Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

70 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      49
    • Парламентарна република
      21

Препоръчан отговор

преди 9 минути, barbuncela написа:

Така де! И скандала който засне екипа на същата журналистка на живо, е абсолютен монтаж! С цел да омаскарят един примерен депутат! Картината е монтирана. Звукът е генериран от специален компютър! Изобщо политическа поръчка и провокация! :lol6:

питам за въпроса какъв е бил - сега ти откланяш въпроса а обвиняваш други че го правят

ако не ти харесва тогава защо ти го правиш

преди 34 минути, Без умствен капацитет написа:

а какъв бе въпроса, че аз такива медии не гледам, а ти явно гледаш - явно има хора които доброволно дават да им промиват мозъка

Знам, че ви е кофти на някой хора от всичките гафове с доказателства на бсп, ама ...съжалявам. Истината боли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, AAUUXX написа:

като ниските пенсии,

Ами точно де! Журналиската го попита защо не са подкрепили минимална пенсия 300 лева, и тоя я попита за бельото!

А де, нали мнооого са се загрижили за хората? Ама милиарди имаме за самолети и т.н. Изобщо слушайте американците! Също като приказките на Нинова! Тя партията БСП се  грижи и мисли за бедните хора! Моля!? Я пак?

Тогава защо очисти апарата на Позитано като толкова си се загрижила за бедните? Приказки, приказки, не на кила , а на тонове и див популизъм! 

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

„Тази телевизия от месеци провокира колегите от „Обединени патриоти“, не само г-.н Петров. 

Тва не е нищо ново, такъв е манталитета на тази телевизия, преди десетина години къв майтап беше, когато оплюваха Б. Борисов, В. Симеонов и др. Пък после в коалиция заедно, филма е стар и сме го гледали. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

питам за въпроса какъв е бил

Ама нали знаеш всичко! Що не си го намериш сам? 

Цитат

Журналиската го попита защо не са подкрепили минимална пенсия 300 лева, и тоя я попита за бельото!

От какъв зор аз, трябва да ти отговарям?

преди 13 минути, miro20 написа:

„Тази телевизия от месеци провокира колегите от „Обединени патриоти“, не само г-.н Петров

Значи според тебе въпросът "Защо не подкрепихте минимална пенсия 300 лева." е провокация?

Майкоооо, колко провокативен въпрос !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Ама нали знаеш всичко! Що не си го намериш сам?

пак откланяш въпроса - мислиш ли че е достойно за някой който мисли че е прав - а от това следва и въпроса - според теб след като така правиш заслужаваш ли да си мод - или пак ще се правиш на сляпа за твоите грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, barbuncela написа:

Ами точно де! Журналиската го попита защо не са подкрепили минимална пенсия 300 лева, и тоя я попита за бельото!

Айде специално заради теб изгледах видеото.

Разбира се че не е точно така. Хората си разговарят  почти "на ухо" , та се приближава, и без да се представи ги почва.

Вижда се и явното раздразнение от депутатите, единия просто си заминава, другия  видимо афектиран, саркастично пита за бельото.

И след словестни реплики накрая  журналистката се представя, на което депутата казва - ето с това трябваше да почнете.

Но това е по принцип целта на занятието - да скандализират , а не да водят журналистика.

"Ревизоро" също много яко ги "изтроли"  като ги почна за Волен - слънцето, как света има нужда от него и т.н.. :) 

Та.. никой не приема тази партийна телевизия за журналистика.

То е очевидно това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

Ами любопитен човека защо сега да го съдим така строго :D

300лв мин. пенсия не може да се случи от днес за утре, не и по начина който си мислят с надцайване някой, един вика 250лв, друг 300лв, това е процес и трябва да се планува във времето за да се набавят нужните средства, в случая е планувано тези 250лв, не е имало кой да даде по - висока цел за през тази година. По- интересно в случая е че няма недоволни, а помним какви протести бяха когато вдигнаха акциза на ракията, няма да  ми омръзне да давам този пример защото е смешен и отразява нашата същност. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

пак откланяш въпроса - мислиш ли че е достойно за някой който мисли че е прав - а от това следва и въпроса - според теб след като така правиш заслужаваш ли да си мод - или пак ще се правиш на сляпа за твоите грешки

Ти точно знаеш ли какво искаш? А? Какъв въпрос отклонявам бе? А това дали заслужавам да съм модератор, не го решаваш ти,за щастие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Ти точно знаеш ли какво искаш? А? Какъв въпрос отклонявам бе? А това дали заслужавам да съм модератор, не го решаваш ти,за щастие!

изведнъж забрави, странно а - друг даде отговора, а аз питах теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

според теб след като така правиш заслужаваш ли да си мод - или пак ще се правиш на сляпа за твоите грешки

Защо да не заслужава да е модератор, като такъв няма ли право на мнение? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

не е имало кой да даде по - висока цел за през тази година.

Не говори на изуст! В сайта на парламента има видео архив от всички заседания. Не помня кое заседание е, но точно на него обединените патриоти предложиха минимална пенсия от 300 лева!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Защо да не заслужава да е модератор, като такъв няма ли право на мнение? 

има право на мнение но не отговаря и откланя въпроса, а не и харесва като други го правят на нейни въпроси

Не говори на изуст! В сайта на парламента има видео архив от всички заседания. Не помня кое заседание е, но точно на него обединените патриоти предложиха минимална пенсия от 300 лева!

аз си спомням, преди изборите и за 500лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

но не отговаря

Аз трябвало да ти отговоря на твой въпрос? Ами ти се вземаш много на сериозно бе човек! Какъв си? Прокурор, следовател, министър, мой началник? За да трябва да ти отговарям на въпросите? 

Някъде в правилникът да пише, че трябва да отговарям на въпросите ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Добре, щом има такова предложение те са в коалиция с ГЕРБ имали са цяла година да намерят време да обсъдят и да направят всичко по силите си за да се реализира минимална пенсия 300лв, което е страшно смешно като цифра и изобщо както и да се гледа, но казвам че не е имало желание за което сега се твърди от патриотите. Да погледнат една Гърция дето фалира няколко пъти какви са пенсиите там и да не ми казват колко е добре тук. 

преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

има право на мнение но не отговаря и откланя въпроса, а не и харесва като други го правят на нейни въпроси

Тя не е на разпит, че да отговаря :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз трябвало да ти отговоря на твой въпрос? Ами ти се вземаш много на сериозно бе човек! Какъв си? Прокурор, следовател, министър, мой началник? За да трябва да ти отговарям на въпросите? 

като нещеш - не се сърди като другите не ти отговарят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

минимална пенсия 300лв

Така, че не виждам нищо провокативно в тоя въпрос! Не, че медиите не правят провокации. Да не говоря за Диков, като броди из парламента! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, barbuncela написа:

Ако аз бях модератор (опазил ме господ! :wors:), овцата и такива като нея/него отдавна нямаше да пишат във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

като нещеш - не се сърди като другите не ти отговарят

От никой не съм искала отговор! Ако е било нещо е писането като въпрос! Но не, че очаквам и искам някой да ми отговаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

минимална пенсия 300лв, което е страшно смешно като цифра и изобщо както и да се гледа,

за да се вдигнат трябва да се вдигнат данъците - сага като вдигнаха данъка на старите таратайки, ще видим какво ще стане след 3 месеца

току-що, Мойра написа:

Ако аз бях модератор (опазил ме господ! :wors:), овцата и такива като нея/него отдавна нямаше да пишат във форума.

та знаем че ти си на мнение като ДС (БКП) - противника трябва да се убие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

аз си спомням, преди изборите и за 500лв

Аз си спомням 300 лв пенсия. ГЕРБ също си изпълниха обещанията, както Обединените патриоти. Повечето.

http://www.vestnikataka.bg/2017/03/програмата-на-обединени-патриоти-изб/

2180202_%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Сакън, недей, че и на мен са ми вдигнали мерника, а барбунцела ме следи под лупа! Никак не ме обича тази жена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

за да се вдигнат трябва да се вдигнат данъците - сага като вдигнаха данъка на старите таратайки, ще видим какво ще стане след 3 месеца

Не, за да се вдигне на 300лв трябва по - малко да се краде, не говоря само за държавните институции, а изобщо в държавата, трябва и да се работи повече защото от това ще дойдат парите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, herkules2 написа:

Сакън, недей, че и на мен са ми вдигнали мерника, а барбунцела ме следи под лупа! Никак не ме обича тази жена!

Не можеш да задължиш хората да те обичат и не всички хора ще те обичат. Ако ще и в злато да ги обсипиш. Не спори с модератор и * (НЕ)обиждай. Поне.

* За @herkules2 пояснение и за такъв род хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@herkules2

Барбунчела просто се съобразява и изпълнява този правилник!

https://www.kaldata.com/forums/guidelines/

Ако на някой не му харесва, оплавания към собственикът на сайта Калин Карабойчев!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, AAUUXX написа:

Не, за да се вдигне на 300лв трябва по - малко да се краде, не говоря само за държавните институции, а изобщо в държавата, трябва и да се работи повече защото от това ще дойдат парите. 

България не е социална държава, а пък хората негодуват, че нямало социална, здравна и пенсионна осигуровка. Правилно е да няма, даже и това е много. Дори се чудя и това що дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...