Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гости winnt

Ммм ако може некое филмче от сорта на "Пиратите от силиконовата долина" да ми предложите ще съм мн благодарен :P Тоест, нещо свързано с историята на комп. хардуер, майкрософт и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно ти препоръчвам Revolution OS (2001). Информация в imdb - тук. Можеш да свалиш филма от това място. Субтитри тук. Филма е документален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ти е харесал "Пиратите от силиконовата долина" имай предвид че споменатия Revolution OS няма абсолютно нищо общо, и е коренно различен

Редактирано от kolp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но това определено не значи, че филма не е хубав :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости winnt

Благодаря на всички тегля в момента филмите :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Предложете ми филм от калибъра на "Реквием за сън"

Сега се сетих за това бижу в кино индустрията и се чудех дали има още подобни ?

В смисъл като развръзка, не чак като тематика. Филма го гледах преди доста време, но остави трайна следа в съзнанието ми.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо наистина много добър филм е това. Де да знам, опитай с Мълхолън драйв (Mulholland Dr.) или 21 грама ....или да мисля, че Ванила скай също е нещо от този род, но предполагам, че него си го гледал :yanim: или Лолита (този с Джереми Айрънс и Доминик Суейн) За мене тези филми горе-долу си приличат. П.П. сетих се и за Ефекта на пеперудата Успех :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся подобен филм като Love Dont Cost A Thing.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм сувсем сигурен, но виждам че бие към романтичните комедии :P пробвай с The notebook, Wicker park, Image me and you :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се сещам за два - "Some Kind Of Wonderful" и "Can't buy me love"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми дадете няколко линка с видео с атомни взривове.Само да не е от дата.бг ,че всички съм ги гледал.Взрив от атомна или въглеродна бомба.Колкото повече толкова по-добре.Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате филм, в който действието се развива в отминали векове, да се разказва за барони, лордове или графове, да има дуели с рапири и т.н. Общо взето нещо в стила на "Граф Монте Кристо". Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал това.

Мерси, хубав филмче, вече съм гог ледала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Children of men" ново филмче доста добро ще ти хареса!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Children of men" ново филмче доста добро ще ти хареса!!!

Мерси веднага ще си го дръпна :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми нз ти трябва да кажеш какъв жанр предпочиташ. От мен можеш да пробваш Деца Шпиони 1,2,3 всички са готини, но 3 не чак толкова или ако харесваш друг жанр може би A Cindrella Story

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз съм голям фен на уестърните,намирам много из интернет,но незнам от кой да започна.Бихте ли ми препоръчали някой :ass:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да помогнеш по тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...c=44950&hl=

Аз си спомням "Златото на МакКена","Великолепната седморка","Кет Балу" и разбира се,класиката в жанра "Имало едно време на запад" !

Други добри-"За няколко долара повече","Ездачи в планината","Издирваните"...!

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето няколко доста добри :nono: Tombstone / Томбстоун The Magnificent Seven / Великолепната седморка The Fight Before Christmas / Битката преди Коледа The Three Burials of Melquiades Estrada / Трите погребения на Мелкиадес Естрада Ай приятно гледане :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...