Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

здравейте искам да попитам за две серийки анимации :) едната е с tweety и имам учен който прави експерименти з увеличаване и намаляне на размера и tweety го изпи и се гониха със силвестър .. общо взето е това... а др анимацийка е със силвестър и сина му в един музей имаше и кенгуро,което го помислиха за мишка ..нещо такова ако някой се сети ще съм му мн благодарна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Не е нито един от двата филма. Иначе благодаря за предложенията! Първият филм от предложените има тъжен финал, а този, който аз гледах, имаше хубав край (все пак едното момиче лежеше на поляната, а другото й доставяше удоволствие чрез орална любов :D ), а колкото до втория - мисля, че филмът беше американски,а не европейски или азиатски, в смисъл такива си спомням, че бяха актрисите. Благодаря отново, че си се постарал и продължавам да се надявам, че някой знае кой е този филм. Търся го от адски много време - преровила съм търсачката, питала съм много хора и на бая места, но уви ....... Ако някой друг има предположения, моля, нека да ги напише. Благодаря!

Редактирано от sisii89 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако успеете да го разгадаете ви признавам. Спомням си, че се разказваше в една сцена от филма за някакво парти в типична американска къща. Основното, което ми се набило в главата е че имаше някакъв пунш, който не свършваше колкото и да го пиеха. След, което всички се редяха до тоалетната. Мисля, че един от героите си пожела да стане така или беше сложил хапче в пунша, не си спомням точно :D иначе филма, ако не се лъжа е правен 90-те години

The Miraculous Mellops: Episode 1.17

"Samantha realises she will not lose her dad if Dump becomes the Grand Baby so the kids decide to help, but efforts-to empty the punch bowl fail because Ralph has added the tablet which keeps it topped to the brim. As the party guests are pressured to drink litres of punch, Michael discovers Dump is peddling nuclear waste to the moon. Samantha convinces Bill to try on the miraculous items, and the Moon's Chief Minion gives her the number Grand Baby provided before she died—22,121,986. Now it's vital the kids find out what it means!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Miraculous Mellops: Episode 1.17

"Samantha realises she will not lose her dad if Dump becomes the Grand Baby so the kids decide to help, but efforts-to empty the punch bowl fail because Ralph has added the tablet which keeps it topped to the brim. As the party guests are pressured to drink litres of punch, Michael discovers Dump is peddling nuclear waste to the moon. Samantha convinces Bill to try on the miraculous items, and the Moon's Chief Minion gives her the number Grand Baby provided before she died—22,121,986. Now it's vital the kids find out what it means!"

Я, това е сериал :D Как се досети?? 

Сега открих, че съм го гледал по Канал 1 или Ефир 2 около 95-96г. 

Жалко, че не го откривам по нета да си го сваля...

Редактирано от Xfirebg (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един сериал - няколко съседа живеят в блок и постоянно се карат за различни неща, има 1 семейство г**ове, 1 семейство л**бийки и общо взето всички са странни. Имаше и една баба, която крещи постоянно Оставка г-н Куеста или нещо такова. Сериалът е Испански :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един сериал - няколко съседа живеят в блок и постоянно се карат за различни неща, има 1 семейство г**ове, 1 семейство л**бийки и общо взето всички са странни. Имаше и една баба, която крещи постоянно Оставка г-н Куеста или нещо такова. Сериалът е Испански :)

Aquí no hay quien viva

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли на български ? :D

Щурите съседи

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A9%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D1%81%D1%8A%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B8

Редактирано от sheky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся един филм, но не си спомням заглавието. Гледах го преди около 4-5 години, може би.

Разказваше се за три деца, най-малкото беше момченце, които имаха свръхестествени дарби. Родителите им са починали и техен чичо/вуйчо ги преследваше, за да ги убие и наследи всичко.

Чичото/ вуйчото беше с тънки мустачки завити нагоре като лимби, цилиндър и пенсне.

Правеше всякакви опити да ги унищожи. Беше ги завързал в една кола върху релси срещу наближаващ влак. В езеро с лодка, за да ги удави и др.

Децата се бяха скрили при тяхна леля в един замък, но чичото/ вуйчото ги откри и предизвика земетресение или туистър. Замъкът се разруши, а децата бяха в една стая, която висеше във въздуха.

Филмът беше с щастлив край - арестуваха чичото, а децата спасени от неговото преследване.

Благодаря предварително за оказаното съдействие! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся един филм, но не си спомням заглавието. Гледах го преди около 4-5 години, може би.

Разказваше се за три деца, най-малкото беше момченце, които имаха свръхестествени дарби. Родителите им са починали и техен чичо/вуйчо ги преследваше, за да ги убие и наследи всичко.

Чичото/ вуйчото беше с тънки мустачки завити нагоре като лимби, цилиндър и пенсне.

Правеше всякакви опити да ги унищожи. Беше ги завързал в една кола върху релси срещу наближаващ влак. В езеро с лодка, за да ги удави и др.

Децата се бяха скрили при тяхна леля в един замък, но чичото/ вуйчото ги откри и предизвика земетресение или туистър. Замъкът се разруши, а децата бяха в една стая, която висеше във въздуха.

Филмът беше с щастлив край - арестуваха чичото, а децата спасени от неговото преследване.

Благодаря предварително за оказаното съдействие! :yanim:

Този ли е ? http://www.imdb.com/title/tt0339291/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе като малък, бях гледал един филм, спомням си го бегло, имаше едно създание (в съзнанието ми е останало че прилича на годзила), което ядеше желязо, колкото повече ядеше, толкова по- голямо ставаше.... накрая помня че го убиха в море/океан (в някакъв солен воден басейн, басейн не в буквалния смисъл, а в голямо соленоводно водно пространство). 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе като малък, бях гледал един филм, спомням си го бегло, имаше едно създание (в съзнанието ми е останало че прилича на годзила), което ядеше желязо, колкото повече ядеше, толкова по- голямо ставаше.... накрая помня че го убиха в море/океан (в някакъв солен воден басейн, басейн не в буквалния смисъл, а в голямо соленоводно водно пространство).

Не съм много сигурен, малко ми прилича на Evolution. Но може и да не е той. Но не го убиха във водно пространство, а по най-смешният начин :D :D Тука Head and Shoulders си направиха голяма реклама :D :D
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен, малко ми прилича на Evolution. Но може и да не е той. Но не го убиха във водно пространство, а по най-смешният начин :D :D Тука Head and Shoulders си направиха голяма реклама :D :D

Намерих го, не е бил Evolution  а The Advetures of Galgameth 1996. Мерси все пак  :D

Редактирано от The Reaper (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм разказва се за робот човекът е черен с бял костюм В него има малки хора и те го оправляват нещо такова несе сещам много за филма накрая се телепортира и си заминава 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм разказва се за робот човекът е черен с бял костюм В него има малки хора и те го оправляват нещо такова несе сещам много за филма накрая се телепортира и си заминава 

http://www.imdb.com/title/tt0765476/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещи с Дейв

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся два филма .които са ги давали преди години по диемите.Единият разказваше за един мъж.който беше черен и беше хем бивш шампион по баскетбол или някакъв друг спорт беше не помна .Май момчето разкриваше.че дядо му е бил шампион.А дядото .за даа не го  разпознаят си е сменил името от БЪК Хеннри на Мак Хенри.И накрая на  филма всички хора гоо пиитаха как да го наричат Бък ли или МАК и той казва.че вече е се едно как ще го наричат.И всички почват да го наричат БЪК МАК.БЪК МАК.А от другият филм помня само,че белите хора мразят черните и ги обиждаха и тормозеха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време по един канал (Super 7) сестра ми гледаше един сериал . Разказваше за едно момиче, което мисля, че беше нещо като супер човек или робот. Не знам, но можеше да тича бързо и имаше син костюм и синя коса . Беше се сприятелила с едно момче и понякога им се налагаше да се разправят с някакви хора. Мисля,че бяха двама и жената беше с червена коса. Сега го търся сериала и не мога да се сетя за името Ако някой знае нещо ще ми е много полезно да ми каже... Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване