Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вижте как заварих автомобила си днес- без гуми откраднати!  Колата вдигната на трупчета както се казва в случая на тухлички! бл!

DSC_0042.JPG

DSC_0041.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е къде си я оставил тази кола. Какви са тези дървета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тая гора дет виждам, добре че си си намерил автомобила.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам тия запотени стъкла и тая гора, то ще умра от смях ако са ти свалили гумите докато си търтил някоя!

Иначе не една кола е осъмвала така! Преди няколко години гледах как свалиха преден мигач на Мерцедес посред бял ден на оживен паркинг в центъра на самия град. Това пред погледа на полицаите, които се спряха, но  им било обяснено че въпросните хора си заменят изгорялата крушка. Впоследствие истината лъсна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази работа има секретни болтове.

Иначе, виждал съм и по-изобретателни неща. Един пич пред блока, всяка вечер си сваля фаровете и мигачите на Porsche-то, понеже вече са му ги взимали 2 пъти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Николай Димитров_8564 написа:

Вижте как заварих автомобила си днес- без гуми откраднати!  Колата вдигната на трупчета както се казва в случая на тухлички! бл!

Сега трябва да почерпиш, можеше и да не си намери колата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ined написа:

Сега трябва да почерпиш, можеше и да не си намери колата.

едва ли не!

като гледам коментарите УВИ! не би следвало да се чудя защо се случват тези събития но това е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Николай Димитров_8564 написа:

едва ли не!

като гледам коментарите УВИ! не би следвало да се чудя защо се случват тези събития но това е 

Кое не би трябвало да се случва. На един познат през деня му разбиха гаража и му откраднаха гумите с джантите ти ми говориш за кола оставена близко до гора или гориста местност, където крадеца може лесно да се скрие при опасност.

Защо се случва обаче е ясно на всички. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Иначе не една кола е осъмвала така! Преди няколко години гледах как свалиха преден мигач на Мерцедес посред бял ден на оживен паркинг в центъра на самия град. Това пред погледа на полицаите, които се спряха, но  им било обяснено че въпросните хора си заменят изгорялата крушка. Впоследствие истината лъсна!

Абе мигач... Преди години, пред мен изхвърлипа една жена - на кръстовището, на светофара - от Мерцедеса и замина цялата кола... 

Имаше една скрита камера на Господарите - дето се мъчеха "да крадат" велосипед. Един полицай обясняваше как по-лесно да се среже веригата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този начин - кола на трупчета бе модерен през времето на дебелите вратове и трибуквените застрахователни компании! Гледам възражда се!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кумчо вълчооо написа:

Този начин - кола на трупчета бе модерен през времето на дебелите вратове и трибуквените застрахователни компании! Гледам възражда се!

Кое - начина или времето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

Кое - начина или времето?

Времето, времето! Начина си е същия.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само и единствено в България може да се случи. Сега при бай-мангал, и ако не в цялата циганска маала, то поне в голяма част от нея ще има диви гюбеци докато не изгуляят плячката...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, pranjev написа:

Това само и единствено в България може да се случи. Сега при бай-мангал, и ако не в цялата циганска маала, то поне в голяма част от нея ще има диви гюбеци докато не изгуляят плячката...

Хайде сега! Не се краде само в България. Навсякъде по света може и се случват подобни неща. И що си мислиш, че това са цигани. Гарантирам ти, че българина краде в пъти повече от тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Хайде сега! Не се краде само в България. Навсякъде по света може и се случват подобни неща. И що си мислиш, че това са цигани. Гарантирам ти, че българина краде в пъти повече от тях.

Емо, не се заяждам. Но посочи ми една нормално развита цивилизована еврпоейска държава, в която и най-бедните хора имат стабилни и добри доходи, и по-принцип не са лишени от почти нищо, кой ли би го направил и защо ли? Едва ли ще го направи някой техен местен жител, там имат хората съвест много повече от нашата, и са възпитани по-такъв начин, че ако извърши някой от тях подобно нещо, едва ли не ще се чувства виновен до края на живота си.

И ако все пак се случи подобно нещо и там - 99% гаранция това ще бъде извършено или от нашенец, бил той българин или циганин, но в никакъв случай не и от техен жител. Тук е мястото да спомена че за това че и българите крадат - да прав си, но като че ли все ми се струва че циганите в това отношение водят класацията много усърдно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, pranjev написа:

Емо, не се заяждам. Но посочи ми една нормално развита цивилизована еврпоейска държава, в която и най-бедните хора имат стабилни и добри доходи, и по-принцип не са лишени от почти нищо, кой ли би го направил и защо ли? Едва ли ще го направи някой техен местен жител, там имат хората съвест много повече от нашата, и са възпитани по-такъв начин, че ако извърши някой от тях подобно нещо, едва ли не ще се чувства виновен до края на живота си.

И ако все пак се случи подобно нещо и там - 99% гаранция това ще бъде извършено или от нашенец, бил той българин или циганин, но в никакъв случай не и от техен жител. Тук е мястото да спомена че за това че и българите крадат - да прав си, но като че ли все ми се струва че циганите в това отношение водят класацията много усърдно.

Не съм казал, че се заяждаш нито ти се смея на коментара. Просто казвам, че не е само при нас така. 

Колкото до това, кой води класацията ако се замислиш малко ще си отговориш сам на въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да визирам - само ще кажа:

Няма държава в света, няма етнос, няма значение от образовение и всичко останало - да не се краде. Принципно.
Ненапразно навсякъде е пълно с охранителни камери, секюрити персонал, скенери на входове и изходи и какво ли не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, jhoro написа:

Без да визирам - само ще кажа:

Няма държава в света, няма етнос, няма значение от образовение и всичко останало - да не се краде. Принципно.
Ненапразно навсякъде е пълно с охранителни камери, секюрити персонал, скенери на входове и изходи и какво ли не.

По принцип е така, ама във Финландия, (е сега не знам как е - говоря за преди 7-8 години) беше културен шок за мен. То не беше хората си оставят маркови велосипеди пред магазините - никой не заключваше колело, една женица във влака си заряза лаптопа на масичката и изчезна за половин час... просто не видях някой да се държи така все едно съществува явлението кражба... Плюс бруталната им организация, каквато примерно надхвърля с много каквото съм видял в Германия щеше направо да ме накара да се преселя там, ама студът и потресаващата разлика между ден и нощ (като продължителност) са ми в повечко...

Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, flare написа:

По принцип е така, ама във Финландия, (е сега не знам как е - говоря за преди 7-8 години) беше културен шок за мен. То не беше хората си оставят маркови велосипеди пред магазините - никой не заключваше колело, една женица във влака си заряза лаптопа на масичката и изчезна за половин час... просто не видях някой да се държи така все едно съществува явлението кражба... Плюс бруталната им организация, каквато примерно надхвърля с много каквото съм видял в Германия щеше направо да ме накара да се преселя там, ама студът и потресаващата разлика между ден и нощ (като продължителност) са ми в повечко...

Така е. Ако говориш за езин-два велосипеда е едно, ама при положение, че видях (в Оксфорд) цяла улица с велосипеди, заключени колелото към рамката... Само трябваше да си харесам някой и да го взема на рамо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Така е. Ако говориш за езин-два велосипеда е едно, ама при положение, че видях (в Оксфорд) цяла улица с велосипеди, заключени колелото към рамката... Само трябваше да си харесам някой и да го взема на рамо.

Ми гарата в Тампере имаше солидно голям паркинг с велосипеди. И имаше някакъв процент незаключени. А от паркинга на нашата фирма откраднаха заключен велосипед на колега, при все че има охрана и камери. На записа се виждаше как мръсника издебна охраната и за около 10с се справи с веригата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

Кое не би трябвало да се случва. На един познат през деня му разбиха гаража и му откраднаха гумите с джантите ти ми говориш за кола оставена близко до гора или гориста местност, където крадеца може лесно да се скрие при опасност.

Защо се случва обаче е ясно на всички. 

не се изказвай неподготвен ,нямам воля да ти се  обяснявам

преди 9 часа, niki292002 написа:

За тази работа има секретни болтове.

Иначе, виждал съм и по-изобретателни неща. Един пич пред блока, всяка вечер си сваля фаровете и мигачите на Porsche-то, понеже вече са му ги взимали 2 пъти.

секретни болтове за оригинални джанти а когато сменяме зимни с летни и обратно нали се сещаш че се правят компромиси и те водят до това!къде живеете?

преди 9 часа, Емил Костов написа:

Е къде си я оставил тази кола. Какви са тези дървета?

ако искаш ела да ти ги покажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Николай Димитров_8564 написа:

не се изказвай неподготвен ,нямам воля да ти се  обяснявам

секретни болтове за оригинални джанти а когато сменяме зимни с летни и обратно нали се сещаш че се правят компромиси и те водят до това!къде живеете?

Е добре, аз се изказах неподготвен, а на теб са ти откраднали гумите с джантите. Продължавай в същия дух!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.