Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Емил Костов написа:

:lol6::lol6::lol6::lol6: Ей това от КГБ сте страшна работа!

Г-н посланик,така ни тренират от Марсианските защитни сили да не оставамя следи , особенно при такова ниво на преговори:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такава техника как изобщо са излетели? Сега с тази техника трябваше поне през година да бъдем на луната, щом преди 50 години с такава праисторическа техника са отишли.

Един хард е тежял към тон. Никаква техника. И те първа бе създадена НАСА, само след 10 години и ужким са били на Луната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, acnekt написа:

С такава техника как изобщо са излетели? Сега с тази техника трябваше поне през година да бъдем на луната, щом преди 50 години с такава праисторическа техника са отишли.

Един хард е тежял към тон. Никаква техника. И те първа бе създадена НАСА, само след 10 години и ужким са били на Луната.

Точно с тази техника са излетели. Тя е най сигурната. Там няма бъгове. Ама ти не понеже не си живял през онова време няма как да си го и пресдавиш. Аз живях във времето където с една дискета се правеха чудеса  и съм работил на компютър с 2 флопита без хард диск Та спри да пишеш глупости.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Точно с тази техника са излетели. Тя е най сигурната. Там няма бъгове. Ама ти не понеже не си живял през онова време няма как да си го и пресдавиш. Аз вижях във времето където с една дискета се правеха чудеса. Та спри да пишеш глупости.

Да и си играл Crysis на Commodore

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Anne написа:

Има си хас да се ровиш в нета, толкова много интересни неща откриваш............

Не всичко е Истина в нета, Ане затова зададох въпроса си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 минути, acnekt написа:

Да и си играл Crysis на Commodore

Отново не мислиш, ама грам. Играта няма нищо общо с комуникация и управление, нито пък графичната част е от значение. И порегледай малко информация за клиетска част и сървърна част и тогава ми пиши глупости. И пак за ваше сведение навремето говорехме по телефони не като сегашните, но вършеха същата работа.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Точно с тази техника са излетели. Тя е най сигурната. Там няма бъгове. Ама ти не понеже не си живял през онова време няма как да си го и пресдавиш. Аз живях във времето където с една дискета се правеха чудеса  и съм работил на компютър с 2 флопита без хард диск Та спри да пишеш глупости.

Нема те разберат г-н посланик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Нема те разберат г-н посланик

Явно няма смисъл. Земята е плоска, Луната е холограма и НАСА ни лъжат от 500 години. Повече няма да коментирам нищо в тази тема. Явно е модерно в днешно време да си овца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Явно няма смисъл. Земята е плоска, Луната е холограма и НАСА ни лъжат от 500 години. Повече няма да коментирам нищо в тази тема. Явно е модерно в днешно време да си овца.

Е не се ядосвай , сам казваш че образованието пропада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Е не се ядосвай , сам казваш че образованието пропада

Аз не се ядосвам, а се плаша. В НАСА работят около 200 000 човека.. И ми е интересно как ще ги накараш да направят такава огромна измама. Питам ги тези дето вярват в тази простотия и ще им задам една лека задача в реалния живот. Да накара няколко човка да излъжат в тяхна полза с цел да измамиш обществото. Нека да пробват и да видят какво ще им струва.  Та тогава да ми пишат олигофрении.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово, имам такова решение буквално от реалния живот.

Ане Франк и семейството и се укриват 2 години, повтарям 2 години и 2 месеца, без абсолютно никой да разбере.  Баща и оставя фалшиво писмо за заблуда, че заминават за Швейцария и даже от гестапо са се вързали.

Както се вижда, много е лесно да излъжеш не само близки, съседи и приятели, но и цялата полиция. И това, в продължение на 2 години.

Е, в наши дни подобен начин на укриване ще е труден, да не кажа и невъзможен. Заради днешните технологии, подсказка - термо камерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Готово, имам такова решение буквално от реалния живот.

Ане Франк и семейството и се укриват 2 години, повтарям 2 години и 2 месеца, без абсолютно никой да разбере.  Баща и оставя фалшиво писмо за заблуда, че заминават за Швейцария и даже от гестапо са се вързали.

Както се вижда, много е лесно да излъжеш не само близки, съседи и приятели, но и цялата полиция. И това, в продължение на 2 години.

Е, в наши дни подобен начин на укриване ще е труден, да не кажа и невъзможен. Заради днешните технологии, подсказка - термо камерите.

Значи АНЕ, Земята е плоска, Луната е холограма, а НАСА ни лъжат от 500 години. А с теб е съвршено. Ти си мъртъв човек. Повече няма смисъл нито да ти давам съвети, нито даже да те съжалявам. Ти си избрала опцията да си овца. Сега остава да усъвъуршенствуваш блеенето. Ще има кой да те стриже многократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Емил Костов написа:

Аз не се ядосвам, а се плаша. В НАСА работят около 200 000 човека.. И ми е интересно как ще ги накараш да направят такава огромна измама. Питам ги тези дето вярват в тази простотия и ще им задам една лека задача в реалния живот. Да накара няколко човка да излъжат в тяхна полза с цел да измамиш обществото. Нека да пробват и да видят какво ще им струва.  Та тогава да ми пишат олигофрении.

Именно, можеш с подкупи и заплахи да накараш 20 човека да мълчат но не и 200 000

преди 13 минути, Anne написа:

Айде сега виж времевите индекси на Ане Франк и програмата Аполо и сама се сети що съм цитирал това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви дам други времеви индекси, а?

Чак миналото десетилетие на бял свят излязоха тайните, че Джон Кенеди е бил болен от болестта на Адисон и че е взимал наркотици.  Както и че с Джаки са били почти пред развод.

Пак миналото десетилетие изплува и тайната, че Хитлер е страдал от Паркинсон.

А 10 години след смъртта на крал Джордж V  става ясно, че е негова вината Романови да не бъдат приети в Англия и така да бъдат спасени.

Като казах Романови - чак преди десетилетие се разбра и за хемофилията на Алексей.

Тъй, че не ми говорете как тайни не могат да се пазят. Могат, и още как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Anne написа:

Чак миналото десетилетие на бял свят излязоха тайните, че Джон Кенеди е бил болен от болестта на Адисон и че е взимал наркотици.  Както и че с Джаки са били почти пред развод.

А 10 години след смъртта на крал Джордж V  става ясно, че е негова вината Романови да не бъдат приети в Англия и така да бъдат спасени.

Като казах Романови - чак преди десетилетие се разбра и за хемофилията на Алексей.

Кенеди беше убит умишелно, а Хитлер е страдал наистина от доста болести и неговият личен лекар го доуби. Ама ти не четеш и не ровиш в интернет. Има вече разсекретени данни и голямо количество информация.  А да, забравих че ти си приценса и имаш проблем с очите.

преди 28 минути, petie1 написа:

Именно, можеш с подкупи и заплахи да накараш 20 човека да мълчат но не и 200 000

Айде сега виж времевите индекси на Ане Франк и програмата Аполо и сама се сети що съм цитирал това

И 20 човека не можеш да накараш. Все един ще се издъни. 

преди 19 минути, Anne написа:

Тайни няма. В един момент всичко излиза наяве. Но виж тайните в твоята глава никой не може да си ги и представи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи глупости си натворила Ане, просто тези неща се знаят от времената когато са се случили но не са получавали такъв отзвук като в днешно време, хубаво би било да прочетеш 1984 на Оруел

преди 6 минути, Емил Костов написа:

И 20 човека не можеш да накараш. Все един ще се издъни. 

Вярно бе забравих за слабото звеню

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Ти ще прегледаш ли това, което ти дадох или ще свириш като стара грамофонна плоча.  И всеми малко се поразрови из интернет. Има информация за всичките мисии, кое и как е станало, защо е станало и защо е спряна програмата АПОЛО. Ще мислиш ли или ще си оставаш овца??

По-добре не се нападайте и обиждайте. Всеки си има мнение по въпроса.

Единствената Истина е, че Иисус Христос е Господ. Всеки, който не знае, нека изрече на глас или на ум, че Той е Господ и го покани да влезе в дома му.

maxresdefault.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mediterranean написа:

По-добре не се нападайте и обиждайте. Всеки си има мнение по въпроса.

Единствената Истина е, че Иисус Христос е Господ. Всеки, който не знае, нека изрече на глас или на ум, че Той е Господ и го покани да влезе в дома му.

maxresdefault.jpg

Никъде никой не съм обидил. Колкото до БОГ, той няма нищо общо с това, което коментираме.Не го намесвай! В домът му ще влезе този, който поиска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Никъде никой не съм обидил. Колкото до БОГ, той няма нищо общо с това, което коментираме.Не го намесвай! В домът му ще влезе този, който поиска.

Аз точно затова казвам, всички да му отворят дома си. Иначе Господ няма да влезе без желанието на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mediterranean написа:

Аз точно затова казвам, всички да му отворят дома си. Иначе Господ няма да влезе без желанието на човека.

Със сигурност. БОГ дава, но в кошара не вкарва!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

Ох, тия не се спряха............

To и ти така - що например не се усъмни, че Гагарин е бил в космоса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sound написа:

To и ти така - що например не се усъмни, че Гагарин е бил в космоса?

Защото руснаците нямат полза да лъжат и защото вярвам по принцип повече на славяните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доколкото си спомням дневниците на ане франк се доказано фалшиви.

Изпратено от моят NX591J с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, neroni написа:

Доколкото си спомням дневниците на ане франк се доказано фалшиви.

Изпратено от моят NX591J с помощта на Tapatalk

Да ама тя е дала за пример Ане Франк

преди 19 часа, Anne написа:

Защото руснаците нямат полза да лъжат и защото вярвам по принцип повече на славяните.

Е що? Значи американците лъжат руснаците не? Малко двоен аршин ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой ми обясни кой е снимал това, ще съм му много благодарна. Прилича ми на снимано от човек в студио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...