Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

stamen_994
 Сподели

Препоръчан отговор

Моля да ми кажете дали знае един сериал. Даваха го по тв7. Имаше една жена, която сънува някакви неща и се случват. Работеше за полицията. В сезона който даваха тя беше с къса жълта коса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Моля да ми кажете дали знае един сериал. Даваха го по тв7. Имаше една жена, която сънува някакви неща и се случват. Работеше за полицията. В сезона който даваха тя беше с къса жълта коса.

Медиум http://www.imdb.com/title/tt0412175/?ref_=fn_al_tt_1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен. От години търся един филм. Разказваше се за едно семейство някъде ХІХ век в Америка. Момчето трябваше по някаква причина да заживее сам в нещо като къща насред гората, построена заедно с баща му и надалеч от домът им. Момчето остана сам с едно куче и трябваше да се справя със зимата. Някакъв survival ще да е било.Гледала съм го преди около 10 години сигурно, та и повече..

Редактирано от Пифче (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже от кой филм е тази картинка снимка .

file:///C:/Documents%20and%20Settings/VLaDi/Desktop/10337695_540412242735941_6531060144874339864_n.jpg

И коя е тя по-точно.Качете я тук,и след това я постнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ...

http://prikachi.com/images/771/7401771x.jpg

Много ми мяза на Billy Madison.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.

Има няколко филма, за които ще питам един по един. Първият е тип научна фантастика. Изпуснал съм началото и тъй като беше късно вечерта, а трябваше да ставам рано - не можах и да го догледам. Това, което разбрах е, че един човек(може би нещо като полицай или охранител) беше обвинен, че щял да направи атентат срещу обществен лидер(президент?). Направиха му сканиране и се оказа, че частите на "бомбата" са имплантирани в него. Той отричаше съвсем убедено и успя да се измъкне оттам и тръгна да разнищва случая. Мисля, че приятелката/съпругата му беше лекарка, а някъде из гетото попадна на друг човек(тъмнокож?), който след известно колебание тръгна с него. Трябваше да минат през някакъв пропускателен пункт и някъде тогава се наложи да спра телевизора...и не разбрах как свършва историята. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Търся един филм който съм гледал по бтв преди около 8 години.Та непомня много от филма разказваше се за един екипаж на кораб.Спомням си една група момчета  на всяко пристанище спираха и си намираха момичета един от тях все отказваше.На поредната спирка за да заредят провизии приятелите му решиха да му намерят мацка и му намериха една чернокожа.Само това си спомням знам че е малко но да се надяваме че някой го е гледал и се сеща.Филма по скоро беше нещо като приключенска драма.Благодаря....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте търся един филм който е много  стар гледалa съм го преди години .Във филма се разказва за едно момче което отива да учи в колеж и харесва едно момиче но тя него не и той започва да се преоблича като момиче и стават големи приятелки  или нещо подобно беше , американски е филма .във филма той не живее в общежитията на момичетата а при най-добрият му приятел който има къща на плажа нещо такова беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте търся един филм който е много  стар гледалa съм го преди години .Във филма се разказва за едно момче което отива да учи в колеж и харесва едно момиче но тя него не и той започва да се преоблича като момиче и стават големи приятелки  или нещо подобно беше , американски е филма .във филма той не живее в общежитията на момичетата а при най-добрият му приятел който има къща на плажа нещо такова беше.

Здравей може би е този http://www.imdb.com/title/tt0097994/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имаше един филм,нещо като "Деца на килограм" но бяха две многодетни семейства.И се събраха в едно.Ако някой може да помогне със заглавието на филма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имаше един филм,нещо като "Деца на килограм" но бяха две многодетни семейства.И се събраха в едно.Ако някой може да помогне със заглавието на филма.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз за този си мисля, поазабвлявах се с него, но Деца на килограм си е класика!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,същият е.Благодаря ти много.Деца на килограм си е наистина класика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, мисля че беше френски, за един възрастен брокер на недвижими имоти, който искаше да продаде една къща, но стопанката й се криеше и заключваше в едната от стаите. Накрая тя нещо го изигра и му взе парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, мисля че беше френски, за един възрастен брокер на недвижими имоти, който искаше да продаде една къща, но стопанката й се криеше и заключваше в едната от стаите. Накрая тя нещо го изигра и му взе парите.

Най добрата оферта.

Така е заглавието на филма.

http://www.imdb.com/title/tt1924396/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер. Преди 3-4 години бях гледал по national geographic един епизод и го търсих, но така и не можах да го намеря. Ставаше въпрос за разследване на ЦРУ(?), срещу някакъв голям дилър на оръжия(не му помня името, но мисля, че беше някакво италианско име). Разследването траело над 4 години, като накрая успели да внедрят техен агент в схемата и така го заловиха. Търсих го тогава, но не го намерих, сега пак не мога да го намеря. Мисля че е от поредицата Classified/Секретно или CIA Confidential/Поверително от ЦРУ. Нещо такова май беше, но пак не мога да го намеря никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.

Никой не можа да отговори на първият ми въпрос, затова ще пробвам пак с нещо по-лесно. Този път става въпрос за италиански минисериал(мисля, че беше 3 серии). Имаше едно заможно семейство: единият син беше като принца от приказките - сериозен, със стабилна връзка, а другият беше типичен италиански мачо с ферари. Една журналистка се сближи с последния уж за своето разследване, но после нещата станаха сериозни. Бащата на двамата пък имал на младини съперничество с друг мъж - за жена, която и двамата са искали. Имаше и някакъв лечител, дошъл от бразилската джунгла, който като по чудо успя да излекува един от героите(бащата на братята или неговият съперник) от тежка болест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм в който едни хора се събуждат в една стая (отвлечени) и за да ги пуснат трябва да разберат каква е връзката по между им като на всеки час убиваха по един филма е мистерия, търсих го в замунда, прерових всичко но не го намерих П.С намерих го Nine Dead

Редактирано от gochi92 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм в който едни хора се събуждат в една стая (отвлечени) и за да ги пуснат трябва да разберат каква е връзката по между им като на всеки час убиваха по един филма е мистерия, търсих го в замунда, прерових всичко но не го намерих 

П.С намерих го Nine Dead

Почти съм сигурен, че това е филмът, който търсиш:

http://www.imdb.com/title/tt0959329/ (Nine Dead)

Плюс бонус, още един подобен: 

http://www.imdb.com/title/tt1016301/?ref_=nv_sr_1La habitación de Fermat )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм. В него се разказавше за някаква психично болна. Тя беше пристрастена към секс. Психолога й я заведе в една вила в гората за да я контролира. И се опитваше. После тя му се нахвърли отгоре и спа с него. Накрая май го уби. Спомням си, че му удари оня работа с нещо. 

Също си спомням и, че обложката на филма беше едно дърво от което излизат ръце и двата главни герои лежат голи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, филма за който искам да ви попитам съм го гледал преди 3-4 години с брат ми е се оказва че никой не му помни името. Тогава филма беше нов(ичък) и едниственото което помня е как  някакъв човек взимаше LSD и мисълта му се ускоряваше доста над нормалното. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване