Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гол! 

Ей това се казва работа. Да си го напиша, докaто не са ни го вкарали :)

Ейговна и дузпа на два пъти спаси Пламен! 

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

2:1

Да си пия ракията по-добре, че нерви нямам.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, bildera_ написа:

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

2:1

не съм гледал мачове от години и ти ме запали пак!по коя телевизия го дават да го догледам?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, glen написа:

не съм гледал мачове от години и ти ме запали пак!по коя телевизия го дават да го догледам?

Пряка транслация БНТ 1

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bildera_ написа:

Той не че е за гледане, ама поне голове вкарахме.

еми ти коментираш като Мичмана и си помислих кой знае какъв футбол правиме!;)

шегувам се!отивам да гледам!успех на наште момчета1

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май в темата не споменах с кого играем, но нямаше време, головете и дузпите следваха един/една след друг/и. България:Швеция 2:2  първото полувреме. Спомних си студентските години, кога бяхме по улиците. Днешния футбол е бледа сянка на тоя от деветдесетте, но днешния честно казано, ми вдъхва някакво доверие в националния ни отбор. Жалко, че публика няма. В тоя ред на мисли си мисля, че тия мачове трябва да се иргаят не в София, а на други стадиони в България, където хората врат и кипят с футбола. 

Аде бе, де са агитките? Иначе по ДИЕМА и на нашия стадион не може си чуеш думата от агитки! Де са тъпаните?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, bildera_ написа:

В тоя ред на мисли си мисля, че тия мачове трябва да се иргаят не в София, а на други стадиони в България, където хората врат и кипят с футбола.

шведите изрично искат да играят в шопско!нали знаеш че шведската тройка е измислена в перник?

вратарчето от къде е?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, glen написа:

шведите изрично искат да играят в шопско!нали знаеш че шведската тройка е измислена в перник?

Е не знаех, нещо ново научих :)

Това сигурно виц...?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Това сигурно виц...

не,шведските войски през руско-турската война са го видяли и популязирили в швеция!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bildera_ написа:

И да паднем и да бием, пак ще се напием :P

Е, напихме се и бихме!

Добре момчета, отсрамихте Григор и волейболните национали!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Честита победа !След толкова много години най-после надвихме Швеция.:)

50 доколкото разбрах! Мислех си, че през моя живот сме ги били, ама не сме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, bildera_ написа:

Футбол не съм гледал от световното през 1994. От твойте думи и на глен, се оказа, че нищо не съм загубил. Не е като Формулата!!!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, bildera_ написа:

Е, вече сме...
Ай чиститу.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, ****** написа:

Футбол не съм гледал от световното през 1994. От твойте думи и на глен, се оказа, че нищо не съм загубил. Не е като Формулата!!!

Определено нищо не си загубил. Спомените са хубаво нещо, особено ако са добри. Ама аз имам и лоши спомени от 1993-1994-та. 1993-та се дънехме яко и едва последния мач с Франция като по чудо обърнахме резултата. После на световното почнахме със загуба, а накрая ни разгромиха 4:0 точно шведите и ми потънаха гемиите. Някак си изобщо не се радвах на 4-тото място. Да не забравим, как и италианците ни отстраниха на полуфинала и как съдията ни закопа. 

Обаче тоя мач нашия отбор ми хареса по два показателя - техника и бързина.  Това никога не се е подразбирало, дори през 1994-та. Тогава да, Стоичков бе бърз, но като цяло играта не радваше толкова - противника владее, ние каквото вземем. Не че и това не е игра, но дразни. Примерно днес ми харесва Лудогорец, щото се опитва да владее топката. Е, поне допреди ерата на Херо. И да не вкарат голове, играта е приятна за окото. Не постоянно да ти се свива сърцето, щото противника владее. И това е игра, да, но това не е игра за феновете, дето като отидат на стадиона, търсят някаква положителна емоция. Ама ако противника диктува играта, какви положителни емоции дори и да биеш?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емоцияа на стадиона беше супер. Пожелавам на всеки да я изпита. 

Следва мач с Франция (следващия домакински)...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излъгах се да гледам мача вчера. Жалки и комични! Такива са ни едно 90% от играчите. Със звезди от ранга на Миланов, Попов, Чочев, Занев, Костадинов, Славчев, Илиев и най-вече тоталното недоразумение Манолев ще си кретаме между 4-5 място още дълги години. А с този треньор, дето все съдии са му виновни и 70% от състава  са с дефанзивни функции може и по-надолу да се смъкнем. Дано поне трупата на Хубчев тръгне на турне из страната за следващите квалификации!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато нац. отбор има нещо общо с бивши и настоящи играчи на Литекс, България няма да види нищо добро! Абсолютни бездарници са всичките протежета на микренският гном!!! Ето до какво води това, нац. отбор да е пълен с отявлени селяндури.

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тази омраза - говорим за националният отбор. Не само гнома ни е проблема на футбола. Нима играчите на Левски показаха класа. Хубчев изкарва максимума от нашите играчи.Просто толкова си могат.Пораснаха в едно общество, което ги направи лигльовци, които мислят само за хубави коли и силиконови цици. Когато един спортист загуби е нормално да отиде и да работи по-вече, за да може да се представи другият път по - добре, а не да си вземе бутилка уиски и да се насвятка, че и да се хвали с това пред цяла България.Половината състав играе в най-слабото пъвенство в Европа, другата седят резерви в третокласни отбори от Европа. И с тях бихме Холандия и Швеция, а Франция ги беше страх 90 мин. Хората ни се смеят на какъв стадион играм. Вижте какви стадиони има в Македония, Албания , Румъния. Има толкова отбори от нашата черга, които имат и по-лоши резултати, но хората пълнят стадионите.Аз мисля, че тези квалификаций направихме по-вече от това, което можем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veselin Dimanov
      Реших да споделя едно мое видео, в което приятелката ми реагира на финала на Световното първенство в Русия. Заснех го, тъй като има една стара теория, че жените гледат футбол - дори са едни от най-колоритните футболни запалянковци. И напрактика го доказвам. 
      Нищо, че само при споменаването на футбол и жена в едно изречение обикновено се предполага, че завършекът му ще гравитира около твърдението, че жените не разбират, не харесват, не понасят футбол и безкрайно много мразят най-известния и гледан спорт в целия свят.
       Повярвайте ми обаче по-рядко, но все пак има и друг тип жени - такива, които с удоволствие сядат да гледат и коментират тази велика игра.
      Именно такава е моята половинка - футболен „фен“ от ново поколение. 
      Вие какво мислите? :))
      https://www.youtube.com/watch?v=q6KGtitbtTA&t
    • от loranst looa
      Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да си купя един топ или колкото се води на кв. метър примерно от това фолио , което се печатат щампи върху тениски трябва ми такова фолио което да издържа пране а материята върху , която ще го поставям е полиестер - футболни фланелки имам  познат които има преса за поставяне но ми трябва фолио за това ако може ми кажете от къде да си го купя и най- вече как се казва . Виждал съм как изрязват на машина съответните щампи от такова фолио но не знам как се казва . 
    • от Димитър Станчев
      Здравейте колеги имам няколко въпроса и ще съм ви много благодарен,ако ми отговорите!
      Въпросите ми са следните:
      1 Продадох фифа 17,влизано е в играта веднъж,продадена е с дисковете и акаунта в Origin момчето има следният проблем влиза си в акаунта но  му дава грешен сд кей,какво трябва да се направи в такъв случай че да може да си я играе той!
      2 Възможно ли да е свързан вече само към моя компютър този сд кей и да не може на друг компютър и какви са ми вариантите за да му проработи на него тази игра!

• от footballman65
      Soccer - Show - Kristi - Hristo Petkov ; www.soccershowKristi.alle.bg ; Google - footballman65 ; Email : soccershow@abv.bg ; Skype : hristo.petkov60 ; GSM : +359 876 406 726 ; +44 74 76 31 78 41
    • от Rock Lee
      Искам да ви питам ,ако може да ми предложите някаква топка за футбол ,но на която не и се виждат шевовете тоест да мога да играя с нея освен на трева та и на цимент,асфалт и т.н. Незнам ,но ми казаха ,че ако шевовете се виждат и играя с нея на асфалт/цимент нещо от сорта и може да се скъса някой шев и плондера излиза. Мерси предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.