Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Благодаря много на всички. :);):wors:

Уестърните са от различни школи.Пробвай италианските-"Един пробит долар".Това е класика с Джулиано Джема.Филмите с Клин Истууд са много стабилни-голям тежкар е.Може пък да ти хареса Гойко Митич-"Синовете на великата мечка" или филмите за Винету и Поразяващата ръка. Аз лично съм изгледал всичко на Клин Истууд.Така че приятно гледане!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Знаете ли к'во? Аз ви препоръчвам моят любим филм "The Lord Of The Rings" просто велик филм, ако не сте го гледали го гледайте задължително. ПП:И трите части.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото бях скептично настроена (Алфонсо Куарон далеч не е от любимите ми режисьори) към филма "Children of men" (Децата на хората). Но в края на крайщата си го наех и го изгледах. Бях впечатлена, може би защото не очаквах толкова много от режисьор като Куарон. Идеята, замисъла, сценария, атмосферата, актьорската игра...доста го бяха пипнали. Филма си заслужава определено. П.П: Aragorn, живеем в 21 век, мислиш ли че не сме гледали "Властелинът на пръстените" :)? Филма е хубав, но не е кои знае какво произведение на човешкия ум и световната кинематография за да се говори нон-стоп за него ;) Разбирам, че си голям фен, ама дай малко почивка (нищо лично човече, голям си сладур иначе)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм гледала "Пластелина" и нямам такова намерение, книгата не ми хареса, значи и филма няма да го гледам. Дайте предложение за нещо леко, бозаво и отморяващо, което да гледам сега, че нямам сили за сериозен филм, а съм зажадняла да погледам нещо весело!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм гледала "Пластелина" и нямам такова намерение, книгата не ми хареса, значи и филма няма да го гледам.

Дайте предложение за нещо леко, бозаво и отморяващо, което да гледам сега, че нямам сили за сериозен филм, а съм зажадняла да погледам нещо весело!

Прегледай някой от сериите на Монти Пайтън :baby:

Ако си падаш по черен хумор ще ти харесат:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм гледала "Пластелина" и нямам такова намерение, книгата не ми хареса, значи и филма няма да го гледам.

Дайте предложение за нещо леко, бозаво и отморяващо, което да гледам сега, че нямам сили за сериозен филм, а съм зажадняла да погледам нещо весело!

Аз пък бих ти препоръчала "Разходка с лодка" (Boat trip) ако не си го гледала вече де... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледала съм повечето предложени досега. Благодаря за Монти Пайтън. Звучи добре. Все пак предложете нещо друго, леко, весело и неангажиращо от типа тъпа, бозава, американска комедийка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам Ви да гледате: Роки (от 1-ва до 6-та част), гладиатор, 300, бели мадами, армагедон, аматьори, ДОА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Гледала съм повечето предложени досега. Благодаря за Монти Пайтън. Звучи добре.

Все пак предложете нещо друго, леко, весело и неангажиращо от типа тъпа, бозава, американска комедийка.

Това?

...и това...

ай стига ти толкова....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък ми се гледа някой тъп екшън, ама като казвам тъп имам в предивд да става за гледане все пак.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми предложи сълзлив романтичен филм, подобен на Тетрадката?

If only или Lake house-не са чак толкова слъзливи, но са много добри
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе, че "Тетрадката" откога се води за сълзлив бря:) П.П: Lake house и на мен ми хареса, имайки в предив, че мене такива филми изобщо не ми хващат окото:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми предложи сълзлив романтичен филм, подобен на Тетрадката?

Последният романтичен филм, на който и плаках, и се смях Ваканцията

И нещо, което не съм гледала, но мисля че е доста романтично и е по роман на Съмърсет Моъм: The Painted Veil

"Lake House" на мен не можа да ми хареса - много стандартен филм ми се стори, може би не съм подходила правилно към него, но очаквах много повече от това, което видях :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният романтичен филм, на който и плаках, и се смях Ваканцията

За мене "Ваканцията" си е филм-терапия. Когато не съм в насторение за какъвто и да било филм си пускам този, не знам защо. Не го харесвам кой знае колко (може би само актьорския състав), но ми действа добре :). Подобно на "Изгубени в превода" на София Копола...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма който ще ти препоръчам не е точно по изискванията ти пак е в отминали времена само дето ги няма битките.Романтичен е.Игаре Джесика Алба,което го прави още по як.Казва се "The Sleeping Dictionary".Ако харесваш романтични драми го гледай.Няма да съжеляваш! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Дайте нещо леко...ненатоварващо лесно влизащо и излизащо филмче (баси, как се изразих да не вземете са да ми постнете някое XXL -филмче). Но да не е няква смотана безвкусна комедия, в която се очаква някой като пръдне аз да се засмея. Абе въобще препоръчайта ми нещо лесно за гледане и все пак стилно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване