Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Стрелям в тъмното с това си мнение - евентуално дали не става дума за този  филм ?

В случая ще помогне, ако имате спомен и за някой по - известен актьор, който участва в него ...

Надали е той.Понеже го няма това телепортиране за което пише Благовест.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Стрелям в тъмното с това си мнение - евентуално дали не става дума за този  филм ?

В случая ще помогне, ако имате спомен и за някой по - известен актьор, който участва в него ...

Не е този филма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся името на един филм.

Във филма се разправяше за един рок музикант,по скоро вокалиста на една банда.Та неговите колеги от групата го изгониха,и веднага получи оферта от едно момиче която води някаква група,но не беше от неговият стил.И малко по-малко той се привърза към тази група.Доста е оскъдно обяснението което давам,но много малко помня от филма.И той не е "Училищен мюзикъл".

ПП:Сетих се за филма,казва се Spectacular

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Филмът, който търся се разказва за един човек, чието гадже е супер дебело, но той я вижда като супер секси мацка и чак в края на филма разбира, че тя е дебела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Филмът, който търся се разказва за един човек, чието гадже е супер дебело, но той я вижда като супер секси мацка и чак в края на филма разбира, че тя е дебела.

http://www.imdb.com/title/tt0256380/?ref_=nm_flmg_act_23

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся филм с участието на Чък Норис. До колкото си спомням се разказваше за момче, което му е фен. Нещо като "Последният екшън герой"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся филм с участието на Чък Норис. До колкото си спомням се разказваше за момче, което му е фен. Нещо като "Последният екшън герой"

http://www.imdb.com/title/tt0105402/?ref_=nm_flmg_act_16

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега първо да спомена че съм фен на сагата  "Междузвездни войни", та имаше един научнопопулярен филм (на дискавъри ченъл ако не се лъжа), за травмите на Дарт Вейдър, главно се разказваше, за това дали човек може да отцелее след такива тежки травми, но не мога да го намеря, не знам нито заглавие нито нищо, така че моля за помощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Днес гледах Against the wild,и се сетих за един подобен.Там пак момче и момиче се опитват да оцелеят и да се доберат до населено място.Но за разлика от Against the wild,в този филм се бориха да оцелеят,понеже някой или нещо ги преследваше.Не се сещам много от филма.Ако някой може да се сети за заглавието ще е добре.

Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Днес гледах Against the wild,и се сетих за един подобен.Там пак момче и момиче се опитват да оцелеят и да се доберат до населено място.Но за разлика от Against the wild,в този филм се бориха да оцелеят,понеже някой или нещо ги преследваше.Не се сещам много от филма.Ако някой може да се сети за заглавието ще е добре.

Благодаря.

http://www.imdb.com/title/tt0971209/

http://www.imdb.com/title/tt0115493/

http/://www.imdb.com/title/tt1422136/

http://www.imdb.com/title/tt1613679

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не е нито един от тези.Благодаря все пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди известно време бях публикувала въпрос, но тъй като не получих никакъв отговор, ще го напиша отново. Преди няколко години (не съм сигурна точно кога беше) гледах по телевизията един филм. Единственото, което си спомням от него, беше, че се разказваше за 3 или 4 момичета (приятелки) и всяка от тях имаше някакви проблеми (в любовта/секса). Ако не ме лъже паметта, май не можеха да получат оргазъм. Накрая си спомням, че едната от тях осъзна, че е лесбийка и във финалната сцена от филма тя беше с едно момиче и беше легнала на една поляна. Знам, че информацията е малко, но много искам да гледам филма, а където и да съм търсила и с каквито и да е ключови думи - нищо не ми излиза. Много ще се радвам, ако някой от вас знае заглавието на филма.  :)

Редактирано от sisii89 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди известно време бях публикувала въпрос, но тъй като не получих никакъв отговор, ще го напиша отново. Преди няколко години (не съм сигурна точно кога беше) гледах по телевизията един филм. Единственото, което си спомням от него, беше, че се разказваше за 3 или 4 момичета (приятелки) и всяка от тях имаше някакви проблеми (в любовта/секса). Ако не ме лъже паметта, май не можеха да получат оргазъм. Накрая си спомням, че едната от тях осъзна, че е лесбийка и във финалната сцена от филма тя беше с едно момиче и беше легнала на една поляна. Знам, че информацията е малко, но много искам да гледам филма, а където и да съм търсила и с каквито и да е ключови думи - нищо не ми излиза. Много ще се радвам, ако някой от вас знае заглавието на филма.  :)

http://www.imdb.com/title/tt0245238/?ref_=fn_al_tt_1

http://www.imdb.com/title/tt0869977/

Редактирано от Докс (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, но не знам нито името, нито героите. Та за филма: Мъж, жена и дъщеричката им. Мисля че мъжа изневеряваше на жена си, или я биеше (не съм сигурна, но май са и двете). Жената решава да избяга и през нощта се измъква, трима нейни приятели и помагат(двама мъже и една жена), обаче съпругът и се събужда и май имаше пистолет, не съм сигурна, та те се измъкнаха. Детето и жената си бяха наели кола май, и майката си сложи перука. Мъжът обаче ги издирваше. Жената разбра, че има баща ( някакъв собственик на фирма). Отиде до него да поиска пари но той не и повярва, че му е дъщеря. Нанесоха се в къща, и жената получи пари ( не знам, но може и да се бъркам, бащата на главната героиня, да и дава парите след като се запознават). Дъщерята заминава и майка и започва да се обучава да се бие. Един вид си прави планове да пребие съпруга си. Когато вече е подготвена, отива, пребива го и май той умира, незнам. Та това е на кратко.

ПС: Първоначално мислех, че е "Врагът в моето легло" но докато го гледах (той между другото е интересен), разбрах че не е той.

Много ще съм благодарна, ако ми кажете как се казва Публикувано изображение Благодаря Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, но не знам нито името, нито героите. Та за филма: Мъж, жена и дъщеричката им. Мисля че мъжа изневеряваше на жена си, или я биеше (не съм сигурна, но май са и двете). Жената решава да избяга и през нощта се измъква, трима нейни приятели и помагат(двама мъже и една жена), обаче съпругът и се събужда и май имаше пистолет, не съм сигурна, та те се измъкнаха. Детето и жената си бяха наели кола май, и майката си сложи перука. Мъжът обаче ги издирваше. Жената разбра, че има баща ( някакъв собственик на фирма). Отиде до него да поиска пари но той не и повярва, че му е дъщеря. Нанесоха се в къща, и жената получи пари ( не знам, но може и да се бъркам, бащата на главната героиня, да и дава парите след като се запознават). Дъщерята заминава и майка и започва да се обучава да се бие. Един вид си прави планове да пребие съпруга си. Когато вече е подготвена, отива, пребива го и май той умира, незнам. Та това е на кратко.

ПС: Първоначално мислех, че е "Врагът в моето легло" но докато го гледах (той между другото е интересен), разбрах че не е той.

Много ще съм благодарна, ако ми кажете как се казва Публикувано изображение Благодаря Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt0278435/?ref_=nv_sr_2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някой може ли да ми каже,кои са  филмите от това видео

? :)

А какво не ви хареса в специалната тема по въпроса?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако успеете да го разгадаете ви признавам. Спомням си, че се разказваше в една сцена от филма за някакво парти в типична американска къща. Основното, което ми се набило в главата е че имаше някакъв пунш, който не свършваше колкото и да го пиеха. След, което всички се редяха до тоалетната. Мисля, че един от героите си пожела да стане така или беше сложил хапче в пунша, не си спомням точно :D

иначе филма, ако не се лъжа е правен 90-те години

Редактирано от Xfirebg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един български филм! Спомням си само, че една учителка не искаше да повиши оценката на ученик, чиито баща беше някакъв големец под натиска на директора на училището!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един български филм! Спомням си само, че една учителка не искаше да повиши оценката на ученик, чиито баща беше някакъв големец под натиска на директора на училището!

Войната на таралежите. Цветана Манева беше учителката, която накрая написа на всичките шестици, за да не е несправедливо. Не помня в кой точно епизод...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войната на таралежите. Цветана Манева беше учителката, която накрая написа на всичките шестици, за да не е несправедливо. Не помня в кой точно епизод...

Мерси много за отговора! Най-странното е, че снощи дръпнах всичките 6 епизода и когато стигнах до втория се сетих за това с оценката и реших да питам за филма, без да подозирам, че това е филма който гледам в момента!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване