Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

82 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      58
    • Парламентарна република
      24

Препоръчан отговор

преди 45 минути, _Belial_ написа:

Ти щото големи аргументи извади. Блогърче соросоидче. Плоска ти е главата.

Да, големи аргументи са и не можеш да ги оспориш . Освен с елементарни обиди :) 

Ето ти още , ама внимавай да не се задавиш :) 

Цитат

„Просто веднага закрихме СтБ (чешката Държавна сигурност – б.р.). Затворихме я и основахме нова структура, а всички новоназначавани служители бяха проверявани какво са правили преди“.

Александър Вондра каза тези думи с лекотата, все едно разказва как се сменя спукана гума. Посланикът на Чехия Павел Вацек го представи като архитекта на чешката политика за външни работи и отбрана в последните две десетилетия. Вондра е част от опозицията още преди 1989 г., прекарал два месеца в затвора и освободен няколко дни след падането на Берлинската стена.

Александър Вондра говори с гордост за това това, което политиците на прехода в Чехия са постигнали. И в основата на този успех постави първите действия – закриването на службите на комунистическия режим, въвеждането на лустрация още през 1991 година и обявяването на режима за незаконен през 1993.

https://clubz.bg/20443-kak_chehiq_se_osvobodi_ot_komunizma

Ето и за Германия

https://desebg.com/lustracia/425--2019-

Ето и Полша

https://www.dw.com/bg/законът-за-лустрацията-в-полша/a-2600532

:hush:

Затова сега са по напред, затова са с по добри доходи, и с по висок стандарт.

А тука ревете и си искате червената мафия и тези които ни дърпат назад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Испания, където социалисти спечелиха изборите какъв е стандартът на населението бе бай Мирчо?

И защо българските работници масово бягат да работят и да живеят при социалистите в Испания, а не щат да стоят в България, където Боко тиквата и крадливата му корумпирана партия герп им ограбват чрез данъци и рекет заработеното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, gagodrago написа:

където Боко тиквата и крадливата му корумпирана партия герп им ограбват чрез данъци и рекет заработеното?

в всеки твой пост повтаряш това - добре че си ти да ни кажеш че ние незнаем

испанците социалисти са за Европа и НАТО и еврото - за разлика от нашите които са за инфлацията на рублата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой ще разследва "независимия разследващ" главния прокурор?

Баце отсече и направи поредната глупост....

Цитат

Чл. 126,  ал (2)  от Конституцията казва:  Главният прокурор осъществява надзор за законност и методическо ръководство върху дейността на всички прокурори.

В нея не е упоменато, че има фигура на „независим прокурор” , който да разследва главния.

Правителството намира някаква вратичка в НПК и промушва по странен начин идеята "абсолютно независим" прокурор. Да оставим настрана абсурдността на определението "абсолютно независим", което едва ли би имало покритие с реалността - къде в България ще се намери "независим" човек,  още повече в съдебната система!?!

Кой е този ангел, неоткрит досега, който ще въведе върховен ред в съдебната система?

Кой ще го предлага, по какви критерии, кой има право да се кандидатира за този пост, по каква процедура, с каква програма?

Цитат

Чл. 132/ а  на Конституцията  казва: Към Висшия съдебен съвет се създава Инспекторат, който се състои от главен инспектор и десет инспектори. (2) Главният инспектор се избира от Народното събрание с мнозинство две трети от народните представители за срок от пет години. (3) Инспекторите се избират от Народното събрание за срок от четири години по реда на ал. 2.

И пак въпрос:  След като главният инспектор на ВСС е избиран от парламента с мнозиинство от 2/3, а "независимият" прокурор  - с 2/3 от ВСС, той на кого ще се подчинява? На ВСС. Който пък е избрал главния прокурор. И пак се оказваме в задънена улица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Да, големи аргументи са и не можеш да ги оспориш . Освен с елементарни обиди :) 

Ето ти още , ама внимавай да не се задавиш :) 

https://clubz.bg/20443-kak_chehiq_se_osvobodi_ot_komunizma

Ето и за Германия

https://desebg.com/lustracia/425--2019-

Ето и Полша

https://www.dw.com/bg/законът-за-лустрацията-в-полша/a-2600532

:hush:

Затова сега са по напред, затова са с по добри доходи, и с по висок стандарт.

E и? В България също беше закрита Държавна сигурност. Създаде се ДАНС. КОй си мислиш че работи в ДАНС? И кой в Новата чешка Държавна сигурност? Тия кадри откъде мислиш са дошли?

И до кога сметаш да цитираш соросоидни клоаки за да доказваш абсурди? Казах ти- виж кой са чешките милионери! Така се разбира има или не лустрация, не с хвалби в стил ББ на чешкия посланик. Щото ако чуеш нашия, ние задминахме и извънземните даже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

в всеки твой пост повтаряш това - добре че си ти да ни кажеш че ние незнаем

Каквито феновете такива и управниците. Булшит!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

По голямото зло от червената мафия е ДС,които сега управляват.И не го оспорвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

испанците социалисти са за Европа и НАТО и еврото - за разлика от нашите които са за инфлацията на рублата

Я ми припомни, кога нашите са казвали че са против Европа и НАТО? Чакам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

– Казвам ти направо, обиден съм на Старата Европа, а още повече на мамалигарите! Такова неуважение! Не оцениха нито един от доводите, които им представих. Не признаха впечатляващия ни напредък в борбата с корупцията! – гласът в слушалката беше толкова гневен, че извади Барни от обичайната му блажена летаргия.

– Защо, какво е станало другарю Гешефт!? – той се стресна не на шега. Още повече, че – Нека внимаваме какво говорим. Някои телефони се слушат, а ние сме на кариерен връх, който дори не можем да си представим, камо ли да заслужим…

– Няма кой да слуша точно нас! – гласът продължи също толкова злъчно. – КОНПИ-то е без шеф, а на бъдещия и двамата сме протежета, забрави ли? Ще ме разпитват за Недосегаемите. Бил съм сключил сделка под масата с тях. Едва ли не така излиза. Ами, ако са толкова отворени, да бяха дошли да се изправят те срещу тях. И за имотите на жената до мен, които тя може да е купила на безценица, ама все пак е платила нещичко за тях. Колко хора вземат каквото си искат, без и стотинка да дадат, пък никой не им търси отговорност?

– Ама те не са главен прокурор… – погали се с отворена длан по новата прическа Барни. И той беше недоволен от Стара Европа. – Мен пък, ако знаеш как ме наковаха. Такъв закон бях подготвил в твоя защита. Хем нов, хем нищо ново.

– Барни, айде да си говорим направо. Нищо не си подготвял, бяха ти го подготвили и от теб се очакваше само да го защитиш пред всичките им там Съвети на министри и Венециански комисии. Голям провал. Не, че моето беше добре, но аз поне се опитах да използвам метафори. Опитвали се да ми натопят главата в казана, като в оня виц за Ада, пък купуването на имоти на необосновано ниски цени не било престъпление, а просто морално осъдително, а протестите срещу кандидатурата ми са дело на олигарсите, платили на умните и красивите. Нали знаеш, тия опорни точки ги имаме заложени в плана да си останем олиото над повърхността на водата, въпреки всички и въпреки всичко.

– Твоето не е нищо – Барни изведнъж загуби каквото и да притежаваше като присъствие на духа и захлипа в слушалката. – На мен направо ми се присмяха в очите заради проектозакона. И министрите, и комисарите. Направо съм бесен. Такова неуважение. А аз не съм длъжен да се извинявам на никого, нито да давам каквито и да било обяснения. Когато сме си в България, всичко е наред. Медиите отзивчиви, протестите рехави, няколко съдии се правят на принципни, но им намерихме колая и на тях. А тия в Европа какво си позволяват!?

– Барни, не ми се сърди, но искам да те предупредя да внимаваш – гласът отсреща вече беше много по-благ и диалогичен. Дори съпричастен. – В големите тъмнокафеви очи на оная трансилванка се четеше явна закана, когато каза, че през 2020-а започва работа като главен прокурор на Европейския съюз. Моят предшественик ще е шеф на КОНПИ, за премиера няма какво да се притесняваме, той винаги досега е излизал сух от водата, аз ще съм главен прокурор, недосегаем съм поне за седем години, което си е достатъчно време, за да утихне бурята, ама за теб се тревожа какво ще правиш, Барни, Барни…

– Какво искаш да кажеш, другарю Гешефт!? – този път гласът на Барни прозвуча извън контрол. – Ще направя една пресконференция и всичко ще е наред. Джуркане на бели хакери колкото искаш…

– Дано – въздъхна многозначително Гешефт. – Но, познавайки премиера, нищо чудно да организираш следващата си пресконференция в родния си Димитровград, Барни… Айде, че трябва да затварям.

Мдааам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikssi написа:

няколко пъти съм казвал - в интернет се пише по един начин, а по съвсем друг в официална кореспонденция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Belial_ написа:

Я ми припомни, кога нашите са казвали че са против Европа и НАТО? Чакам!

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/10/31/2854248_ne_vsichki_sipmapitizanti_na_bsp_sa_protiv_nato_smiata/

http://prehoda.bg/bg/1999/protest-na-bsp-protiv-nato-za-agresiiata-v-sarbiia.html

преди 11 минути, Мойра написа:

До Нашингтон* и назаде

Автор: Тони Филипов, д-р

като че ли завиждаш че неможе да идеш и ти там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:

няколко пъти съм казвал - в интернет се пише по един начин, а по съвсем друг в официална кореспонденция

Ти май изобщо не усещаш какви ги плещиш. Както пишеш така и говориш. Булшит!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikssi написа:

Ти май изобщо не усещаш какви ги плещиш. Както пишеш така и говориш. Булшит!

това си е твое мнение

да те питам какво ти е мнението за база на НАТО в Варна и за ученията на НАТО в черно море - искам да знам само положително или отрицателно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Без умствен капацитет написа:

Чшш, ти си бил по- бетер от Миро бе! Първата статия казва, че НЕ всички симпатизанти на БСП са против НАТО. Първо- ти правишли разлика между симпатизант и социалист? Всяка партия има симпатизанти които са против. Но тук става въпрос за симпатизанти, не за самата партия. Аз те попитах на чист български език, доста грамотно, кога социалистите са били против ЕС и НАТО!!!

Втората статия е отпреди 10 години!!! Що не постна някое антикапиталистическо слово на Георги Димитров, а? Или някое антинатовско изказване на Добри Джуров? Но дори в тази статия социалистите не са против НАТО, а против агресията на НАТО в Сърбия!

Та, продължавам да чакам. И се опитай да бъдеш сериозен този път. Въпросът е повече от ясен, а с всеки подобен отговор само доказваш тролската си същност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

също няма да е зле одобряваш ли горната снимка - посещението на премиера ни в най силната страна в НАТО

току-що, _Belial_ написа:

Чшш, ти си бил по- бетер от Миро бе! Първата статия казва, че НЕ всички симпатизанти на БСП са против НАТО. Първо- ти правишли разлика между симпатизант и социалист? Всяка партия има симпатизанти които са против. Но тук става въпрос за симпатизанти, не за самата партия. Аз те попитах на чист български език, доста грамотно, кога социалистите са били против ЕС и НАТО!!!

Втората статия е отпреди 10 години!!! Що не постна някое антикапиталистическо слово на Георги Димитров, а? Или някое антинатовско изказване на Добри Джуров? Но дори в тази статия социалистите не са против НАТО, а против агресията на НАТО в Сърбия!

Та, продължавам да чакам. И се опитай да бъдеш сериозен този път. Въпросът е повече от ясен, а с всеки подобен отговор само доказваш тролската си същност!

същите въпроси и към теб

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

да те питам какво ти е мнението за база на НАТО в Варна и за ученията на НАТО в черно море - искам да знам само положително или отрицателно

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

одобряваш ли горната снимка - посещението на премиера ни в най силната страна в НАТО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

това си е твое мнение

Негово ли? Всеобщо е и аз използвам момента да кажа, че ти душицо просто не знаеш български! На никакво ниво! Нито писмено, нито говоримо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Негово ли? Всеобщо е и аз използвам момента да кажа, че ти душицо просто не знаеш български! На никакво ниво! Нито писмено, нито говоримо.

не ти ли харесва да отговориш

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

одобряваш ли горната снимка - посещението на премиера ни в най силната страна в НАТО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

същите въпроси и към теб

Формулирай въпросите си четливо, на български език и може би ще погледна, какви са те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Формулирай въпросите си четливо, на български език и може би ще погледна, какви са те.

виждаш ли това си е бягане от въпроса , с по маловажни неща - и след това като го правят политиците същото не ревете - ще ти припомня нещо което явно и за теб се отнася

преди 3 часа, nikssi написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _Belial_ написа:

:lol6:ако го бях казал аз, сигурно щяха да ме баннат на момента или щях да съм с поредното предупреждение, заради обида или плюене по жените. Не че имам нещо против блондинките, но овцата държи да доказва неграмотността си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

не ти ли харесва да отговориш

Ми как да ти отговоря, като не се разбира какво питаш?

"одобрявате ли горната снимка- посещението на министър председателя в САЩ."  Кое дали одобрявам душко, снимката или посещението?

За другия въпрос, стана вече ясно и на хлебарките, че военна база на НАТО във Варна НЯМА ДА ИМА! Защо да имам мнение за нещо, което не съществува и не се предвижда да съществува.

преди 1 минута, herkules2 написа:

:lol6:ако го бях казал аз, сигурно щяха да ме баннат на момента или щях да съм с поредното предупреждение, заради обида или плюене по жените. Не че имам нещо против блондинките, но овцата държи да доказва неграмотността си!

Неграмотността Му, е просто титанична!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _Belial_ написа:

Ми как да ти отговоря, като не се разбира какво питаш?

"одобрявате ли горната снимка- посещението на министър председателя в САЩ."  Кое дали одобрявам душко, снимката или посещението?

За другия въпрос, стана вече ясно и на хлебарките, че военна база на НАТО във Варна НЯМА ДА ИМА! Защо да имам мнение за нещо, което не съществува и не се предвижда да съществува.

Той, в същтост е тя, и твърди че е тъпа блондинка-овца с аватара си, като така оправдава неграмотността си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, herkules2 написа:

Той, в същтост е тя, и твърди че е тъпа блондинка-овца с аватара си, като така оправдава неграмотността си!

Той може да твърди доста неща, но многократно се е издавал че не е "тя".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, _Belial_ написа:

а подкрепяш ли учения на НАТО в Черно море

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...