Премини към съдържанието
Борисов

Имам ли основно образование, ако съм завършил 7ми клас

Препоръчан отговор

Здравейте! Въпросът ми е понеже нямам 8 класс но съм завършил 7 класс 2004г. спрямо сегашният закон за основно до 7 аз имам ли основно в случая?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Борисов написа:

Здравейте! Въпросът ми е понеже нямам 8 класс но съм завършил 7 класс 2004г. спрямо сегашният закон за основно до 7 аз имам ли основно в случая?

като ти чета въпроса имам чувството че и основно не ти трябва:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Борисов написа:

Като ти чета изречението, тия които сега завършват средно, правят много повече грешки от теб.:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без диплома къде си тръгнало, че и въпроси задава и ги кове из Калдата, като първия малоумник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Mlechko написа:

Без диплома къде си тръгнало, че и въпроси задава и ги кове из Калдата, като първия малоумник.

Човека е попитал най културно и ако може му отговорете или насочете към компетентно лице което да му отговори.
И недей да съдиш така за човека още от първия му пост във форума.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Борисов написа:

Това дали имаш основно или не е без значение. Напъни се в момента и завърши поне средно. Едно, че е срамота ( поне за мен) и второ навсякъде за работа търсят поне средно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де @Емил Костов ама за средно ще изискват дипломата за основно. Така че все от там трябва да мине, а той дори не знае и си играе с децата на вън на жоменица, ако беше момиче с куклите. Такъв е въпроса му, все едно пита от къде се е повил на бял свят и майка му да обясни как до е довел щъркела. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Mlechko написа:

Тъй де @Емил Костов ама за средно ще изискват дипломата за основно. Така че все от там трябва да мине, а той дори не знае и си играе с децата на вън на жоменица, ако беше момиче с куклите. Такъв е въпроса му, все едно пита от къде се е повил на бял свят и майка му да обясни как до е довел щъркела. :) 

Като отиде в учебното заведение ще му кажат как стоят нещата и ще може да завърши ако желае. То че се сменят законите постоянно се сменят, но и всяко училище си има свои правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.