Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някоя добра душа може ли да ми каже къде мога да гледам игрите, щото се оказа, че нашата национална телевизия ще предава пряко само игрите, не и откриването? По руската национална също няма да ги дават, както и по еврогейския "Евроспорт"!

Бясна съм! Искам да гледам откриването! Писна ми политиката да се меси в спорта!:emoji_smiley-34::emoji_smiley-35::angry22:

А БНТ са за разстрел!:emoji_objects-74:

Искам да си гледам нормално игрите от откриването до закриването! Фенка съм на олимпийските игри от 2004 година нататък.:olympicflag:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че те следващата Илимпиада е в Токио 2020 г!!! Какви са тези в Минск сега - явно нещо третостепенно, за което няма рекламодатели (спонсори), съответно за какво да се хаби ефирно време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Anne написа:

Искам да си гледам нормално игрите от откриването до закриването! Фенка съм на олимпийските игри от 2004 година нататък.:olympicflag:

По телевизия "Монтана" няма ли????

Ако не, то прескочи в Монтана ... там мой и да ги излъчват директно тези игри от Минск ... нейде на мегдана ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези не са олимпийски, а европейски игри.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Европейские_игры_2019

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европейски олимпийски!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Европейски олимпийски!

Няма такова нещо! Посочи поне един спорт в тези "игри", в който ще могат да се видят някои от големите.....за да има смисъл в инвестицията ...

ПС: БНТ ще имат само няколко вклюявания на няколко "мероприятия" с участие на бг спортисти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Anne написа:

Европейски олимпийски!

Туй ще е нещо като "млад старец" или като "дървен камък"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма да отразят изцяло игрите в Минск, щото страната не е политически коректна, понеже е близка с Русия.

Виж, ако холандците бяха приели домакинството,  щяха да предават и от каналите на Амстердам!:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ДиоиД написа:

По телевизия "Монтана" няма ли????

Ако не, то прескочи в Монтана ... там мой и да ги излъчват директно тези игри от Минск ... нейде на мегдана ...

може би по "Ашиклар ТВ"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Anne написа:

Явно няма да отразят изцяло игрите в Минск, щото страната не е политически коректна, понеже е близка с Русия.

Виж, ако холандците бяха приели домакинството,  щяха да предават и от каналите на Амстердам!:angry22:

Нищо подобно! Спорта (и съответно ком канали) са тясно свързани! Тук става дума за многоюилионен бизнес! Нокой мяма да иневстира за кафа на путин!

Да ме гпворим, че блядовете са изхвърлени от МОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, georgi6 написа:

"Ашиклар ТВ"

>>> >>> БББ ллл ББББ ???

>>> ??? Что???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, street racer написа:

Нищо подобно! Спорта (и съответно ком канали) са тясно свързани! Тук става дума за многоюилионен бизнес! Нокой мяма да иневстира за кафа на путин!

Да ме гпворим, че блядовете са изхвърлени от МОК

тя не може да разбере, не може да го преживее едва ли не това - че никой не е инвестирал в реклами за да се предават нонстоп по цялата земя и по цялата вселена

зер много важни - ами не са важни - няма далавера от тях

търсих и аз белким намеря онлайн нещо да гледа - ама няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

Ако имаш някоя от Ал Джазири-те,може да ги дават.Там пускат всякакъв спорт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.06.2019 г. в 19:52, Anne написа:

Европейски олимпийски!

Въх какво пък е това? БНТ 3 даваха част от тях а и сигурно в нета ги има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.06.2019 г. в 19:52, Anne написа:

Европейски олимпийски!

какво е това бе Поли ти ли го измисли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама вие верно ли не знаете? В кое време живеете?

Преди 4 години бяха първите  европейски олимпийски игри в Баку, отдавна се говореше, че е време за европейски олимпийски игри, по подобие на панамерисанските и азиатските олимпийски игри, от десетилетие и нещо и преди 4 години най - сетне тази идея видях бял свят!

Аз бях горещ привърженик на идеята, защото поне в тези игри САЩ не могат да участват и да обират незаслужено медали. Да, обаче сега изненада - Израел, дето даже не са географски на континента, участват. И даже вече обраха два златни медала  в художествената гимнастика. Ш то от участничка с вирнат нос и самочувствие до небесата, въпреки, че направи грешки!

После ще пиша, че сега ще гледам повторенията, изпуснах част от игрите заради скапаното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не стига, че на световните олимпияади не можем да се вредим за злато от допиговите играчи на САЩ и агресивния западен свят, ами сега политизираха и европейската олимпиада, принудени сме сега да търпим и претенциите на ИзСраел.  Съжалявам, но няма как да ги уважавам!  Нагли са, участват навсякъде, дори там, където нямат право! Нито са в Европа, нито имат право да участват на "Евровизия" и  европейските олимпиади....................Ако не беше надутата израелка, щяхме да вземем златото, което ни се полагаше по право!

Яд ме е,  всичко се политизира! На никой, освен явно на мен, не му пука за принципите на Пиер дьо Кубертен, че честни и почтени игри.................Дори и да направим една "Балканиада", имам чувството, че вечно онеправданите израелци и там ще се наврат!

Яд ме е! От 2008 нататък нямаме никакви поводи за гордост и радост! Само проблеми, само нещастия..............все едно нямаме право да изпитваме гордост и радост,  все едно сме никои.................Нашите спортисти нямат никакво самочувствие,  все са с поглед, забит в земята, все скромни, свити..............Ако случайно печелим злато, нашите спортисти не пеят химна, щото или не го знаят, или се боят да не ги нарекат нацисти. Представяте ли си, дотам ни докараха, че днешните млади спортисти да не знаят националния ни химн, да зяпат с телешки поглед, а анцузите  им никога не са с националното знаме върху тях, неразпознаваеми са и трябва да чакам да видя табелка, за да разбера нашите ли са.............  Просто отврат! А една Русия се представя добре, но това е, защото Русия си има Путин, който я измъкна от блатото, в което Белязания и Пияния дирегент  я вкараха. В Русия  създават условия за спорт, патриотизмът там не е срамен........................

Яд ме е, защото очаквах да скачам от радост, да съм горда и щастлива с нашите момичета.............Злато имаме, но от боен спорт - джудо, а аз не харесвам бойните спортове.  Все точно от силовите спортове взимаме злато и после как да нямаме име на диви балкански субекти................Не искам силовите спортове да са ни приоритет,  а по - красивите, нормалните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Яд ме е! От 2008 нататък нямаме никакви поводи за гордост и радост!

Художествената гимнастика... забрави ли я? От 2008 ли нямаме поводи за гордост и радост?

преди 1 час, Anne написа:

Злато имаме, но от боен спорт - джудо, а аз не харесвам бойните спортове. 

Е, няма угодия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можах много да следя спорта от 2008 насам заради тормоз и лични проблеми. Тогава изпуснах олимпиадата в Китай и много ме беше яд. Тази в Лондон я чаках с нетърпение, но се оказа политизирана, цяла източна Европа беше дискриминирана,  а оня Фелпс обра незаслужено всички награди. Уо щеше да се отказва, но после цъфна и в Бразилия. Няма отърване о тоя.............Поне в Баку не му гледахме физиономията, слава Богу!

Иначе не съм спортна натура, не си падам по спорта и подобни, но не пропускам сериозни първенства от 2004 насам. От Олимпиадата в Гърция със страхотното откриване на съседите и станах фен. Световно първенство  по футбол не пропускам от 2002, а европейско - от 2004.

Като малка много исках да тренирам художествена гимнастика, но нямаше къде и се отказах. Иначе спорта не го следя, а и по принцип съм на мнение, че, ако много хвалят някого или нещо, то е прехвалено. Такова ми беше мнението за Пловдив, докато не го посетих лично.  А конкретно този спорт, предвид коя им е треньорката,  не мислех, че наистина са добри момичетата. От неблагодарен и загрозяващ се с процедури скандална личност като Раева не очаквам нищо.

Но най ме е яд, че спортистите ни като цяло не знаят химна, не ходят с гордо изправени глава и рамене, нямат самочувствие  и все се притесняват. И дори не се борят, когато някой техен колега постъпи непочтително спрямо тях.

А от телевизията ми писна да не показват награждавания ни,  да пренебрегват патриотизма,  да точат лиги по чужди спортисти. Хич не ми пука за ония, спечелили на лондонската олимпиада. Да си кътат там медалите и да не се показват повече!

И не съм антисемит, но наглостта на ИзСраел  да участват на европейска олимпиада, на "Евровизия" и къде ли не, ми идва в повече, както и това, че на тях никой не им прави проблеми, че имат самочувствие, патриоти са и пеят химна. А за нас - не може, лошо било, нацистко било! Не вярвам в глупавите приказки за еврейски заговор, ама с това им поведение сами дават повод за антисемитизъм и дискриминация! Нямам против евреите, а против изчанчената  ционистка идея.

И аз в предишен живот бях част от тази религия. Но има неща, които не одобрявам. Създаването на изкуствена държава,  войните и погромите в Близкия изток са едно от тях, другото е огромното им самочувствие на богоизбрани. Аз го нямах, но и не съм била възпитавана така.  Ако нещата се бяха развили различно тогава за мен и хората, с които живеех, категорично нямаше да замина да живея в изкуствена държава и за чужда сметка. Аз съм учен, че човек първо има национално самосъзнание и чак после религиозно. 

Сега имам родина и искам да имам поводи да се гордея с нея. Не само с природата, историята и културата, но и с постижения в областта на изкуствата и спорта. И то честно и почтено, заедно с други държави. България заслужава много повече успехи, защото не е агресивна, войнолюбива и алчна държава. Българите са много повече хора от всички.

Иначе не съм злобен човек, освен нашите, на тези събития подкрепям и съседите ни (без Турция), защото смятам, че така е редно. Радвам се също и на успехите на лалетата. Дори не ми е тъжно съвсем, че нещата не са се развили иначе, защото си намерих моето местенце.

Но не одобрявам ей така, по принцип САЩ и ИзСраел да печелят медали. Те трябва да се заслужат и то не с допинг и политкоректно толериране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...