Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

моля за някой тийн филм от рода на "Гадни момичета", "Приказка за пепеляшка"... и за някакъв филм с танци от рода на ''Step up'', ''Take the lead'', ''Save the last dance''... СПЕШНО Е!!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

моля за някой тийн филм от рода на "Гадни момичета", "Приказка за пепеляшка"... и за някакъв филм с танци от рода на ''Step up'', ''Take the lead'', ''Save the last dance''... СПЕШНО Е!!! :help:

Dance With Me - това е много хубаво филмче с танци, да не говорим за участието на хубавия Chayanne в него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dance With Me - това е много хубаво филмче с танци, да не говорим за участието на хубавия Chayanne в него.

благодаря ти много :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся комедия.Як хумор,оригинален,много смях. Публикувано изображение

Виж това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мене "Ваканцията" си е филм-терапия. Когато не съм в насторение за какъвто и да било филм си пускам този, не знам защо. Не го харесвам кой знае колко (може би само актьорския състав), но ми действа добре :). Подобно на "Изгубени в превода" на София Копола...

Оффф топик

За мене Джъд Лоу е терапия. Когато не съм в настроение и си го пусна..... ;)

Сълзлив филм - When a man loves a woman - много сълзи пролях на него. И на хубавите моменти циврих даже.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не си гледала "Черният Рицар" го гледай.Става въпрос за един на име Джамал който отива назад във времето и трябва да спаси свете(нещо такова).Мосля че ще ти хареса. :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

21 Grams Armour of God Basic Instinct Blow Cliffhanger Color of a Night Devil's Advokate Godfather Goodfellas Fight Club Heat K-PAX Memento One Flew over the Cuckoos Nest Seven The Deer Hunter

Редактирано от fahrenheitt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

It's a Boy Girl Thing (2006)- гледали сме филми с подобен сюжет, но също никак не е лош, лекичък,забавен. Само малко ще кажа-момиче и момче си разменят телата и почва малко смях :angry: Angel Eyes (2001)-наскоро си го припомних,с J.Lo. е и е много добро филмче, нещо като драма е, но е супер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващият (Next) - Никълъс Кейдж, Джулиън Мур, Джесика Бийл - трилър

Заплащането (Paycheck) - Бен Афлек, Ума Търман - трилър

Хитч (Hitch) - Уил Смит, Ева Мендез - комедия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щрак (Click)

В ролите : Адам Сандлър, Кейт Бекинсейл, Кристофър Уолкън

Режисьор : Франк Кораци

Резюме : Изтормозеният работохолик Майкъл Нюман (Адам Сандлър) няма време за жена си (Кейт Бекинсейл) и децата, защото трябва да впечатли своя неблагодарен шеф, за да заслужи добре платено повишение.

Докато не попада на Морти (Кристофър Уокън) – смахнат търговец, който разполага с отговора на неговите молитви: магическо дистанционно управление, с чиято помощ може да си позволи малко почивка с истерично смешни резултати.

Но докато Майкъл блажено спира звука на жена си, стопира децата и превърта набързо срещите с приятели, дистанционното постепенно превзема живота му и започва да го програмира. Шеметно, забавно и неконтролируемо комедийно приключение.

Аз го гледах 2 пъти и личното ми мнение, е че определено си заслужава... Има много смях и сълзи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся комедия.Як хумор,оригинален,много смях. Публикувано изображение

Гледай Hot Shots ( Смотаняци ) ето тук или Голият Пищов ( The Naked Gun ) ето

моля за някой тийн филм от рода на "Гадни момичета", "Приказка за пепеляшка"... и за някакъв филм с танци от рода на ''Step up'', ''Take the lead'', ''Save the last dance''... СПЕШНО Е!!! ;)

Ако не си гледала Мръсни танци ( Dirty Dancing ) го гледай ето линк
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове!

Трябва ми нещо диво с мотори на ДВД.С меню и всичко.Ако някой може да ми даде работещ линк от където ще

мога да го изтегля....Страхотно ще бъде:P

Много ми трябва Публикувано изображение

Моля,помогнете

Благодаря ви предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля помогнете на нас и децата който са с диагноза ЕПИЛЕПСИЯ, да можем да намерим филми на тази тема! Трябва ми филм за епилепсията (Емили роуз го намерих),трябва ми филм за кетогенната диета или хранене, тъй като детенцето ми е с епилепсия, моля помогнете да намеря филмите по действителни случай.

Редактирано от backata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://movies.yahoo.com/movie/1808756950/info

http://www.webmd.com/epilepsy/news/2003112...reotypes-movies

http://www.imdb.com/keyword/epilepsy/

Дясната колона на сайта има лист от 36 филма свързани с епилепсията...

Ако имаш проблеми при откриването им - пиши

Редактирано от stewie (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Нещо подобно.... не знам колко е подобно, макар да съм ги гледала и двата...., но можеш да пробваш с If only с Дженифър Лав Хюит. Мисля, че филмчето е много добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо подобно.... не знам колко е подобно, макар да съм ги гледала и двата...., но можеш да пробваш с If only с Дженифър Лав Хюит. Мисля, че филмчето е много добро.

Много го ти благодаря, но съм го гледала. Публикувано изображение Ако се сещаш някой филм от този жанр пиши. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много го ти благодаря, но съм го гледала. Публикувано изображение Ако се сещаш някой филм от този жанр пиши. Публикувано изображение

мисля че Away from Her и Тетрадката ще ти харесат :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми препоръчате филм като You Got Served

Stomp the yard е много як филм, точно покрай него чух че и You Got Served бил от същия сорт Публикувано изображение

Ето ти го с ДВД качество Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте някоя тийн комедийка от рода на изброените в предишното мнение :)

Редактирано от buring_soul (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване