Премини към съдържанието
Djeilqn Ivanov

Картата върви само без драйвер, иначе изкарва син екран asus amd hd6770 1gb

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си видеокарта asus amd hd6770 1gb 128b която подкарвам без драйвер, и когато изтегля драйвера и от сайта и го инсталирам,рестартирам и ми излиза логото на уиндоус че зарежда, обаче ми излиза син екран... От какво може да е, картата ли не е здрава? c487443d229f9bea2fc36a696f1ef998.jpg84ddd7ec0a3e82a47d067db0c52333b9.jpg2b71ac1c7333af8c9c77d10d352b91a4.jpgd689bea2562bfaf5fbccf74591f0289c.jpg

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да е една от причините.  Изключи опцията за автоматичен рестарт и покажи номера на BSOD  грешката ( синия екран).

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това може да е една от причините.  Изключи опцията за автоматичен рестарт и покажи номера на BSOD  грешката ( синия екран).
Ето я грешкатаa528abc7156a2530c7c109635066175b.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятни причини за проблема:

1. Повредена видео карта - оправяне няма просто се сменя с нова. Не знам откъде си я влезе и работила ли е преди .

2. Неправилен или грешен драйвер - сваля се правилния.

3.Овърклок - картата може да е овърклокната. Хубаво е да се върнат заводските настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вероятни причини за проблема:
1. Повредена видео карта - оправяне няма просто се сменя с нова. Не знам откъде си я влезе и работила ли е преди .
2. Неправилен или грешен драйвер - сваля се правилния.
3.Овърклок - картата може да е овърклокната. Хубаво е да се върнат заводските настройки.
Картата съм я купил от олх за 50лв...и само без драйвер успявам да я подкарам, дори driver booster не я засича че да и изтегли автоматично драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Djeilqn Ivanov написа:

Картата съм я купил от олх за 50лв...и само без драйвер успявам да я подкарам, дори driver booster не я засича че да и изтегли автоматично драйвер

Имал съм 2 подобни случаи като твоя. Единия беше с лаптоп с Windows 10. Драйвъра за видеокартата просто правеше проблеми с десятката и се наложи да се използва драйвера на Windows. При втория случай беше повредена видеокартата. Без драйвър работеше, но в момента на инсталирането му даваше BSOD. С Windows драйвера картата работи с минимални изисквания колкото да се подкара елементарно видео. 

Като и гледам реално цената и е 230 лева, а ти си я взел за 50. Извода си го направи сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имал съм 2 подобни случаи като твоя. Единия беше с лаптоп с Windows 10. Драйвъра за видеокартата просто правеше проблеми с десятката и се наложи да се използва драйвера на Windows. При втория случай беше повредена видеокартата. Без драйвър работеше, но в момента на инсталирането му даваше BSOD. С Windows драйвера картата работи с минимални изисквания колкото да се подкара елементарно видео. 
Като и гледам реално цената и е 230 лева, а ти си я взел за 50. Извода си го направи сам.
Shte q vkaram vuv furnata i shte vidim dali shte stane po. Dobre

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз първо бих я пробвал на друга система.
Точен модел на захранването ти?
Не е при мен сега компютъра, но е някво китайско уж 500 вата, ама на него съм подкарвал стара карта с 2 6 пинови молекса, така че едвали няма да захрани тази с 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкарвал в минало време - и аз на времето бях млад и можех .... ама сега ...

Да има логика повече букси да означава по-голямо изискване към ток-а, но мисля, че все пак е от значение коя карта колко W е все пак. Различни производители, различни години - различни решения.

Аз рядко ползвам система с такова захранване вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Подкарвал в минало време - и аз на времето бях млад и можех .... ама сега ...
Да има логика повече букси да означава по-голямо изискване към ток-а, но мисля, че все пак е от значение коя карта колко W е все пак. Различни производители, различни години - различни решения.
Аз рядко ползвам система с такова захранване вътре.
И дветв заводско минимум 500 вата искат както гледам в нета, така че ще разбера като я пробвам на друг компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как никой не знае за опцията като си купуваш нещо с куриер да го пробваш във вас пред куриера? Защо си хвърляте парите като бабите през прозорците?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересно как никой не знае за опцията като си купуваш нещо с куриер да го пробваш във вас пред куриера? Защо си хвърляте парите като бабите през прозорците?
Не я бях поръчал до адрес а до офис, понеже през онази седмица не бях вкъщи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До преди няколко месеца бях със същият модел карта, но от друг производител (Gigabyte)

Ако не сте опитвали. Влизат в сайта на AMD и изтегляте инструмента за инсталиране на коректният драйвер за ОС която ползвате.(избирате Download Now - в долният ляв ъгъл)

Автоматично ще се инициализира картата и ще свалите последният наличен драйвер за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай и с някое Live Ubuntu дали няма да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох я в сервиз, казаха че или студена спойка на чипа, или чипа е заминал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Djeilqn Ivanov написа:

Това показва всички отговори ... защо купувате боклуци от там а не от варио чисто нова или никем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Djeilqn Ivanov написа:

Дадох я в сервиз, казаха че или студена спойка на чипа, или чипа е заминал

Напълно нормално чипа да замине...Това е карта на 8 години, която си е изпяла песента отдавна. И най-вероятно е била печена един път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напълно нормално чипа да замине...Това е карта на 8 години, която си е изпяла песента отдавна. И най-вероятно е била печена един път.
Ужасс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е по-жал за собственика на картата от кутията на снимките... ;-(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване