Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не аз категорично не мога без телевизор. Ще взема да загина...Боже опази biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е изключван от пет години.Все така си работи нон стоп.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

между другото хора които са без телевизор се считат за елит.така разбрах преди време.лично аз от доста време не гледам почти нищо по телевизията,а карам само на интернет,но все пак е хубаво че го има и телевизорът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Без телевизор?????

Ами без, телефон, радио, компютър и т.н angry.gif

Телевизията е второто по бързина информационно средство, което стига до най- голям кръг от хора. След радиото (проблемът идва от там, че за радиото трябва само звук, а за телевизията и картина). Мисълта ми беше, че телевизията е необходимост, за да си в крак с времето и случващите се събития не само в България, но и извън нея...А това, че някои я ползват само за забавление и че програмните схеми на нашите телевизии са под всякаква критика си е отделен въпрос. biggrin.gif

Kaldata.com също върши работа за да си крак с времето и случващите събития :rolleyes:

та по темата аз гледам само телевизия ако дават нещо интересно и то най-често ако ще гледам нещо ще бъде на Discovery и така много рядко гледам телевизия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си пускам телевизора само за фон biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Традиционната телевизия само за петдесет и няколко години престана да бъде относително бърз носител на информация. След комерсиализирането й, тя престана да бъде източник на сносни забавления. Човешкият живот е твърде кратък, за да го пропиляваме с една отживелица.

Надеждата е в интерактивната телевизия, която само ще се нарича така. В един известен период и тя ще е губи-време, докато не се открие начин да бъде управлявана със скоростта на човешката мисъл, което означава използване само на мозъчните вълни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мога!!!!!аз съм постоянно пред компютъра и вече съм забравил кво е телевизор! :blow out candles:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено може да се каже,че компютърът измести телевизора. Много рядко засядам вече пред тв-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също искам да се откажа от телевизия, но във ВАРНА съм свързан и ЗАВИСИМ от доставчика на кабелна тв МСАТ и не мога да ползувам САМО интернет.

Знае ли някой доставчик само на интернет във Варна? ( за чрез БТК се сещам).

поздрави

blusky

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може,компютър като има. :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна стана една от неупотребяваните вещи в живота ми

Мен не ми трябва 19 часа-за да разбера новините

В нета си ги научавам на минутата

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,че мога без телевизия!Отдавна вече не чакам с нетърпение новините-научавам ги по-бързо!Но най-важното ПРЕДИМСТВО на интернета е представянето на информацията от различни гледни точки.Това за мен е незаменимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, може. И без компютър може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях тотален ТВ маниак до преди 4-5 години, а сега даже нямам телевизор... Не мога да го трая... Но за сметка на това съм над 15 часа на ден пред компютъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз бях тотален ТВ маниак до преди 4-5 години, а сега даже нямам телевизор... Не мога да го трая... Но за сметка на това съм над 15 часа на ден пред компютъра...

Каче ли гледам себе си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2 години не съм гледал телевизор повече от 5 минути на ден.. Просто няма нищо интересно.. Да не говорим за масовата политическа пропаганда по националните телевизии angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...