Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

преди 1 минута, nikolela написа:

Субтитрите не са много качествени. По някога нищо не се разбира. :ohmy:

Е па тва е част от магията на киното :hush:

Трябва и малко въображение :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Ха!  Няма такъв филм, или поне аз не видях. Сериозно предложете някой ужас!

преди 1 час, skalata_73 написа:

Е па тва е част от магията на киното :hush:

Трябва и малко въображение :whist:

Хубав бъзик, може да мине на друг, но не и на мен!   :)  :P

преди 1 час, nikolela написа:

Субтитрите не са много качествени. По някога нищо не се разбира. :ohmy:

По темата - Това е уникален филм. The Descent  Не съм си и помислял, че няколко жени могат да направят този отличен филм, който има и втора част също толкова добра. Заслужава си да се гледа два и по-вече пъти.

Гледал съм го този филм, дори и втората част, хубав е наистина!   Предложете още филми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, как си поставил/а условието, толкова ужасяващи филми няма! Трябва да са си с рязане на хора, кървища и писъци!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Neli Veleva написа:

Ха!  Няма такъв филм, или поне аз не видях. Сериозно предложете някой ужас!

Хубав бъзик, може да мине на друг, но не и на мен!   :)  :P

Гледал съм го този филм, дори и втората част, хубав е наистина!   Предложете още филми!

Всички интересни ужаси си ги изброила. Можеш да повтаряш тези, които си заслужават повторното гледане или да минеш към игри с ужаси. Ако ги играеш през нощта на слушалки е истинска тръпка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Black Power написа:

Е, как си поставил условието, толкова ужасяващи филми няма! Трябва да са си с рязане на хора, кървища и писъци!

Не съм поставил условието, просто казвам какъв тип харесвам!  Вече който знае подобен филм да сподели, а който не знае, здраве да е!  :)

преди 1 час, nikolela написа:

Всички интересни ужаси си ги изброила. Можеш да повтаряш тези, които си заслужават повторното гледане или да минеш към игри с ужаси. Ако ги играеш през нощта на слушалки е истинска тръпка.

Има още много ужаси, и съм сигурен че някой може да се сети и да сподели! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам такъв, идеален е, без кървища и по-вълнуващ от филмите на Стивън Кинг. Само при мен са единствените вградени заводски субтитри, но правилата на форума не разрешават споделянето. Не бих споделил дори заглавието тук, по обясними причини - ще се търси и намери из тракера с превод на аматьор ентусиаст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, защо не се научите да използвате темите, направени за целта. Погледни една от важните теми в раздела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Neli Veleva написа:

Здравейте!   Обожавам филми ужаси, но Не със кръв и рязани тела, харесвам филми със призраци, духове и обитавани къщи.

Например (Ужас във амитивил, призрачен кораб, Паранормална активност, Нечестиви малки неща, Sinister)  Ето такива харесвам!

Повечето съм ги гледал и вече не се сещам за други, моля ви споделете някой подобен и страшен филм!

Red Lights      :eek:

Не е за хора, според които жанровете трилър и ужас се изчерпват с черва, кървища и прочие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ruraru написа:

Red Lights      :eek:

Не е за хора, според които жанровете трилър и ужас се изчерпват с черва, кървища и прочие.

Е, според мен трябва да има черва кървища и прочие, но не само това...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Предложете някой филм подобен на Euro Trip,Road Trip,Waiting...,American Pie и Harold and Kumar

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...

Кажете някой филм подобен на Чуждоземецът. Интересна е комбинацията на фантастика с нещо старо (както е в тоя филм).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...
на 6.10.2016 г. в 9:01, gabich написа:

Някой може ли да ми препоръча филм като Bless The Child или Constantine ? Благодаря предварително

За първия не се сещам... за втория, ако не си гледал Dogma мисля ще ти допадне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте на всички. Ако може да ми препоръчате някой хубав забавен филм Комедия но със някакъв смисъл и не загуба на време може и комбинация между комедия и романтика нещо като (This Мeans War   Ghosts of GirlfriendsPast нещо подобно може и някой Екшъ-че Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, PopoFF написа:

Здравейте на всички. Ако може да ми препоръчате някой хубав забавен филм Комедия но със някакъв смисъл и не загуба на време може и комбинация между комедия и романтика нещо като (This Мeans War   Ghosts of GirlfriendsPast нещо подобно може и някой Екшъ-че Благодаря :)

И какво не ви хареса в специализираната важна тема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, PopoFF написа:

Майк и Дейв си търсят гаджета

Шум на Пари

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте ! Може ли да ми кажете филми по възможност да са екшън или комедия, които са с Българско аудио и ги има в интернет да ги изтегля ? :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей има доста филми изгледай тази поредица няма начин да не си ги гледал но все пак The Fast and the Furious,Taxi 1,2,3,4,Olympus Has Fallen,Rush Hour : Trilogy (1-3) това са филми който съм ги гледал, дано ти харесат :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се сетих има 2 части на филма казва се корпус за бързо реагиране. Доста е забавен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Здравей има доста филми изгледай тази поредица няма начин да не си ги гледал но все пак The Fast and the Furious,Taxi 1,2,3,4,Olympus Has Fallen,Rush Hour : Trilogy (1-3) това са филми който съм ги гледал, дано ти харесат :)

Ама аз търся със българско аудио :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, TheLegendBG написа:

Ама аз търся със българско аудио :D

Точно тези филми гледах със бг аудио ги има във зам:ндат:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Кажете филми, в които действието да се развива в негърските гета, да са истребват, въобще да има интрига, там ченгета тва онова. Много ще съм ви благодарен! Пример: Training day, Juice, Get rich or die trying, Waist Deep, Crossover и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване