Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

49 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      34
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

Допълнение :

......Нежелателно е ! Следва да се увеличи "млеконадоя" . 

НО ! Всеки добър стопанин знае - за да доиш , трябва да храниш ! :nono:

преди 12 минути, gagodrago написа:

Я виж ти, новият правосъден министър на герп бил бивш кадър на бсп! Каква изненада!

Извадки от CV-то му:
1997 г – 2001 г. Член на БСП
2001 г- 2003 г. Н-к кабинет на вицепремиер при НДСВ
2003 г. – 2009 г. Общински съветник в София от БСП
2009 г. – 2013 г. Областен управител на София от ГЕРБ
2014 г. – 2019 г. Депутат от ГЕРБ...

Ето и едно от множество доказателства за изказаната от мен теза ! :)

Бих наблегнал на БКП и Комсомола и техните наследници !Като Б.Б. , Цв.Цв. и кой ли не друг от всички други "разцветки"...... И БЗНС - като девета дупка на кавала......

Нов пастир - нов късмет за "кошарата" ! Не става дума за чорбаджията........! Сакън ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, gagodrago написа:

zx860y484_3365664.jpg

Я виж ти, новият правосъден министър на герп бил бивш кадър на бсп! Каква изненада!😀

Извадки от CV-то му:
1997 г – 2001 г. Член на БСП
2001 г- 2003 г. Н-к кабинет на вицепремиер при НДСВ
2003 г. – 2009 г. Общински съветник в София от БСП
2009 г. – 2013 г. Областен управител на София от ГЕРБ
2014 г. – 2019 г. Депутат от ГЕРБ...

Хората-хамелеони ме отвращават и никога не бих се сближила с такива, камо ли да им имам доверие.

Лош избор на Борисов!

Да си носи последиците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

...........никога не бих се сближила с такива, камо ли да им имам доверие.....

Спокойно ! Изборът Му е добър ( за него).......такива по условие трябват ......! :nono:

Никакъв такъв шанс нямаш да избираш , дори и в най-смелите си мечти и фантазии......! Социалният асансьор е безнадеждно остарял и повреден , резервни части няма , а техникът по ремонта умря , друг няма....Нов асансьор не се предвижда - на никой не му е притрябвал.... :lol6:

Пастир е едно , "кошарата" е съвсем друго нещо........:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Спокойно ! :nono:

Никакъв такъв шанс нямаш да избираш , дори и в най-смелите си мечти и фантазии......! Социалният асансьор е безнадеждно повреден , а техникът по ремонта умря , друг няма.... :)

Пастир е едно , "кошарата" е съвсем друго нещо........:lol6:

Ако мислиш, че се тревожа или имам някакви странни мечти и фантазии - грешиш.

Чудя се на акъла на Борисов, с който постави това човече на поста правосъден министър.

Но знае ли човек, може пък да е получавал някакви услуги от него, когато беше охранител на Тато, след това главен секретар на МВР, след това кмет на София...

Издигна се наш Боко и то не без чужда помощ, та си помислих, че връща услугата, защото Данаил Кирилов може да е хитрец, но не и способен юрист.

Ще повторя - Борисов направи лош избор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

Ще повторя - Борисов направи лош избор!

А може и да Му е наложен този "избор" - кой знае ! Т.е. да не е тъкмо негов ! :nono:

От тази гледна точка и Цацаров не беше добър избор . Макар , че беше време когато хранех някакви измислени надежди - имаше надежди , че ще "озверее" и ще свърши работата , която трябваше да свърши.... ! 

Ама На ! Така се случват нещата.....такива каквито са , а не каквито ни се искат ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента на мушката е Ангелкова!

Малко история...

168 часа преди 8 г. за "първия милион" на Ангелкова: Татко и щерка в пътния фонд

А този направо е за златен медал!

Зам.-шефът на КПКОНПИ разби имотните рекорди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

В момента на мушката е Ангелкова!

Малко история...

168 часа преди 8 г. за "първия милион" на Ангелкова: Татко и щерка в пътния фонд

(извинявай , днес ме сполетя Музата ! :))

"...."Дали има конфликт на интереси, могат да ви кажат единствено компетентните институции. Това, че бащата има пътен бизнес, не значи, че дъщерята ще му дава поръчки", коментира Стойков....." (copy)

Ето , това е Демокрация ! Доказани трудови доходи - съвсем законни ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, by_chechi написа:

(извинявай , днес ме сполетя Музата ! :))

Ето , това е Демокрация ! Доказани трудови доходи - съвсем законни ! :lol6:

Как да не го сполети Музата човек, като погледне лавината от новини за властимащите?!

Ето още нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Мойра написа:

Как да не го сполети Музата човек, като погледне лавината от новини за властимащите?!

Ето още нещо

Поетът още преди 100 години е казал :

" ....Борбата (между олигарсите-бел.а.) е безмилостно жестока .

Борбата както казват е епична .

Аз паднах - друг ще ме смени и толкоз .

Какво тук значи някаква си личност ?..." :)

Т.е. другото е пешки по дъската....

Божие проникновение изпълнено с вековна мъдрост . Нищо повече не мога да кажа ! :nono:

П.П. Хайде , върви че отричай законът открит от К.Маркс - единство и борба на противоположностите ! То , май Хегел беше.......(който му разбира , де !) :)

Още нещо , мнооого по-древно , за илюстрация :

786096.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андрей Райчев: Действията на управляващите са абсурдни

Цитат
Около скандала с апартаментите трябва да се интересуваме не дали са купени на данъчна оценка от политиците, а откъде те са придобили тези пари. Едното е малка данъчна измама, а другото е доказателство, че те са крали от нас. Големият проблем е има ли един държавен чиновник такива средства, за да си купува такива апартаменти.

Това каза пред бТВ социологът Андрей Райчев, който коментира

скандалите с апартаментите по високите етажи на властта.

"Според мен Бойко Борисов си мислише, че скандалът ще затихне и ще успее да го локализира. Последните действия на управляващите обаче са абсурдни. Говоря за номинирането на Данаил Кирилов за правосъден министър. Това е човекът, който генерира всичките скандали в парламента със своите закони. Според мен тази кандидатура ще бъде оттеглена. Говоря за вчерашните изказвания, че Корнелия Нинова е предлагала някакви милиони. Това са пълни глупости. Ние като българи не трябва да проспиваме тази ситуация на скандали и да направим един качествен прелом. Явно тези хора са самозабравили и не ги е страх от гласа Божий. Това трябва да направим и да не спираме - да им покажем, че има глас Божий. Ние трябва да им кажем, че те не стават, не защото са престъпници, това ще го реши съдът, а те не стават, защото са неморални. Имаме изключителен шанс на евроизборите да проведем една операция "чисти ръце", обяви Райчев.

Дано не пропилеем шанса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Мойра написа:

Ненаучна фантастика ! :nono: .........казано с други думи празни надежди....

Райчев иначе ми е готин да го гледам и слушам . Все едно божието слово се лее от устата му....Тъй де , червен шаман му казват.....:lol6:

.......ама не съм религиозен и не вярвам на думи ! 

Казано е : ".....Ще ги познаете по делата....." :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Мойра написа:

Докато ние дремем, вижте какво правят хърватите!

Бившият хърватски премиер Иво Санадер влезе в затвора

Какво толкова правят ?! :lol6:

Някъде , дето не знаем къде , е сгазил лука пред западните и по-западните "началници" .........или пък старият и изнемощял "Лъв" му е дошло времето и хиените просто му вземат плячката и го "убиват".....

.....Иначе ! Кой съди ......Порошенко да кажем ?!!!:angry:

....а бе то и Порошенко май ще съдят , че голяма каша забърка завалията......поради собствената си бездънна Лакомия ! По-точно , никому вече не е нужен - следва , на боклука на историята !  :lol6:

....да видим нашия Б.Б. кога и за какво ще "осъдят" - май и на него му идва времето . Ама той си има куче в Кремъл - боли го чепа на кацата със зеле , че "онези" щели да го "съдят".....! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

За нови избори виж тук (само преди 3 часа) : (Пффф ! За какво ли се хабя да пиша ?)

Трябва нова (основен ремонт на старата) система .:nono:

Никакъв рестарт на тази система не трябва !!! Резултатът ще е същия !!!..... :angry:

....Йончева , ако разбира какво иска , иска рестарт с надежда да се "обърне палачинката"......което е едно и също ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, by_chechi написа:

....да видим нашия Б.Б. кога и за какво ще "осъдят" - май и на него му идва времето . Ама той си има куче в Кремъл - боли го чепа на кацата със зеле , че "онези" щели да го "съдят".....! :lol6:

И да не го осъдят, ако го отстранят от властта, Борисов ще рухне от мисълта, че вече е никой.

Нарцисизмът не прощава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Мойра написа:

И да не го осъдят, ако го отстранят от властта, Борисов ще рухне от мисълта, че вече е никой.

Нарцисизмът не прощава!

И какво като вече е никой ? Друг ще го смени и толкоз !..........................

Мен (а и всеки друг) това никак не ме "грее" в зимните нощи . :nono:

Току виж сложили някой , който и "Винету" не е чел.....:lol6:

Светът не е от вчера :

"....Калигула прави коня си Инцитат римски сенатор.."....  

https://bg.wikipedia.org/wiki/Калигула

Днес "императорите" предпочитат да са "зад завесите".....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

И какво като вече е никой ? Друг ще го смени и толкоз !..........................

Иска ми се, следващият премиер на България да бъде различен от Борисов по манталитет, далеч по-интелигентен, некорумпиран и най-важното - да е родолюбец, който да умее да отстоява интересите на България и българския народ.

Дано имаме този късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

Иска ми се, следващият премиер на България да бъде различен от Борисов по манталитет, далеч по-интелигентен, некорумпиран и най-важното - да е родолюбец, който да умее да отстоява интересите на България и българския народ.

Дано имаме този късмет!

Че то има ли такива хора останали в България?

Читавите и интелигентните отдавна избягаха в чужбина.

Евроизборите като вътрешна битка

Те ще са вот на доверие за управлението и тест за опозицията доколко може да е алтернатива на статуквото

http://iconomist.bg/97017-Евроизборите-като-вътрешна-битка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, gagodrago написа:

Че то има ли такива хора останали в България?

Читавите и интелигентните отдавна избягаха в чужбина.

Защо да няма?

Ако си наистина читав, интелигентен и най-вече родолюбив българин, ще предпочетеш да останеш в България и да се бориш нещата в държавата ни да се променят към добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Мойра написа:

Защо да няма?

Ако си наистина читав, интелигентен и най-вече родолюбив българин, ще предпочетеш да останеш в България и да се бориш нещата в държавата ни да се променят към добро.

Най-краткият отговор е : " Защото няма Вяра ! " (не става дума само за религиозна вяра)

Днес бог е безпределната Лакомия (Златния Телец - в религиозен смисъл да кажем) , а не човешкия Дух (Христос - в религиозен смисъл да кажем) !:nono:

......има фармацевтичната индустрия във всякакъв смисъл на думата , за да компенсира загубите....:lol6:

А когато няма Дух , няма и Воля ! Има биологична маса...... :nono:

Пак се увлякох в неразбираеми приказки.... ! :(

Казано простичко - на маймуни ни направиха ! Показваш на маймуната банана и правиш с нея каквото си искаш....:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, by_chechi написа:

Райчев иначе ми е готин да го гледам и слушам . Все едно божието слово се лее от устата му....Тъй де , червен шаман му казват....

Нали пускаха по герберската телевизия цял филм за неговите богатства с един друг червен другар милионер.
Или ще се направиш че не си го разбрал. Хайде да те лиша от възможността да викаш че не си знаел:

http://kanal3.bg/news/93122- Sociolozi-na-povikvane”-po-Kanal-3-%28Celiyat-film%29

ххх

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Нали пускаха по герберската телевизия цял филм за неговите богатства с един друг червен другар милионер.
Или ще се направиш че не си го разбрал. Хайде да те лиша от възможността да викаш че не си знаел:

http://kanal3.bg/news/93122- Sociolozi-na-povikvane”-po-Kanal-3-%28Celiyat-film%29

ххх

Ти добре ли прочете , че си и копирал това което съм писал ? :)

А като , ако си го прочел , дали си го разбрал ? :lol6:

Щото да си прочел нещо и да го знаеш , че да го изпапагалиш (така прави Миро) , не е същото като да го разбираш.....

Твоите интерпретации никак не ме интересуват , но ти имаш възможност да се възползваш от мен писаното .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, andreygg написа:

Откровен фейк от най-долнопробните!

Плюенето без доказателства е характерно за ПИК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.