Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Решил съм да гледам няколко ужасчета. Важно е качеството, годината да не е под 2000, ефектите да не са като на първия петък 13-ти :Д, историята не е много важно нещо, но нека не бъде за детектив който гони сериен убиец моля. Искам да се стресна :D по известните поредици съм ги гледал погрешен завой, final destination, saw, the hills have eyes, insidious. 

Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Здравейте всички :) от доста време търся един филм, мисле че го гледах миналата или по-миналата година, но за съжаление не помня нито героите нито името му. Започваше с това, че главният герой живееше в пещера с жена си и детето си <син> Те бяха нападнати, не си спомням точно същества ли някакви бяха, извънземни ли, роботи ли, но преследваха хората. Убиха семейството му и той попадна в някакво племе, където започнаха да го обучават за войн, Там, вождът свиреше на някакъв инструмент и обясняваше за силата на музиката и връзката с духовното. Казваше му, че в него има много гняв натрупан и най-важното , че неговата мисия е да обедини племената срещу злото. Дъщерята на вожда мисля, че беше се влюби в него и рискува живота си. Филмът беше много интересен, ако някой си спомня, много ще му бъда благодарна! :) Лека вечер от мен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте. пак съм аз. :)  Преди 3-4 години с една приятелка гледахме филм (на кино), но не му помня името. Спомням си само, че имаше 2 момчета и 1 момиче (тинейджъри). Отидоха във Вегас и се надрусаха много яко, бяха в нещо като музей. Спомням си, че имаше една голяма статуя на змей (може би) или нещо такова. Ако някой е разбрал нещо от неясните ми обяснения и се сеща за филма .. ще съм много благодарна !! :):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък търся филми за вещици... и да не са от тези дето излизат в замунда като напишете "witch" че тях съм ги гледала повечето 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички ви търся един филм нов е но коя година е не знам  или по правилно Руски сериал не гледам много ТВ що нямам време но миналата вечер до като вечерях не знам кой канал бях включил рекламираха един Руски сериал за някаква могъща фамилия бащата на фамилията бил много могъщ и щял да оставя на децата си бизнеса и влиянето което направил но неговите деца неопитни и самонадеяни да ли щели да се справят със тази задача някакъв негов опонент излиза то затвора и започва да си отмащава и да се опита да му отмъкне всичко не знам да ли беше по TV+ TV7 Diema или не знам след тази реклама правиха реклама на новия транспортер 4 и да запиша името и не знам какво захванах и забравих ще се радвам ако ми помогнете само със име благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате филми със замъци,духове.Нещо от типа на Дамата в черно?

The Awakening http://www.imdb.com/title/tt1687901/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решил съм да гледам няколко ужасчета. Важно е качеството, годината да не е под 2000, ефектите да не са като на първия петък 13-ти :Д, историята не е много важно нещо, но нека не бъде за детектив който гони сериен убиец моля. Искам да се стресна :D по известните поредици съм ги гледал погрешен завой, final destination, saw, the hills have eyes, insidious. 

Не е точно "ужас", но мисля, че ще ти допадне. Сред един от любимите ми филми е, в класацията за извратени филми.

https://www.youtube.com/watch?v=IX8fKLjC__c

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Unfriended. Ако искаш субтитрите, пиши на лично.

Яко ужасче, особено ако разбираш малко англисйки и можеш да разбереш какво си чатят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Кажете някакви филми, в които се разказва за група назобени тийнейджъри или колежани, които се захващат по някакъв начин с погрешния човек, който да е някакъв таен агент, полицай или нещо от сорта. И след това да им го връща тъпкано, като ги убива един по един. Един вид те да са лошите във филма, а той да е добрият. Нещо, като филма Отстъпление от 1998 година, но лошите да са тийнейджъри или колежани. Може и да не е с известни актьори. Жанра да е някакъв екшън или трилър. Или нещо като филма Final Girl / Последното момиче (2015). Примерно да се забъркват с някой, като чичо Слай или Норис и след това да ядът ножа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Кажете някакви филми, в които се разказва за група назобени тийнейджъри или колежани, които се захващат по някакъв начин с погрешния човек, който да е някакъв таен агент, полицай или нещо от сорта. И след това да им го връща тъпкано, като ги убива един по един. Един вид те да са лошите във филма, а той да е добрият. Нещо, като филма Отстъпление от 1998 година, но лошите да са тийнейджъри или колежани. Може и да не е с известни актьори. Жанра да е някакъв екшън или трилър. Или нещо като филма Final Girl / Последното момиче (2015). Примерно да се забъркват с някой, като чичо Слай или Норис и след това да ядът ножа.

John Wick (2014)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро :D гледа ми се ужаси със духове пара нормални неща. Ако се сещате моля кажете че няма кво да прая вечерта :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро :D гледа ми се ужаси със духове пара нормални неща. Ако се сещате моля кажете че няма кво да прая вечерта :D

От тези ако си пропуснал някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно "ужас", но мисля, че ще ти допадне. Сред един от любимите ми филми е, в класацията за извратени филми.

https://www.youtube.com/watch?v=IX8fKLjC__c

Гледал съм го не мога да кажа, че ми хареса.

Unfriended. Ако искаш субтитрите, пиши на лично.

Яко ужасче, особено ако разбираш малко англисйки и можеш да разбереш какво си чатят.

Гледах го не мога да кажа че беше кой знае какво. 5 убийства в целия филм и доста предвидим. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся филми свързани с ада и рая, ангели, архангели, битки с дявола, обаче да не е боза от сорта на "Свръхестествено".

Иначе се интересувам и от готика като цяло, ако знаете добро заглавие ще съм благодарен да споделите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся някакъв филм, в който се разказва за момиче, което е харесвано от някакво момче, но тя него не го харесва. Но той е настоятелен, дори стига до крайност. Нещо подобно ако можете да ми предложите ще съм ви много благодарна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Някой може ли да ми предложи филм който е по https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D1%83%D1%81%D1%82 (Фауст) или пък има подобен сюжет или нещо подобно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми предложи филм който е по https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D1%83%D1%81%D1%82 (Фауст) или пък има подобен сюжет или нещо подобно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Препоръчайте ми филм за освобождението на България! Някой наистина добър със боят на Шипка. :) Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!   Обожавам филми ужаси, но Не със кръв и рязани тела, харесвам филми със призраци, духове и обитавани къщи.

Например (Ужас във амитивил, призрачен кораб, Паранормална активност, Нечестиви малки неща, Sinister)  Ето такива харесвам!

Повечето съм ги гледал и вече не се сещам за други, моля ви споделете някой подобен и страшен филм!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Neli Veleva написа:

...Здравейте!   Обожавам филми ужаси, ... харесвам филми със призраци, духове ...

... Паранормална активност, Нечестиви малки неща...

...моля ви споделете някой подобен и страшен филм!

(off)

Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете.

Абеее то същото като филм със субтитри :whist:

Приятно гледане (четене) на този хорър :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, skalata_73 написа:

(off)

Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете.

Абеее то същото като филм със субтитри :whist:

Приятно гледане (четене) на този хорър :ph34r:

Субтитрите не са много качествени. По някога нищо не се разбира. :ohmy:

По темата - Това е уникален филм. The Descent  Не съм си и помислял, че няколко жени могат да направят този отличен филм, който има и втора част също толкова добра. Заслужава си да се гледа два и по-вече пъти.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване