Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително ! :)  Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.

Редактирано от CaptainJord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, CaptainJord написа:

Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително ! :)  Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.

То за моженето, може, но с каква цел ти е смяна на ип адреса ? От къде можем да сме сигурни, че не е с някаква злонамерена цел ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в програмистиката в днешно  време  младежта не я учат на елементарна кумпютюрна  грумотност .

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, techmaniac написа:

То за моженето, може, но с каква цел ти е смяна на ип адреса ? От къде можем да сме сигурни, че не е с някаква злонамерена цел ?

Ами искам да си го сменя за да се предпазя от атаки, щото много хора ми знаят ип-то и се боя. Много ще се радвам, ако някой ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, CaptainJord написа:

Ами искам да си го сменя за да се предпазя от атаки, щото много хора ми знаят ип-то и се боя. Много ще се радвам, ако някой ми помогне.

Ако имаш настроен FireWall не ти трябва смяна на ип и подобни. Разбира се по-важно е и какво правиш ти за да провокираш атаки към теб самия. Друг е въпроса ако някой се опитва да те саботира без твоя вина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та значи какво да направя ? Просто искам да си сменя ип-то или просто да го скрия по някакъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, CaptainJord написа:

https://windscribe.com/

Не бой се, ножа е дървен. И ти и аз знаем, че друга е причината или си някакъв маняк. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, П.Петров написа:

https://windscribe.com/

Не бой се, ножа е дървен. И ти и аз знаем, че друга е причината или си някакъв маняк. 

И чрез това ли се сменя ип-то ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та значи какво да направя ? Просто искам да си сменя ип-то или просто да го скрия по някакъв начин.

Отново те питам - някой се опитва да ти навреди на мрежата, или ти по своя воля си искаш смяна на ип адреса ? Ако нямаш реална причина нямаш нужда от смяна на ип...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, techmaniac написа:

Отново те питам - някой се опитва да ти навреди на мрежата, или ти по своя воля си искаш смяна на ип адреса ? Ако нямаш реална причина нямаш нужда от смяна на ип...

По моя воля .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, CaptainJord написа:

И чрез това ли се сменя ип-то ?

Щом съм ти го дал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, П.Петров написа:

Щом съм ти го дал. 

Завинаги ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завинаги ли е ?

10 GB трафик на браузване са ти фрее, после като си плащаш ще ти е завинаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VPN как точно ще скрие адреса му, след като се сканира и ще се установи, че един и същ адрес се свързва във виртуалната мрежа. И компа му  има адрес с тоя на виртуалната мрежа.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

VPN как точно ще скрие адреса му, след като се сканира и ще се установи, че един и същ адрес се свързва във виртуалната мрежа. И компа му  има адрес с тоя на виртуалната мрежа.

Мене ми трябва самото ип да го сменя ... не VPN

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ми трябва самото ип да го сменя ... не VPN

Нали искаше да го скриеш. Последно какво искаш.  Да скриеш реалния адрес или да го промениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Едното приложение се вгражда в браузъра, другото му е за другият трафик, от торент клиента примерно. Навсякъде където съм тествал ми го познава с чуждото ип

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, П.Петров написа:

Едното приложение се вгражда в браузъра, другото му е за другият трафик, от торент клиента примерно. Навсякъде където съм тествал ми го познава с чуждото ип

И трафика къде отива? В дупката ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте искам просто да си сменя ип-то или ако не е възможно да го сменя завинаги да го скрия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой знае много и малко но знам че IP-е номерът на дънната платка ТОВА не може да се смени може ако се смени с друго дъно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно пича са го баннали някъде и ся иска да си смени адреса да може да влезе пак.

преди 29 минути, CaptainJord написа:

Ами искам да си го сменя за да се предпазя от атаки, щото много хора ми знаят ип-то и се боя. 

преди 21 минути, techmaniac написа:

преди 21 минути, CaptainJord написа:

По моя воля .. 

Ко речи?
Като те гледам, ти не можеш дори и да кажеш точно какво искаш.

И зависи какъв ти е IP адреса.

Редактирано от Pamlea (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Pamlea написа:

Явно пича са го баннали някъде и ся иска да си смени адреса да може да влезе пак.

Ко речи?
Като те гледам, ти не можеш дори и да кажеш точно какво искаш.

И зависи какъв ти е IP адреса.

Не бе няма лошо, и аз за тва го използвам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, techmaniac написа:

Ами като видиш, че е написано детински, ще се сетиш, че няма никаква злонамерана цел, Просто напоследък е много модерно да се правиш на хакер и всякакви такива неща. :D Момчето сигурно е прочел нещо и сега се страхува, че гугъл или някакви хакери го следят със злонамерена цел. До автора на темата - това, което искаш да направиш няма абсолютно никакъв смисъл!:wink12:

Редактирано от kloklo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, CaptainJord написа:

Вижте искам просто да си сменя ип-то или ако не е възможно да го сменя завинаги да го скрия..

Не можеш да си скриеш ИП адреса. Да, има софтуери, които уж го правят, но ако някой поиска в крайна сметка ще те намери. Смяната на ИП също е временно решение, защото така може да пострада ISP  ( доставчика ти на интернет) и пак ще се разбере какво правиш.

Това, че някой ти знае ИП адрес по никакъв начин няма от какво да те плаши. Вземете седнете малко и прочетете, че аз вече се страхувам от параноята и глупостта коят цари навсякъде

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от Georgi Kirchev
      Здравейте , дадоха ми да правя курсова задача по Визуално програмиране , но не мога да я направя , а имам срок до четвъртък - 10.01.2019 
      програмираме със Visual Studio 2010/13 на MFC Standart , Single Document 
      Ще съм изключително благодарен , ако някой успее да ми помогне. 

Условието е следното: 
      Да се състави еднодокументно приложение с архитектура документ - изглед.
       - Добавете бутон който трябва да активира функцията , както и елемента Hello от менюто 
       - Добавете контекстно-ориентирано меню към програмата , което използва падащо меню Help като скрито

Във файл да се съхраняват и четат данни, които да се въвеждат чрез диалогова кутия , която се вика чрез 
       - ляв бутон на мишката.
       - опция от менюто .
       - клавишни ускорители.
       - бутон от инструменталната лента.
      В диалоговата кутия да има:
       - текстово поле за въвеждане на текст.
       - рамка със списък за шрифтове.
       - групова рамка.
       - бутон за приключване.

Предварително благодаря , ако някой се захване да ми окаже помощ. 

• от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
    • от Alexandar Jelev
      Здравейте, искам  да попитам някой може ли да ми помогне за курсовата задача, ще му бъда изключително благодарен? :)
      Задачата е следната:
      Съставете програма с функции за:
      а) Въвеждане от клавиатура във файл и в масив ( чрез добавяне) данни за автобусни превози ( до 35 ) - Автогара Варна: маршрут, дата (1 до 31), номер на автобуса, фамилия на водача, брой пътници, цена на съответните билети, обща сума на билетите - през месец юли. Извеждане текущото съдържание на масива (файла) на екран;
      б) Извеждане на екран справка за всички превози през избран ден от месеца ( със запитване за нова справка);
      в) Извеждане на екран номерата на автобусите и общата сума на билетите от превозите, извършени с тях, подредени в низходящ ред по сумата.
                   Главна функция main() -с меню  за избор на функции и проврка за състоянието на данните.  Използване на функции с предаване на параметри.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.