Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Съвсем случайно забелязах, че темата ми е заключена. Нямам съобщение кой го е направил и каква е причината.

Имах разговори с Карабойчев. че в темата ми има прекалено много спам от един потребител и  настоявах да се изтрие излишното.

Още повече, че въпросният потребител беше докладван и от други хора и получи сериозно наказание.

Според Карабойчев обаче всичко в темата било наред. Нямало спам и изобщо нещо за триене. А защо тогава е наказан оня потребител не стана ясно.

Сигурно по погрешка. Темата ми както беше по правилата изведнъж я заключиха без обяснение. Уж живеем в страна дето има свобода на словото, ама

май не е съвсем така и си заслужаваме лошата репутация в чужбина? Дали не се връщаме към онези тъмни времена, когато гласа на неудобните беше заглушаван.

Това е много лош знак. Очаквам да получа адекватно обяснение защо ми е заключена темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай повече подробности? За какво ти е била темата? Ако е била изчерпана откъм съдържание или разводнена откъм коментари, звучи разбираемо и мотивирано да се заключи.

Че ми е много интересно, как обобщаваш за цялата Свобода на словото в цялата страна и кой е виновен за репутацията в чужбина!

Да! Връщаме се към онези тъмни времена и се пази от големия брат, който може да ти позвъни на вратата всеки момент и да те изпрати в Сибир до края на живота ти. За това първо индиректно те е предупредил, да си подготвиш малко багаж или да имаш преднина да избягаш в райската чужбина, където да не сгрешиш да кажеш, че идваш от долните земи на мизерия и ... тнтнтн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя си беше за заключване, щото нямаше какво повече да се пише, а пък и разни прасета я бяха освинили и превърнали в кочина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, lupis написа:

Тя си беше за заключване, щото нямаше какво повече да се пише, а пък и разни прасета я бяха освинили и превърнали в кочина...

А не мислиш ли, че и ти си за заключване? Откога колегите ти във форума, станаха прасета и разни други квалификации?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не квалифицирам, те сами се определят като такива:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Maleficient написа:

Дай повече подробности? За какво ти е била темата? Ако е била изчерпана откъм съдържание или разводнена откъм коментари, звучи разбираемо и мотивирано да се заключи.

Че ми е много интересно, как обобщаваш за цялата Свобода на словото в цялата страна и кой е виновен за репутацията в чужбина!

Да! Връщаме се към онези тъмни времена и се пази от големия брат, който може да ти позвъни на вратата всеки момент и да те изпрати в Сибир до края на живота ти. За това първо индиректно те е предупредил, да си подготвиш малко багаж или да имаш преднина да избягаш в райската чужбина, където да не сгрешиш да кажеш, че идваш от долните земи на мизерия и ... тнтнтн

Ето ти линк към темата:

Изобщо не е изчерпана щом я пуснах отново и сега се получава дискусия. Предишния път почти веднага в темата влезе един типичен форумен Трол и съсипа всичко. Сега е спокойно, защото го наказаха за 30 дни. 

Относно свободата на словото не съм го измислил аз. Следи медиите и там често споменават разни престижни класация за свободата на словото, където България е в дъното заедно с Бангладеш и Сомалия. 

Майтапиш се, но не помниш ли, че един тип нещо беше писал във Фейсбук, че не харесва Б.Б. и му бяха пратили ГедеБоп да го предупреждават да внимава. Вдигна се шум и лично Бойко му се извини, че службите са се били престарали.

Явно обаче се следи кой и какво пише в мрежата. Виж В чужбина не е така. В САЩ  Робърт Де Ниро излезе пред хиляди хора и се изцепи "Фък Тръмп" и това видео беше хит в мрежите. Тръмп отговори нещо, но е факт, че Де Ниро никой не го закачи. Тука дали може например Слави да излезе в шоуто си и да каже "Фък ....знаеш кой."? Дали после няма да му свалят шоуто завинаги, а той да се озове при Баневите. Майтапим се, но нещата са зле. Да при соца беше зле откъм свобода, но поне беше евтино. Сега хем е мизерия за доста хора и хем няма свобода. Сама виждаш. Написах си мнението и то не се хареса на Карабойчев и ми го изтри и ми заключи темата без никакво обяснение. Аз смятам, че съм напълно прав и истината е на моя страна. Обаче парите са при него и от позиция на силата той може да ме изтрие и заключи. Защо не ме обори или не отговори като бял човек? Защото е гузен и много добре знае, че аз съм прав. Ако след време аз забогатея и имам повече пари или власт от него ще мога да му го върна и т.н. В такива времена живеем, което е много жалко.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Rewivo написа:

Съвсем случайно забелязах, че темата ми е заключена. Нямам съобщение кой го е направил и каква е причината.

Имах разговори с Карабойчев. че в темата ми има прекалено много спам от един потребител и  настоявах да се изтрие излишното.

Още повече, че въпросният потребител беше докладван и от други хора и получи сериозно наказание.

Според Карабойчев обаче всичко в темата било наред. Нямало спам и изобщо нещо за триене. А защо тогава е наказан оня потребител не стана ясно.

Сигурно по погрешка. Темата ми както беше по правилата изведнъж я заключиха без обяснение. Уж живеем в страна дето има свобода на словото, ама

май не е съвсем така и си заслужаваме лошата репутация в чужбина? Дали не се връщаме към онези тъмни времена, когато гласа на неудобните беше заглушаван.

Това е много лош знак. Очаквам да получа адекватно обяснение защо ми е заключена темата.

Подреди си мислите, много са разхвърляни и следващият път бъди по-хронологичен, по-детайлен и се въздържай от емоции и ще е възможно да се разбере нещо. Аз лично от твоята предишна тема абсолютно нищо не разбрах.

Сигурно и служителите на А1 не са ТЕ разбрали, и затова са направи поне нещо, нещо което са разбрали.

Относно демокрация и свободата на словото, имаме ДО ТОКОЛКОВА свобода да се изразяваме без да нараним друг, който също има свобода да се изразява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Подреди си мислите, много са разхвърляни и следващият път бъди по-хронологичен, по-детайлен и се въздържай от емоции и ще е възможно да се разбере нещо. Аз лично от твоята предишна тема абсолютно нищо не разбрах.

Сигурно и служителите на А1 не са ТЕ разбрали, и затова са направи поне нещо, нещо което са разбрали.

Относно демокрация и свободата на словото, имаме ДО ТОКОЛКОВА свобода да се изразяваме без да нараним друг, който също има свобода да се изразява.

Много добре са ме разбрали. Точно и ясно им казах какво искам и от какво се отказвам. Ако на тебе нещо не ти е ясно ще ме попиташ и ще ти кажа. Нали затова са форумите. Ако се разбирахме с по две думи сигурно щяхме да сме военни. А ние не искаме това, нали?  Куца ни свободата. Куца ни.  Трият ми коментар и ми заключват темата. Тема, която сега пак я пуснах и има поне десетина много полезни поне за мене коментари.

Аз попитах "Кой ми заключи темата?", но всички знаем, че това е риторичен въпрос.  Поне двама от многото модератори тука вече ми обясниха, че право да трие има само Карабойчев. А преди да се заключи темата в нея имаше мой коментар, който бе изтрит. Защо? Защото си позволих да публикувам моята кореспонденция с Карабойчев. За всички щеше да е полезно и интересно да видят какви са му възгледите за спама и други неща във форума и как те търпят развитие според ситуацията.  Егоизъм  от моя страна е само аз да знам тези съкровени тайни, нали? Голям при това. Затова споделих. Тука във форума видях едно правило, че всеки коментар става собственост на форума т.е. на Карабойчев. Гениално, направо. Тогава реших да го приложа за моята поща. Всяко постъпило в нея писмо става автоматично моя собственост. Затова си позволих да цитирам част от писмата на Карабойчев до мене. Но този коментар беше изтрит почти светкавично, а темата заключена.

Нека пак представя казуса с мои думи и сбито.

1.Пускам тема.

2. 5-6 полезни коментара в нея.

3.Появява се форумен трол в темата.

4.Няколко души му скачат, но той е опитен и парира с вещина. Темата вече е наводнена.

5.Аз се опитвам пак да върна темата по съществото с  факти за А1

6.Трола ме атакува с лични обиди и тънки подигравки.

7.Модератор се опитва да парира, но тролът знае, че в този форум нищо не се трие и се изхилва дяволски.

8.В отчаян опит да спася темата и най-вече да получа защита от нападките на трола пиша на имейла на форума. 

9.Отзовава се лично Карабойчев. Дава индикации, че е по-скоро склонен да ми изтрие профила отколкото да се занимава с моя проблем.

10.В това време идват нови доклади срещу трола и Карабойчев вижда за какво става дума. Пише ми, че го е наказал за 30 дни и че е трябвало на първо място да докладвам неговите коментари преди да тръгна да  пиша мейли.

11.Влизам си в темата и почвам да докладвам всяка обида и спам. сигурно 10-15, ако не и 20 коментара. Само от трола. Наказаният вече Трол.

12. В това време ми пише модератор на лични да спра с докладите, защото потребителя вече е наказан.

13.Отговарям, че очаквам това което съм докладвал да бъде изтрито, защото не е по темата.

14.Нямало такава практика или в краен случай само Карабойчев си позволял да трие.

15.Пиша пак на Карабойчев, че чакам да изтрие боклуците на трола.

16.Той ми отговаря, че нито той, нито аз имаме право да преценяваме кое е спам или обида в този форум. За един можело да не е полезно, но на друг да му свърши работа. Затова на практика нищо не се триело. 

17.Публикувам част от разговора си по мейла с Карабойчев в моята тема с въпроса: Защо наказват трола, а после не му трият коментарите, за които е наказан?

18.За нула време коментара ми е изтрит и темата заключена. Значи все пак можело да се трие в този форум. Просто досега не съм знаел как да си поискам.

19.Пускам две нови теми.

20.Върни се на точка 2.

Сега разбра ли каква е схемата? :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Rewivo написа:

Защото си позволих да публикувам моята кореспонденция с Карабойчев.

Не сте прав. Запознайте се с правилата на форума.

Цитат

2.16 Забранено е публикуването на лична кореспонденция (лични съобщения) във форума без съгласието на двете страни, участвали в кореспонденцията, както и всякаква форма на лични данни извън официално публикуваните в настоящия форум (снимков или друг материал, засягащ личния живот), когато това може да е в ущърб или да служи за дискредитация на някоя от двете страни. Ако това стане, то по желание на ощетената страна такива постове ще бъдат трити без предупреждение.

преди 4 минути, Rewivo написа:

Темата вече е наводнена.

За това е и заключена.

Самото заглавие на старата тема "Дали има по-смотан оператор от А1?" не беше много удачно и можеше да поискаш от модератора отговарящ за този раздел да бъде променено. Винаги ще има различни мнения но все пак не бива да се измества автора на темата и да се обижда , за което и е наказан въпросния потребител.

Що се отнася до модерацията и почистването на темата вие сам сте изявили желание да не се почиства.

Цитат

Затова моля модераторите да пазят всичко, защото може да се окаже нужно като доказателство в съда.

Също така според правилника.

Цитат

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

Пуснали сте нова тема и дискусията си продължава. Дори има полезни съвети според мене.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте, вие имате някакви разстройства, не знам ментални ли са или други. 

1. Само без да лъжете и да преиначавате. Защото ги имам мейлите, които сте писали. Не аз не съм бил по-склонен да ви изтрия профила. Вие пожелахте да ви изтрия профила и аз ви казах, че няма никакъв проблем това да се случи, тъй като аз така или иначе не мога да откажа да изтрия профила на никой. А сега преиначавате истината и казвате едва ли не, че след като сте ми писали за проблемът ви аз едва ли не съм ви предложил да ви изтрия профила. 

Адски подло е да преиначавате истината. 

2. Аз ви казах да докладвате постове, които сметнете за обидни и ако наистина са такива ще вземем мерки. Ако са от сорта на "ти си много зле" не се занимаваме и не трием такива постове защото не сме детска градина. 

3. След като друг потребител докладва пост, които не беше точно обиден, но имаше закачка с възрастта ви. То аз лично веднага реагирах изтрих поста и ограничих потребителя от писане за 30 дни. Други обидни постове няма, има такива които вие смятате за спам, което не е наш проблем и няма да ви играем по свирката и да трием чужди менения, само защото на ВАС не ви харесват. 

4. Нямаме задължение да трием постове по заявка на потребители, които те смятат, че са спам или друго, ако те не нарушават правилата на форума ни. Ние не сме сервитьори на повикване.

5. Накрая ми заявихте, че познавате собственика на сайта и едва ли не ще се оплачете от мен на него. И аз приключих разговора без да ви отговарям повече защото видях, че каузата е изгубена напълно.  

6. 2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Тази тема е в пълен разрез с правилата на форума ни. С никой не сте се свързали лично за да питате защо ви е затворена темата. 

Вече разбирам напълно служителите на телекомуникационната компания. С такива като вас оправия няма. Постоянно лъжете и изопачавате истината.

Ако още един път изопачите истината или излъжете за нещо (което явно ви е практика да манипулирате хората с подвеждаща информация, която умело я преиначавате) аз лично ще се погрижа да си почините от този форум за доста дълго време и да преосмислите поведението си. Особено, когато намесвате администратор с неверни твърдения, тъй като абсолютно винаги съм бил безкрайно справедлив към всички. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikssi написа:

Самото заглавие на старата тема "Дали има по-смотан оператор от А1?" не беше много удачно и можеше да поискаш от модератора отговарящ за този раздел да бъде променено. Винаги ще има различни мнения но все пак не бива да се измества автора на темата и да се обижда , за което и е наказан въпросния потребител.

Що се отнася до модерацията и почистването на темата вие сам сте изявили желание да не се почиства.

Дори има полезни съвети според мене.

Поздрави

Здравейте. Това вече е приказка и на такива хора с удоволствие отговарям. ;)

В заключената тема е видно, че съм предложил ново заглавие, но преди да се приеме темата беше заключена. Макар че можем доста да поспорим за това какво точно значи "смотан" и дали наистина този термин  не подхожда на въпросния оператор. Мога да дам десетки примери, които потвърждават тая теза. Само погледнете този пример. Преподписвам договор и изрично натъртвам че искам да остане оборудването на Близо, защото си работи чудесно и не е нужно нещо да се сменя. Още повече, че в офиса на А1 ме осведомяват, че при подобни подмени на оборудване ще бъда около 3 ( три ) дена без услуги. Такава била процедурата. Служителката казва "ок" и си стискаме ръцете. Само час след напускането на офиса почват да ми звънят от А1. Понеже аз първоначално не чух позвъняването и не вдигнах телефона те ми пращат смс с текст, че ме търсят за инсталацията. Звъня  на съпорта на А1 по-късно и питам за каква инсталация иде реч.  Проверяват и ми казват, че нали съм поръчал интернет и телевизия и трябва да дойде екип на адреса, за да ми я инсталират. Вероятно тяхната служителка от офиса ме е маркирала като чисто нов клиент. Нищо че ме омайваше, че ми дава промоции като за стар и лоялен клиент. Това не ви ли изглежда смотано? Обясних им по телефона, че са се объркали. Те записаха и казаха, че въпросния отдел по инсталациите е уведомен и повече няма да ме безпокоят. Да, ама Не. На другия ден вечерта към 20.30 часа ми се звъни пак от А1. Някаква диспечерка от технически отдел. Да сме си уговорели ден и час, за да дойдел екипа и да ми инсталира интернет и телевизия. Уж на предния ден ми бяха казали друго, но явно в тази фирма комуникацията между отделите е на някакво пещерно ниво. Ако изобщо си комуникират? Това дали не е смотано? Пак едва я убедих да не идват. :shock11:    Имам да ви разказвам още десетки подобни случки с този оператор, които са част от моя живот и не си ги фантазирам. Елате в моята нова тема и дайте нещо смотано от друг оператор, за да ги премерим кое е по по най! :)

Кой ви каза, че съм изявил желание да не се почиства темата? Това е абсолютна лъжа. Ако е нужно ще   ви покажа личните си съобщения до поне двама модератори и минимум два имейла до Карабойчев. Писах до Бруцела и Маринов с изричното настояване темата да бъде почистена. Няколко пъти. Имам го документирано. Те отговориха, че нямат право и само Карабойчев триел. Пришпорих го тогава и него и той ми писа, че темата за него е приключена и няма да трие коментари, които не нарушавали правилата. Защото никой нямал право да преценява кое е спам и кое е обида. Нещо което дразни един може да е полезно за друг. Това е истината. Разбирам, че някой тук върти интриги, но това със сигурност не съм аз. Затова бях публикувал част от кореспонденцията си с Карабойчев. Нека всички видят как едно се говори, а друго се върши на практика. За нула време обаче моя коментар беше изтрит и темата заключена. Явно истината блесна лошо на някого в очите. Предполагам, че и този коментар ще бъде изтрит. Дано имате време да го прочете. Знам, че нямате свободата да взимате решения, но се надявам поне да можете да  мислите самостоятелно. Гарантирам ви, че при точен анализ на информацията ще ви стане ясна картинката. Успех!     

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Rewivo написа:

Кой ви каза, че съм изявил желание да не се почиства темата? Това е абсолютна лъжа.

Ами според вашия пост това искате. Прегледайте си поста.

367789290_Screenshot-2019-3-18-1.thumb.png.e67099893a4e6177aa98b215ef50236e.png

Така ,че всичко си стои и сега пък аз лъжа...бре бре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Rewivo написа:

Относно свободата на словото не съм го измислил аз. Следи медиите и там често споменават разни престижни класация за свободата на словото, където България е в дъното заедно с Бангладеш и Сомалия. 

Майтапиш се, но не помниш ли, че един тип нещо беше писал във Фейсбук, че не харесва Б.Б. и му бяха пратили ГедеБоп да го предупреждават да внимава. Вдигна се шум и лично Бойко му се извини, че службите са се били престарали.

Явно обаче се следи кой и какво пише в мрежата. Виж В чужбина не е така. В САЩ  Робърт Де Ниро излезе пред хиляди хора и се изцепи "Фък Тръмп" и това видео беше хит в мрежите. Тръмп отговори нещо, но е факт, че Де Ниро никой не го закачи. Тука дали може например Слави да излезе в шоуто си и да каже "Фък ....знаеш кой."? Дали после няма да му свалят шоуто завинаги, а той да се озове при Баневите. Майтапим се, но нещата са зле. Да при соца беше зле откъм свобода, но поне беше евтино. Сега хем е мизерия за доста хора и хем няма свобода. Сама виждаш. Написах си мнението и то не се хареса на Карабойчев и ми го изтри и ми заключи темата без никакво обяснение. Аз смятам, че съм напълно прав и истината е на моя страна. Обаче парите са при него и от позиция на силата той може да ме изтрие и заключи. Защо не ме обори или не отговори като бял човек? Защото е гузен и много добре знае, че аз съм прав. Ако след време аз забогатея и имам повече пари или власт от него ще мога да му го върна и т.н. В такива времена живеем, което е много жалко.  

Следя аз медиите. Това ми е първа грижа като се събудя сутрин.

Въпросът е, че няма как да съм сигурна в социологическите проучвания и позиционирането на България, предвид, че не съм живяла във всички останали свободни държави на словото. Съответно не съм писала по форумите им и не съм пробвала, дали ако напиша тема против някой оператор, те ще ми трият така безнаказано нещата.

Майтапя се, когато е много важно отсрещния да разбере, че се е взел прекалено насериозно.

Човече?! ти наистина ли си мислиш, че си пуснал темата на темите и че няма други наистина важни проблеми по света за решаване, за да е толкова определящо за вселената дали твоята тема ще съществува или напротив.

Сравненията ти на ябълки, целина и дарадонки, дори няма да коментирам. Тръмп Де Ниро още малко и английскта кралица или императора на Япония ще намесиш, е и? Какво общо Тръмп с бгмобилен оператор, който теб не те кефи? О, свободата на словото! ами тя тая свобода не е просто да си недоволстваш, а и да има какво да кажеш. Като не те устройва реалността направи си твой А2 или а Емзеперикс и по всички правила на свободата и справедливостта развивай бизнеса си. Съответното важи и да си направиш сайт, блог или твой форум, където ще си по-свободен и от ДонКихот и всички останали борци за свобода и правда.

Накрая, честно не разбирам за какви пари говориш. Ако Карабойчев има вповече да му искам малко, пък дреме ми, че не се обяснява много много.

Оставам в очакване, как точно - дори хипотетично- ще му го върнеш като забогатееш. Да си знам и аз като забогатея, че имам на мноого хора да връщам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дълго мислих дали да се изкажа, защото и тази тема е ваша Rewivo.

И аз като други в заключената Ви тема, освен мнение, си позволих няколко шеги. За което се извинявам!

Мнението ми за А1 не ми се е променило, а по-скоро към фокуса Ви за намиране на решение на казуса, който описахте! 

Тук изцяло се съгласяам с acnekt 

преди 5 часа, acnekt написа:

бъди по-хронологичен, по-детайлен и се въздържай от емоции

Крайностите в каквото и форма да са, не се полезни за никого и са загуба на излишни време и емоции!

Нищо лично спрямо никого!

С удоволствие бих Ви помогнала с каквото мога!

Развоя на вашите теми, беше урок и за мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докога българите ще продължаваме да търсим доказателства за неща които са очевидни? Все едно да питаме има ли мафия в България? Форума се посещава предимно от българи и трябва да сте слепи за да не забележите че несправедливостта и сплетните царят и тук. И Калин го потвърди, след като наказал потребител, а и мен също заради закачка с възрастта. Е, извинявайте, ама да констатираш на един човек годините му, в това каква обида има като да го наречеш "дядка"? Очевидно в този форум изключително много се почита възрастното поколение и на второ място отстъпват моралът, възпитанието и истината. А бе имате ли бели коси, форумът е ваш. Не мисля че е правилно потребителите да се делят на големи и малки, по-знаещи, кой каква диплома имал, на кой е полезно всичко това? Докато от българите не се изкорени този остарял патриархат, винаги ще бъдем в това неподвижно положение. А решението на Ганьовеца е просто - като не ти харесва, бягай другаде, телевизиите ни се оправдават за долнопробната си програма с "Като не ви харесва нашето предаване, сменете канала". А бе изобщо Ганьовщина до шия. Сравнението на този форум се извършва на базата на останалите провалили се и загинали форуми. Българина си заслужава орисията, каквато и Свобода някога да е имал, тя му е била подарена и затова сега му е взета.

И оттук произтичат повечето проблеми. На мен също ми бе неколкократно изтрита една тема от технически характер за която така и не получих обяснение от никой. Едва след това успях да я препубликувам наново, без никакъв проблем. Е защо сега не е изтрита? Значи не е била нарушила правилата. Но нека забравим за това.

Ако форумът ви е толкова справедлив и красив, защо последно време зачестяват потребителите с изтрити регистрации?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, peppone1 написа:

Очевидно в този форум изключително много се почита възрастното поколение и на второ място отстъпват моралът, възпитанието и истината.

А не трябва ли според тебе? Що за глупост? И защо не си представиш, че именно моралът и възпитанието (които според теб са на второ място) изискват това!  Съвсем нормално е един човек да уважава и почита възрастните хора. Особено родителите си! А на такива които не ги уважават или зачитат, им липсва именно възпитанието и морала! Както се казва "Липсват ти първите седем години!" Някога са възпитавали децата в почит и уважение към възрастните! Учили са ги даже когато пътуват в градски транспорт и седят, да стават и освобождават мястото си когато видят възрастен човек! Дали е било поради липса на възпитание? За разлика от сега, дето младите са седнали а възрастните стоят прави! И още хиляди подобни примери!

Явно възпитанието и морала на хората които управляват сайта са доста по-различни от твоите! Говориш за Ганьовщина! Прав си! Бай Ганьо е един герой, известен с липса на възпитание, морал, пълен с простащина, върши всичко което си иска, и не зачита никакви правила и закони които не му се нравят!

Цитат

Завиждаш ми, да те вземе дявола. Знайш си ти, че ако вземем да се надвикваме, не се знай кой кого ще надвика. Па и за почитание ако дойде думата, аз пак не се давам. Ти ще цалунеш ръка, аз — двете ръце; ти ще цалунеш скута, аз — краката; ти ще цалунеш на друго място, аз — на още по-друго място. Че ти с мен ли ще се надпреварваш бе, кьорпе?

Алеко Константинов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване