Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Здравейте нещо ми се гледа преди да легне кажете някой филм търся си аз ама нищо не мога да намера нещо или екшан или комедия фантастика може също, да е Озвочен бг аудио че немисе четат букви тази вечер благодаря на помогналите !  ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Какво не ти хареса в другата тема, че отваряш нова?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за 7 месеца не се ли научи да ползваш търсачката?

За Българския и граматиката ясно, че не си ги научил...

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми филм като Смъртоносна надпревара. (гледал съм и 3-те серий, също и моля не предлагайте бързи и яростни)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми филм като Смъртоносна надпревара. (гледал съм и 3-те серий, също и моля не предлагайте бързи и яростни)

Need for speed
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изчезнеш за 60 секунди

Into the blood

Death race

Redline

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изчезнеш за 60 секунди

Into the blood

Death race

Redline

Благодаря, но death race е смъртоносна надпревара.

Благодаря също и на atridi.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Нали се сещате за филми като Господарката на Злото, Алиса в страната на чудесата, Снежанка или Вдън Горите. Давайте други заглавия на филми като тези. Изведнъж страшно ми се прегледаха такива.  :wink12:  :P  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нали се сещате за филми като Господарката на Злото, Алиса в страната на чудесата, Снежанка или Вдън Горите. Давайте други заглавия на филми като тези. Изведнъж страшно ми се прегледаха такива.  :wink12:  :P  :)

Има специална важна тема за такива въпроси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, иззтегли  си сериала - Once upon a time! В него всяка серия почти има има герои от различна приказка. Много е добър!

Иначе ето ти няколко филма : 

Mirror Mirror (2012)

Jack the Giant slayer (2013)

The Princess Bride (2007)

Pan's Labyrinth

Ella Enchated (2004)

Labyrinth

Prince of Persia 

Red ridding Hood

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте! Търся филм подобен на Disturbia или по-точно филм, в който някой наблюдава хората ей така от скука и случайно разбира, че съседът му е убиец, Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобен филм на В дън горите са сериалите "Десетото кралство" и Магарешки истории",в приказен жанр е и Storyteller за един старец на фотьойл пред една камина,който разказва приказки.

Здравейте препоръчайте ми готически филм или мистерия нещо,което да те държи в напрежение и да е свързано със поличби

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся филм подобен на Disturbia или по-точно филм, в който някой наблюдава хората ей така от скука и случайно разбира, че съседът му е убиец, Благодаря предварително! :)

Пробвай този: Rear Window :3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте препоръчайте ми готически филм или мистерия нещо,което да те държи в напрежение и да е свързано със поличби  и да не всява страх с гнусни неща.Елементът да е неочавано позвъняване посред нощ и т.н.Има ли такива фили?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте препоръчайте ми готически филм или мистерия нещо,което да те държи в напрежение и да е свързано със поличби  и да не всява страх с гнусни неща.Елементът да е неочавано позвъняване посред нощ и т.н.Има ли такива фили?

Сещам се да ти препоръчам Rose Red по Стивън Кинг. Не е точно това, което търсиш, но може и да ти хареса. Добър е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте препоръчайте ми некои филми подобни на Saw , Exam , Would you rather , Nine dead .Благодаря предварително !

Stay alive (2006)

Final destination - всички части 

I spit on your grave

Untraceable (2008) 

Wrong turn

Texas chainsaw

Hostel

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте препоръчайте ми некои филми подобни на Saw , Exam , Would you rather , Nine dead .Благодаря предварително !

The Cabin in the Woods - http://www.imdb.com/title/tt1259521/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fermat's Room

Cube , както и следващите му 2 части

Timecrimes

Triangle

Coherence

Онзи ден мернах и този: Time Lapse , който отново е от същия тип, но още не съм го гледал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на "Две димящи дула" (Lock, Stock and Two Smoking Barrels)

Също "Layer Cake" и "RocknRolla"

Редактирано от bellerephon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване