Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dsa1996

Не мога да искам приятелство на майка ми

Препоръчан отговор

Здравейте, не мога да искам приятелство на майка ми, нито тя може да ми иска. Излиза ни следното съобщение:

46093260_178757976403988_1529521301025193984_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

:lol6:

Кое е смешното търся помощ ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, dsa1996 написа:

Кое е смешното търся помощ ? 

Сериозно ли питаш такова нещо??? Аз вече се чудя накъде отива този свят! Каквото имаш да си го казваш с майка си си го кажи и точка! УЖАС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама верно след набор 93 вече не биват. Просто... Не могат да се погледнат отстрани или не искат...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам след 93 набор какви са, ама нито аз съм я блокирал нито тя мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има вероятност ТЯ да е ограничила в настройки поканите за приятелства

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, dsa1996 написа:

Не знам след 93 набор какви са, ама нито аз съм я блокирал нито тя мен.

Сериозно??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според заглавието изглеждаше като обсъждане на едиповия ти комплеск, а то...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малей що за заглафие?? Помислих че е нещо медицинско пък то Сураттефтер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фацебука по-добре от тебе знае кои са ти приятелите :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

Фацебука по-добре от тебе знае кои са ти приятелите :lol6:

Сурат тефтер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, dsa1996 написа:

Здравейте, не мога да искам приятелство на майка ми, нито тя може да ми иска. Излиза ни следното съобщение:

46093260_178757976403988_1529521301025193984_n.jpg

Влез в настройки и виж да не би случайно да си я блокирал. Или я питай дали тя не те е блокирала, или пък вижте дали не сте използвали някаква опция, която не позволява да ви изпращат покани за приятелство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, аз имам паролата и , нищо не е забранявано и блокирано. А подигравките в темата са излишни,  защото сте ми смешни. Ако можете да помогнете - Помогнете. Става въпрос за някакъв бъг най вероятно и незнам как да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@dsa1996 гледай си настройките, ние няма как да знаем какво си бутнал в на майка ти в акаунта! Има си поверителност кой може да се свързва, има и блокиране покани за събития и за приложения от някого, може пък да си получил игнориране на приятелството, с опцията "Изтрий". Ма защо ние да ти вадим кирливите ризи? Мишката е в твоята ръка, не моята. Разглезените мрънкалници няма да се свършат, трябваше да ви ошутят с някоя казарма да ставате мъже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.11.2018 г. в 13:48, Mlechko написа:

@dsa1996 гледай си настройките, ние няма как да знаем какво си бутнал в на майка ти в акаунта! Има си поверителност кой може да се свързва, има и блокиране покани за събития и за приложения от някого, може пък да си получил игнориране на приятелството, с опцията "Изтрий". Ма защо ние да ти вадим кирливите ризи? Мишката е в твоята ръка, не моята. Разглезените мрънкалници няма да се свършат, трябваше да ви ошутят с някоя казарма да ставате мъже! 

Ха-ха-ха 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...