Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Гледа ми се нещо за магии, демони, сатанински работи...

The seeker the dark is rising има го в ######

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можели да ми препоръчате някой научно пополярен филм за Япония.Но да знаете че джапанорама и филмите от колибката съм ги гледал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искала да ми препоръчате някоя драма,някой много тъжен и ревлив филм.Нещо което наистина си заслужава гледането.Благодаря предварително.

Men of honor(Най-великият филм)

The Green Mile(накрая на филма съм ревал много)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жели да ми препоръчате някой научно пополярен филм за Япония.Но да знаете че джапанорама и филмите от колибката съм ги гледал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Е това е хубаво :singer: да не говорим за качеството на анимацията - Пиксар си е Пиксар :yanim: Има го в Замундата

Публикувано изображение

Редактирано от DEAM (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласна.. Рататуй е много хубаво филмче :)

Аз бих препоръчала Yellow - много хубав и истински филм..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото AVPR вече го има в замундата ама не е кой знае какво, абе верните фенове на Пришелеца и Хищника може и да го харесат за мен си беше боза с готини ефекти

Публикувано изображение

Редактирано от DEAM (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много спешно ми трябват заглавия на филми, в които има силни сцени, които да могат да бъдат изиграни от деца /тийнейджъри де/. Не мога да се сетя в момента такива сцени от филми - пълен блокаж. Ай нийд съмбади хееееелп. :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:speak:... дайте малко нови филми за гледане

Дано ти хаеса това Тук

post-120811-1202916469_thumb.gif

post-120811-1202916530_thumb.gif

Редактирано от Сисито (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Публикувано изображение

“Klass”

Държава: Естония

Година: 2007

Жанрове: Драма

Режисьори:Ilmar Raag

Действието се развива в малко училище в Естония. Йозеп е типичен аутсайдер от класа, но “лошите” момчета постоянно го малтретират и унижават. Хората от класът, в който се развива действието и, за който става въпрос, не могат да се опълчат срещу бандата побойници, защото се страхуват и си премълчават, когато учителите ги питат, водят ги при директора и прочие. Каспар, който е част от тази банда обаче започва да се променя и да защитава Йозеп. Бандата се обръща срещу него и започва да му прави мръсни номера, да го унижават и него. След една твърде брутална сцена, Йозеп и Каспар решават, че това не може повече да продължава, взимат два писолета и пушка и нахлуват в училищната столова по време на обяда…

Филма е невероятен.Заслужава си гледането. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези които обичат филми за мажоретки бих прпоръчала Мажоретки: Заедно за победа

ПП. Това е 4 филм отпоредицата Мажоретки (не са свързани).

Дано да ви помогнах ;)

Редактирано от vgp_vgp (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

"Cinderella Story" Мн хубаво филмче..точно за романтични душички!комбинацията Чад Маикал Мъри :love: и Хилари дъф е страхотна! ;):)

post-88932-1207236632_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

"Cinderella Story" Мн хубаво филмче..точно за романтични душички!комбинацията Чад Маикал Мъри ;) и Хилари дъф е страхотна! :wors::wors:

Брей, това с Хилъри как съм го пропуснала :)

Тъкмо досега се ровех из торентите за нещо романтично, че нещо такова ми се е одгледало. Явно този ще е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

за анимация най-яки са ледена епоха 1 и 2 а другата година на 1 юли ще има и ледена епоха 3, търсенето на немо, история с акули, таласъми оод, мулан 1 и 2 и новоизлезлия хортън с нетърпение очаквам бг превода на хортън с преводачи русла мъинов и мариан бачев а за снешни филми 100% комедии според мен са лъжльото снежни приятели е мн готин филм, къде без час пик 1,2 и 3 ще се надявам на 4 ;) сам в къщи 1,2 и 3 (4 не е мн смешен) доктор дулитъл 1,2,3 и 4 и мн дуги смешни препоръчайте ми още мн мн смешни филми чао

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Някой да ми препоръча нещо жизнерадостно, кърваво и с елементи на психо за гледане ? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да ми препоръча нещо жизнерадостно, кърваво и с елементи на психо за гледане ? Публикувано изображение

Хахаха...Егати комбинацията... Публикувано изображение

Като каза "психо",аз току-що си изтеглих "The killing of John Lennon" - четох добри отзиви за него. Показва гледната точка и психозата на Марк Чапман...Днес ще го изгледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко трудна задача, но не и невъзможна. Аз бих ти прпоръчала "Убийствен пъзел" I и II. Това е психо с много кървави сцени и с добър край(накрая винаги поне един остава жив). :grimace:

Бих ти препоръчала и "Awake"-малко жизнерадостност, а после и малко кръв...., а по нататък няма да ти казвам Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси.

Все едно да попиташ за кървав ужас с извънземни, с елементи на романтична комедия, малко мюзикъл и да е по истинси случай...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"ЦСМП - Плевен", дават го всеки ден във вашия град :grimace:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване