Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Търся филми с истории на серийни убийци и психопати.

Тед Бънди е добър избор, ако не си го гледал. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Ако не търсиш реални такива истории, а фикция, то сериала Criminal Minds е за теб.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не търсиш реални такива истории, а фикция, то сериала Criminal Minds е за теб.

Тегли се. Вероятно не може да се направи 9 сезона сериал по реални истории.. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам много за филма, започваше двама се целуваха на плажа и ги връхлетя едно цунами, после стояха на плажа много хора и видяха цунами към тях всички тръгнаха да бягат а-у, но тези цунамита ги правеше един който пускаше ракети в подводни скали и така се образуваха.. някой сеща ли се ?

Редактирано от Мирослав Василев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези също:

http://www.imdb.com/title/tt0095958/?ref_=nm_flmg_dr_14

http://www.imdb.com/title/tt0443706/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един филм разправя се за самолет с един учен които го телепортира каде то си искаше тои но вътре има и банда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един филм разправя се за самолет с един учен които го телепортира каде то си искаше тои но вътре има и банда

В училище на български език не ви ли учат? За препинателни знаци да сте чували? За правилен изказ? За словоред?"телепортира каде то си искаше" - самолета ли го телепортира сам, където той си реши? Или ученият където реши и там телепортира самолета и себе си?Нищо не разбрах!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших да пиша тук, за да не пускам нова тема :) Относно търся една реклама (не филм) , която я срещнах по ТВ.. Интересуваме, защото много ми хареса песента :) Мисля, че беше реклама за бира или за водка..Значи четири приятели седят и пият (бира или водка) и си мислят за приятеля им който е починал, но се появява една жена в бяло...Валеше дъжд също така имам чувство, че рекламата е американска.. Моля ви помощ.. Стана една седмица я търся, но не намирам  :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам много за филма, започваше двама се целуваха на плажа и ги връхлетя едно цунами, после стояха на плажа много хора и видяха цунами към тях всички тръгнаха да бягат а-у, но тези цунамита ги правеше един който пускаше ракети в подводни скали и така се образуваха.. някой сеща ли се ?

Този ли е http://www.imdb.com/title/tt0120331/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0144084/ 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших да пиша тук, за да не пускам нова тема :) Относно търся една реклама (не филм) , която я срещнах по ТВ.. Интересуваме, защото много ми хареса песента :) Мисля, че беше реклама за бира или за водка..Значи четири приятели седят и пият (бира или водка) и си мислят за приятеля им който е починал, но се появява една жена в бяло...Валеше дъжд също така имам чувство, че рекламата е американска.. Моля ви помощ.. Стана една седмица я търся, но не намирам  :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В училище на български език не ви ли учат? За препинателни знаци да сте чували? За правилен изказ? За словоред?

"телепортира каде то си искаше" - самолета ли го телепортира сам, където той си реши? Или ученият където реши и там телепортира самолета и себе си?

Нищо не разбрах!!!

ученият където реши и там телепортира самолета вътре има много хора и с тях те се разбиват но тои успя да го телепортира на време и са живи и те са в въздоха нещо като сиение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр...ако някой е гледал филма "IT" (1990) става ли да помогне ако знае как се казва мелодията, която майката на Бил свири на пияно...

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр...ако някой е гледал филма "IT" (1990) става ли да помогне ако знае как се казва мелодията, която майката на Бил свири на пияно...

:)

Fur Еlise на Бетовен.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся един филм, който гледах 92 година може би. Тогава бях на 5 години. Спомням си , че филмът беше с извънземни с 3 пръста. Тези извънземни докосваха гушата на човек с трите си пръста и сякаш влизаха в неговото тяло. Самите извънземни бяха облечени с някакви брезентови наметала и носеха противогаз на главата си, а кожата им беше черна , гнусна и слузеста. Имаше екип от хора , които се бореха с тях. Спомням си, че хората отваряха едни варели и в тях имаше някаква зелена слуз и някакви части от тела. Хората , които ги преследваха се движеха с бъгита или АТВ-та , ако са съществували тогава. Моля да ми кажете как се казва този филм, не му помня заглавието.

Благодаря ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и аз да попитам.Сетих се за един филм който гледах преди доста време но нещо ми убягва заглавието.

Във филма имаше група ученици които излетяха в космоса.Но на совалката стана авария и естествено през целият филм се опитваха да се върнат.Малко е инфото което давам но само това се сещам от него.

Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся един филм, който гледах 92 година може би. Тогава бях на 5 години. Спомням си , че филмът беше с извънземни с 3 пръста. Тези извънземни докосваха гушата на човек с трите си пръста и сякаш влизаха в неговото тяло. Самите извънземни бяха облечени с някакви брезентови наметала и носеха противогаз на главата си, а кожата им беше черна , гнусна и слузеста. Имаше екип от хора , които се бореха с тях. Спомням си, че хората отваряха едни варели и в тях имаше някаква зелена слуз и някакви части от тела. Хората , които ги преследваха се движеха с бъгита или АТВ-та , ако са съществували тогава. Моля да ми кажете как се казва този филм, не му помня заглавието.

Благодаря ви.

http://vbox7.com/play:82b9dd54 - Война на светове, сериал от 88-89г.

Редакция - Във Вибокса има няколко серии, нещо не ми се получи прикачване на клипа.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:82b9dd54 - Война на светове, сериал от 88-89г.

Редакция - Във Вибокса има няколко серии, нещо не ми се получи прикачване на клипа.

Благодаря ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр наскоро се сетих за един филм, в който се разправяше за някви, които искат да вземат някакво пари от някаде. Те бяха Мъж и Жена (бяха негри)...

Спомням се цхе жената трябваше да влезе в някаква банка, че да могат от там да вземат нещо от някакав сейф. Спомням си също че негъра омаше син и на края на филма него го подгонва полиция и той казва на жената да се грижи за сина му. И че ще се върне...и започва да бяга с няква кола от ченгетата.

И вече баш накрая дават там след извесно време как с жената и сина се разхождат по плажа и тя го питаше нещо за училище и той вижда баща си как идва кам тях... ако някой знае как се казва филма моля помогнете..

Благодаря ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване