Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

Тоше, "твоите" хора чак сега ли добавиха поддръжка на 21H1 (наличен от месец МАЙ)?

10.8.0.1382

Цитат

• Added: Support Windows 10 21H1
  • Fixed: Bug fixes

https://www.360totalsecurity.com/nl/version/360-total-security/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Версия: 10.8.0.1382
Обновено: 2021-08-26

В последно време не ползвам 360 TS.  Не може да се инсталира на стария ми компютър с повредения хард диск.  Там сега е   

IObit Malware Fighter 8.8  Pro. От руските промоции съм си инсталирал всичките им небезплатни програми на другите другари китайци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

VPN Proxy Master вече се инсталира заедно с 360 TS. Инсталирах 360 TS  на новия компютър заради възможностите за ъпдейт и оптимизиране на Win 10 Pro.  При деинсталиране на VPN Proxy Master  и последващо сканиране програмата ти го натрапва да го инсталираш отново , тъй като не ти бил защитен  IP -адреса.  Има безплатна и платени версии, базирани са в Сингапур.  Налице са досадни реклами при безплатната  версия.  Тези китайци пак ме изненадват -сега са решили, че подобна допълнителна програма е задължителна по отношение на компютърната сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

360 TS няма спиране - изтри ми всички имена и пароли, защото това било несигурно като компютърна сигурност.   Трябват здрави нерви за иначе най-добрата безплатна програма в света.  С най-много ползватели е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, viperdick написа:

Имена и пароли от къде? Къде ги държеше?

Никъде специално.  Сега пробвам  да сработя Кихчо със стената на Комодко.  Друго е да събере човек накуп двете най-добри безплатни програми.   Този път поне не съм с недостиг на системни ресурси.   Тепърва ще умувам кои модули ми се препокриват и какво да правя.  Аз не съм начинаещ ползвател.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...