ако кабелчето на вентилатора не закача в перката и не дрънчи. Преди години продадох на един колега една стара FX5200. И какъвто е разсипник, оплел кабелчето в перката и картата изгоря. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не бързаш изчакай да се появят всички модели на 1050ти , да видим цените - точно това правя и аз  чакам да избера най-евтиния добър вариант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.vario.bg/komponenti-video-karta?32[]=GTX+1050+Ti&price=&orderby=  Излезна ли са 7 модела 1050TI. Впрочем 1050TI PALIT заслужава ли си, защото един мой приятел е решил да вземе rx460 4gb която е 301лв, а тази palit 1050ti е с 10лв по-скъпа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kristian Denkov написа:

http://www.vario.bg/komponenti-video-karta?32[]=GTX+1050+Ti&price=&orderby=  Излезна ли са 7 модела 1050TI. Впрочем 1050TI PALIT заслужава ли си, защото един мой приятел е решил да вземе rx460 4gb която е 301лв, а тази palit 1050ti е с 10лв по-скъпа. 

Това не са и половината модели 1050ти , а твоя приятел да взема палита мани това 460...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това му казах но ще му предложа и някоя друга 1050TI ако има по-голям бюджет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване