Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

50 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      35
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

Виждам, че ти е забавно да разправяш за починали близки!!! Няма какво да кажа. Лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Николов, като доказан модератор-фейкомет, няма ли да се самосезираш за тролската си забежка към бащи, която твои колеги по тролене  така охотно подхванаха ?

Или ще толерираш това поведение и осиране което сам започна ?

По темата

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, M.Николов написа:

Пич, такава смехория скоро не бях чел, а най-интересното е, че автора е главния редактор там!:biggrin:

Явно Герб са много уплашени, за да паднат толкова низко с подобни фъшкии!

Авторът на поста в ПИК/според повечето статистики, на второ място по посещение след пощата abv/е собственикът на саита и син на известен българин. Досега никой не може да кажеДОКАЗАНО , че е пристрастен  или купен от някой /поне аз не съм срещал/,а тези които се опитват да го оклеветят са осъдени!Разбира се и според мен малко е присолил с изводите ,но от друга страна тук много от пишещите.а и техните любимци МЕЧТАЯТ много от нещата описани в поста да се случат. ГЕРБ не ми харесват , още повече  пък БСП/най-лошите ми години от моя живот ,а те не са малко, са именно при тяхното управление/ , НО ИМА ЛИ ДРУГА АЛТЕРНАТИВА!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

Не виждам нищо нередно!

Не зная какъв ти е проблема!

Е щом не виждаш нищо нередно и не даваш линк за твърдението си че не е вярна информацията от КЗЛД и софийския административен съд, значи си съгласен да ти викам модертор-фейкомет

:)

Относно "проблемите" пак огледай последните осираници, от кого са започнати, кой твой колега ги подхваща и т.н.

Или ще толерираш това поведение и осиране което сам започна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bigiadri написа:

Авторът на поста в ПИК/според повечето статистики, на второ място по посещение след пощата abv/е собственикът на саита и син на известен българин. Досега никой не може да кажеДОКАЗАНО , че е пристрастен  или купен от някой /поне аз не съм срещал/,а тези които се опитват да го оклеветят са осъдени!Разбира се и според мен малко е присолил с изводите ,но от друга страна тук много от пишещите.а и техните любимци МЕЧТАЯТ много от нещата описани в поста да се случат. ГЕРБ не ми харесват , още повече  пък БСП/най-лошите ми години от моя живот ,а те не са малко, са именно при тяхното управление/ , НО ИМА ЛИ ДРУГА АЛТЕРНАТИВА!?

Не знам дали г-н Недялков е купен, мога само да имам съмнения за това, но че е пристрастен е очевидно от километри. "Друга алтернатива" не е правилен израз. Правилното е само алтернатива. И да - винаги има алтернатива.

Безсилната ярост на българина | Новини и анализи от България | DW | 04.04.2019

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:    Български полицаи!

56518277_10218866737523837_6941448039814

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Чувам че става въпрос за някой свързан със Корнела и БСП  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Чувам че става въпрос за някой свързан със Корнела и БСП  :)

Пък аз подочух, че става въпрос за ДПС. :)

Ще чакаме официалната версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що на живо в изявленията  след КС беше подметнат този въпрос към Корнела за кой служител , занимаващ се с избори става въпрос и т.н.. Тя естествено се врътна с общи приказки как "много хора се занимават с това"

:)

А Марешки директно в очите казал че този съвет е бесепарска пи-ар акция, а Радев се държал като пиар на БСП :)

И че атаката срещу КПКОНПи е именно от БСП заради разследванията на техен висш функционер , занимаващ се с изборите /май Георги Свиленски , бившия на Деса мерцедеса/ 

Освен това хванаха Корнела отново в лъжа. Тя каза че единствена била подкрепила решението за обща декларация, докато всички други казаха че никой не е подкрепил това. Включително и Корнела лъжкинята не е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корнелия още не е на власт. Не отклонявай вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Освен това хванаха Корнела отново в лъжа. Тя каза че единствена била подкрепила решението за обща декларация, докато всички други казаха че никой не е подкрепил това. Включително и Корнела лъжкинята не е

Когато твърдиш нещо, трябва да го докажеш. За предпочитане, с цитат и линк към статия в официална медия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БиволЪ с интересна статия https://bivol.bg/putsch-lozan-panov.html

Цитат

Поройният дъжд от новини за напазаруваните от властта евтини имоти отнесе голямата новина: „Премиерът Бойко Борисов организира пуч на председателя на ВКС Лозан Панов“.

Седмицата между 25.03. и 31.03. Лозан Панов е извън страната. Имал е неблагоразумието да го обяви публично на заседание на ВСС. Късно вечерта, на 25.03., около 22:00 часа сайтът “Правен свят”, обслужващ интересите на главния прокурор Сотир Цацаров и покровителстван от Делян Пеевски пуска фалшива новина, според която съпругата на Лозан Панов си купила на рекордно ниска цена апартамент от “Артекс” – само 225 евро на квадрат. Цената, която се тиражира е размерът на данъчната оценка, но в действителност закупеното не е апартамент, а право на строеж и сделката е изповядана на двойно по-висока цена, за разлика от публичните личности, замесени в скандала. Докато сутринта на 26.03. пропагандната машина на Делян Пеевски работи на пета скорост, за да тиражира бързо „голямата новина“, по обяд ръководителката на пресцентъра на премиера Бойко Борисов Севдалина Арнаудова изпраща до избрани журналисти брачното свидетелство на Лозан Панов, в което никой дори не си е направил труда да заличи ЕГН-тата на четирима души. Съдия №1 е даден за отстрел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм изненадана, Лозан Панов пречи на Цацаров отдавна, и не само на него.

Добре че все още има разследващи журналисти!

Вижте постъпката на Пламен Георгиев и си правете изводи, докъде може да стигне наглостта на човек, който се чувства защитен от висшестоящите.

Председателят на КПКОНПИ се скри от проверка на терасата му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацо Терасата... :)

Пацо Терасата е Шекспир на абсурда

След като Борисов му поиска оставката, Конпито даде да се разбере, че не е назначение на ГЕРБ

e92dc37a49baf7cb8fdf0f99a120d1af_big.jpg

Публикувано във факти.бг:

Коментар на Петьо Цеков за в. „Сега“

Лошото е, че вече е невъзможен сериозен и спокоен разговор за това как да я караме заедно в тази държава. И тъй като нещата са доведени до абсурд, явно ще я караме абсурдно, докато общественият диалог се обостря.

Примери бол. Да вземем Пламен Георгиев, шефа на комисията, която трябва да се бори срещу незаконно придобитото имущество. Да ме прощава Йонеско, но точно този човек е трагичен клоун и Шекспир на абсурда. Пацо, който живее на покрива, отказва да говорим спокойно и сериозно за терасата с джакузито, които не притежава. Пацо с терасата иска да говори за лошите медии, за политическите атаки, за олигарсите, натрупали милиони, за въздуха и водата, войната и мира, но не и за терасата си, която хем фигурира в нотариалния му акт, хем е общ покрив, до който други хора, разбира се, нямат достъп. Всъщност е покрив на неговия тризонет.

Ако толкова ви е зор, на вас - малоимотните, можело да го разследва комисията, която той оглавява.

Нагло. На прост въпрос: "Вие данъци плащате ли за тази тераса ?", отговорът е: "Всичко е обяснено. Точка по въпроса".

Така си върви светът. Като гледаме "светлия" пример на Пламен Георгиев, ние се чудим що да не ипотекираме някак си входа на блока. А докато се чудим, Конпито участва в конференция „Етика в публичната администрация". Седи на трибуната.

И така си минават дните - такива хора хем седят начело,

хем реват като млада ромка в трамвай, която кондукторите току-що са спипали без билет. Не да го критикуваме трябвало, а да го съжалим, щото задругата на милионерите се обединила и го плашела страшно. Сигурно толкова се страхува горкият, че не смее да излезе на общата тераса. Страхува се толкова, колкото Бойко Борисов от варненеца, който го плашеше онлайн с пушка с капси. Всички треперят от страх и вълнение - Цветанов смята, че го атакуват руснаците, Георгиев твърди, че е нападнат от милионерите, а в цялата тази имотна история Борисов провижда дългата ръка на Америка.

Преди по-малко от година Пламен Георгиев помогна на финансовия министър, като не видя нищо нередно той да живее без пари в чужд апартамент. Сега Георгиев скорострелно получи от подчинените на Горанов данъчни нова оценка за първия си апартамент. Сега ПИБ моментално се сети, че Пацо е ипотекирал имуществото си, но не и терасата, която фигурира в нотариалния му акт. Сигурни са в ПИБ за това - толкова силно впечатление им направил Пацо, че оценили по-високо апартамента му. Без терасата. Сега Пацо чака и Цацаров да го препере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цецо Асансьора , Пацо Терасата ... Падишаха , Боко рапона , Буда ... суджука и т.н баси и прякорите имат тия ! Време им за гости на бай Ставри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да ви казвам, че днес се замислих какво щеше да се случи тука в Белгия ако имаше такъв апартаментгейт и се сетих че миналата година ги изритаха социалистите от валонското правителство, заради големи заплати на хора назначени от тях, във фирми собственост на общини.
А пък такива сладки работи да плащаш данъци на 4 пъти по-ниска цена от реалната на апартамент, просто няма тука. Даже и да се разбереге с продавача че му продаваш по-евтино, нотариусът е длъжен да ви натопи пред държавните органи, които принуждават купувача да доплати по пазарни цени държавните данъци. При последната ми покупка, продавачът се канеше точно това да направи, само че го прекарах жестоко като отидох в администарцията която проверява и изклюкарих предварително палана му. Понже се познават всички тука и се оказа, че нотариуса го накара на мен да ми продаде имота, като предложил най-много пари. Аз ги бях обработвал и подчинените му на нотариуса, че познавам хората в държавната администрация, щото съм бачкал там.
А в България продаваме земедалска земя и купувачът се опитва да ми подхвърля бележка да му се подпиша че съм получил разликата между деклрираната сума и реалната, щото знае че ако разваля сделката, ще пие после една студена вода. И натариуса в Монтана ми каза че всички така правят в България, пишат по-ниска цена.  Е па хубаво, пишете по-ниска им викам аз, ама първо да сложи парите на масата както е обещал че ще плати. Нямах избор, не вървеше да не продам, щото съм от далече.  Като излязохме от офисите на нотариуса и си внесох парите в един клон на банката там, му викам на братчеда че купувача току що е изпрал едни парици, които няма как да ги оправдае иначе от къде ги има. Та и Цвъки с неговия арартамент с частен асансьор, като не плаща истинските дължими данъци на държавата за сделката, не трябва и да обяснява от къде е имал 1 или 2 милиона за да си купи този имот.
Абе на две скорости си е тоя ЕС. Гербаджиите крадат на 5 скорост направо, сравнено с другите политици на запад. И го правят "законно" даже, кеф голем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, barbuncela написа:

:offtopic_s:    Български полицаи!

56518277_10218866737523837_6941448039814

Бях се отказал да пиша в този форум. Нарушавам си обещанието само за да коментирам снимките!

Сега напълно ми стана ясно защо полицаите  ядат бой от циганите. Ами че те, нашите нямали никакво оръжие бе. Поне да бяха им дали по един газов пищов! А като ги гледам тук и в действителност какви са охранени... Ако беше жив Иван Абаджиев (споменавам го с добро), можеше да ги подбере за щангисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, sliderum написа:

Когато твърдиш нещо, трябва да го докажеш. За предпочитане, с цитат и линк към статия в официална медия.

Изгледай репортажите и интервютата след КС. В която искаш медия. Лъже като за световно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Цецо Асансьора , Пацо Терасата ... Падишаха , Боко рапона , Буда ... суджука и т.н баси и прякорите имат тия ! Време им за гости на бай Ставри!

Това съм го казал още преди 3 седмици

на 24.03.2019 г. в 16:47, Филипов написа:

Единствената интрижка може да бъде дали първи боко ще отстрани цвъчко или обратното, защото физкултурникът държи партийните структури от клиентелисти. Най-добре за България е двамата вкупом заедно със шайката си да станат клиенти на южното крило на централен софийски затвор (според лирическия герой на Т. Колев). С конфискация на имуществото. Защото колкото и да има смятам заплатите, па били те и министерско-депутатски мога да го докарам до един апартамент, а не до 14. Примерно някои ергени евродепутати с доста по-висока заплата плюс бая пътни и командировъчни зорлем го докарват до милион за мандат.

Крайно време е болшевишкото котило да отива в ГРОБа. който само си изкопа.

Я изгледайте Сашо Диков. Докато във всички околни европейски държави има министри, депутати и всякая сволоч осъдени и с присъди в затвора, тук няма дори и обвинителен акт. По цял свят има корупция, само тук всички са "белые и пушистые" като ангелчета.

https://eurocom.bg/shows/video/234-ne-se-strahuvai/9988

И секретарят на Радан крал стотици хиляди, осъден и с изпълнителен лист, сменил си името и пак се напъва за политик.

И баш патриотара в оставка и той се уредил с хотел с документни престъпления.

https://eurocom.bg/shows/video/254-barekov-i-bairaktarov-bez-cenzura/9965

Всички вкупом са до над шия в лайната. А са си отворили устата, а са се нагълтали. Още живечт в онова време и не вдяват че имотен регистър, както и декларациите им и други документи са публични и достъпни от всеки на няколко клика.

Тъпи болшевики с претенции. И безкрайно кухи черепни кутии с мозъчна дейност колкото до грухтене и сране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Филипов написа:

Я изгледайте Сашо Диков.

Видях го снощи при оня червения бизнесмен приватизирал завод един в София и превърнал го в бизнес център.
Диков и Василев са от баш комунягите и двамата.
Абе положението е следното, едни крадливи комунисти плюят по други крадливи комунисти, опитвайки се да седнат на тяхното място и те да покрадат с милиони, че в опозиция трудно става краденето, трябва да си в управленито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След думите на ЦВ ЦВ в тервелското село Зърнево , че никой не може да го накаже и , че заведе дела срещу всички , които уронват името му и след атаката на Бойко по повод думите на Цеко мислите ли  , че Цеко скоро може да направи преврат в ГЕРБ и да вземе властта под носа на Боко ? Боко му прости , гласува му доверие остави го заместник председател и той пак Цеко продължава да си прави каквото си иска и ги ръси едни недорозумения ще става все по интересно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.