Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

търся един филм с извънземни серял расказва се за едни малки сиви извънземни с големи очи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет. Преди няколко месеца по някой от ТВ каналите / TV1000 или нещо подобно / гледах един филм. Търся неговото име. Та: филмът е юношески, действието се развива в Ирландия. Главните герои са момче и момиче на около 15 години. Момчето е много добър футболист и играе в местен отбор. От бедно семейство е. Момичето е от богато семейство. Баща й е собственик и управител на голям магазин, където тя му помага през почивните дни. Момичето се занимава със спортни танци или нещо такова. Момчето иска да впечатли момичето и се записва в школата по танци. В един момент се налага той да й партнира в предстоящите финали по танци. И така нататък ... Ще бъда благодарен, ако някой се сети за името на филма. Или да даде предложение. Почти съм сигурен, че като видя актьорите и ще кажа дали това е фирма или не. Предварителни благодарности на отзовалите се. ПП: преди да пусна темата доста търсих филма по различни критерии, но неуспешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся сериал който го даваха преди години по нова телевизия може би към 2000 год. В една от сериите се разказваше за мъж и жена и жената беше бременна и ако те не направеха нещо детето и щеше да иа части на таралеж и тя роди такова дете защото не изпълниха задачата си . Преди всяка серия да започне един мъж седеше като на кресло и разказваше по малко за серията. Това е което си спомням за сега . Ако някой се сеща нещо нека пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, ще можем ли със взаимни усилия да открием тези два филма, които ги търся от много време, но така и не можах да им открия имената. Първият: Филмът е Чешки и действието се развива в Прага. Сценарият разказва за един човек, който не може да си намери работа, но един път влиза в едно заведение и едни хора без да искат го бъркат за сервитьор и му дават сметката на него. Така той почва всеки ден да ходи и да събира пари като се прави на сервитьор, но след известно време келнерите искат да го хванат, но никой не знае как изглежда той, затова се съюзяват и почват да го търсят заедно, докато един ден някой не го забелязва и почват да го гонят по цяла Прага, накрая той влиза в една катедрала и там ги прецаква жестотко. Вторият: Както си вървях и чух двама да говорят за един затворник, който се измъква от затвора само с лъжица мисля, че или някакъв подобен инструмент. Също така беше отрязал лицето на един от пазачите и го беше сложил върху неговото, за да не могат да го познаят. Без да искам чух, че името на филма е като на главния герой и мисля, че започваше с "Р" не съм много сигурен. (От сорта на Ридик, Рейдик или нещо подобно е) Много ще съм благодарен, ако някой успее да ми помогне. Мерси предварително.

Редактирано от dimbadboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СЕРИАЛА Е ПО РАЗКАЗИ НА АЛФРЕД ХИЧКОК И ТОЙ Е В НАЧАЛОТО

Извинявай не те разбрах , как се казва сериала ? Редактирано от alex_90 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай не те разбрах , как се казва сериала ?

Казва се -

Alfred Hitchcock Presents

http://www.imdb.com/title/tt0047708/

Редактирано от sheky (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че не е този сериал защото той ставаше за деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един много стар филм. Доколкото си спомням се казваше "Звярът" или само "Звяр" и го даваха по Диема +. Разказва се за един върколак, но от целия филм помня само как към края някаква лекарка я гонеше този върколак, уж тя го уби, но филма свърша как разпръснатите му парчета месо започват да се съединяват (гадост...) :) Знам, че описанието ми е "перфектно" отвсякъде, но само с това мога да помогна. :) Ако някой се сети за нещо, ще съм много благодарна :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би са го давали и по Диема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изнамери някой стар вестник от периода и виж програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изнамери някой стар вестник от периода и виж програмата.

Е да ама не мога да намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,вчера се присетих за един много стар индийски филм които гледах преди много години на кино. Разказва се за една танцьорка, която остава без крак при катастрофа и въпреки това успява да проходи отново с протеза и да танцува... много е стар, случайно някой да е попадал на него и да знае как се казва,също така и къде мога да го намеря? Благодаря предварително на всеки които може да помогне с нещо.

Редактирано от bebo_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е "Магарешки истории" :) ? Гледал съм 1-2 серии и горе-доло отговаря на твоя сериал :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся заглавието на филм свързан с войната в Босна. Не съм сигурен, но мисля, че Мила Йовович участваше в него. Войник от чуждестранния легион я спаси от друг войник, който май искаше да я изнасили (уби другаря си). Тя беше бременна, заедно с войника започнаха да бягат, да се крият. Накрая тя беше убита (вече бе родила детето), а чужденецът остави бебето пред една врата. Филмът е на повече от 10г. Гледал съм го един или два пъти, за последно пред 9г., даваха го по БиТиВи - в началото показват строени войници от чуждестранния легион. Командирът се обърна към тях с думи от сорта на :"Легионът е вашият дом, господа !". Търсех филми с участието на Йовович, но не можах да намеря заглавие/описание, което да ми прилича на въпросния филм. П.п.: Може би не е с нейно участие...не намирах такъв филм във визитката и.

Редактирано от Иво Администратора (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички... Ще съм ви изключително благодарен ако ми помогнете с намирането на една стара анимация.. Ставаше въпрос за мулан ( не съм мн сигурен),която отиваше до хималаите за да събуди спящ дракон който да разтопи .. някакви си ледове.. Др което си спомням е че амулет yin yang беше намесен в цялата история .. Благодаря ви предварително И др което търся е " мисията невъзможна" - търся го от години : Ставаше въпрос за едно зомби с мн дълги нокти... спомням ис 2 сцени от филма.. едната е как на улицата имаше някакво стълбище което слизаше в земята и как един полицай слезе по него , и беше убит от зомбито... др сцена е как един мн голям Рус мъж в един апартамент с много хора уби зомбито с една брадва ,като му я заби в главата !! : Д:Д: дано случайно някой се сети : Д

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май знам за какво говориш.В началото на епизода имаше един тип,които разправяше някакви неща.След това започваха историите.Имаше за един,които гледаше постоянно ТВ и накрая влезе в телевизора,също и за едни момиченца,които се занимаваха с окултно.Сигурно е това,но не го намирам :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втория май е "Лице назаем".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във филма се рзказваше за американски дипломат, попаднал в съветски концентрационен лагер в Сибир. Намира начин да избяга, като в последния момент на бягството е в замръзнало море, и от преследвача му го разделя пътеката, направена от атомен ледоразбивач. Гледах го преди доста години и ми направи особено впечатление, но сега се сетих за него, и ми се гледа отново, но не можах да го открия. Единия актьор беше със силно изразени източни черти, и във филма играеше духовен учител.

Редактирано от fbr65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, за същия става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За филма ставаше дума за пинг-понг турнир и който загуби игра е мъртъв на секундата само това си спомням.Извивямач се ,ако не е достатъчно но само това помня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.