Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет.

ОС: Windows

Търся възможно най-добрия безплатен деинсталатор на програми под Windows. Идеята е освен деинсталирането на програмата да рови из регистрите и да трие всички възможни следи. В момента ползвам IObitUninstaller и виждам, че деинсталира и трие папки, но ... Ще се радвам на ваши предложения с изпробвани деинсталатори. Вариантът ръчно ровене из регистрите не е приемлив за мен.

Предварително благодаря на отзовалите се :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, 2249 написа:

Привет.

Търся възможно най-добрия безплатен деинсталатор на програми под Windows. Идеята е освен деинсталирането на програмата да рови из регистрите и да трие всички възможни следи. В момента ползвам IObitUninstaller и виждам, че деинсталира и трие папки, но ... Ще се радвам на ваши предложения с изпробвани деинсталатори. Вариантът ръчно ровене из регистрите не е приемлив за мен.

Този не е лош: Revo.

Ако ти хареса можеш да дадеш едни 33 лева за профи версията.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да пусна темата доста почетох. Всички предложения се въртяха около предложените и от вас + още 1-2. Важното е да изпълняват задачите - деинсталиране, триене на папки и регистри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, 2249 написа:

Привет.

Wise Uninstaller ползва от доста време и нямам проблем

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Най-добре се деинсталира с формат на диска и после формат на формата, запълване на диска с бял шум после пак формат и така и накрая мятане на твърдият диск в пещ за топене на метали. Тогава не остават никакви проследими следи, нито от законни, нито от незаконни софтуери.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, sliderum написа:

Най-добре се деинсталира с формат на диска и после формат на формата, запълване на диска с бял шум после пак формат и така и накрая мятане на твърдият диск в пещ за топене на метали. Тогава не остават никакви проследими следи, нито от законни, нито от незаконни софтуери.

Може и формат на ниско ниво - отваря се диска, подава му се захранване и се подава отвертка върху бясно въртящите се дискове. Ще потърся къде ми е клипчето с един Макстор...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Revo и съм доволен като слон!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е в BCUninstaller.

PS:

B-boy/StyLe/

вече я е споменал. Едно от предимства е , че можеш да селектираш колкото искаш програми и тя ги деинсталира наред. Често пуска и нови ъпдейти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.08.2018 г. в 22:37, ivan_pop написа:

Аз ползвам Revo и съм доволен като слон!

Revo го ползвам вече 3 година и съм адски доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли разчитам на добрия стар "Control Panel"...? Колко чак да бъркат папките, оставащи в регистъра?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, XYconstant написа:

Колко чак да бъркат папките, оставащи в регистъра?

:D

Не бъркат изобщо. В регистъра не остават папки, а ключове/записи!

Ясно е колко разбираш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая, имах предвид примерно папка Google Chrome със записите й вътре. default_wink.gif

ПС: Виждам, че си станал със задник нагоре, така че ти и прикачвам изображение, ако текстът ти е трудно асимилируем рано сутрин:

9d301e43a729682c54797da7834dc542.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за липсата ми и благодаря на всички за предложенията.

Залавям се с пробите ...

ПП: Моля овреме да прекъснете спора за регистрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах и пробвах почти всички предложения. За мен най-добър вариант е IObit Uninstaller . Покрива всичките ми изисквания и има най-изчистен дизайн. Да, въпрос на личен избор, но е така.

Благодаря на всички за отделеното време и споделените програми.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.