Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ох, тия не се спряха............
Някога вярвах в тази история, вече не. Всичко е твърде подозрително. Не успяха да унищожат Русия и това останаха единствените им две неща, с които да се хвалят американците - десанта в Нормандия и кацането на Луната.

Защо не вярвам ли? Ами много просто:
- заради подозрителните кадри, на които излита лунният модул обратно към командният модул, а е много интересно кой е заснел тези кадри (да не кажат сега, че са забравили камерата на луната?)
- защото имаше нови мисии до Луната, непилотирани, но те не показаха нито знамената, нито лунния джип, нищо, само следата от стъпката на Нийл Армстронг. Подозрително е, че тази стъпка си стои ей така половин век
- добрата пряка видеовръзка между Луната и Земята, която е странна, предвид това, че телевизията тогава е в началото си.
- как пък Никсън е провел телефонен разговор с астронавтите, звучи ми като измишльотина
- щом е имало запис за в случай на авария с астронавтите, нищо не пречи и записа с телефонния разговор да е запис, тоест постановка
- как така повечето "оригинални" записи от "Аполо 11" изчезват?
- как изобщо са минали през пояса на Ван Алън?
- не ви ли прави впечатление колко много от американските астронавти от програмите "Меркурий", Близнаци" и "Аполо" умират от рак и тумори?
- защо с телескопа не се виждат нито джип, нито отразителното огледало?
- съмнителни са и едни от кадрите, н които през скафандъра се вижда лице

Вие какво мислите за тази история с кацането? Знам, че принципно тук някъде има такава тема,  но искам да обсъдим горните точки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не са кацали на луната

ако кацнат трябва да имат площадка за да излетят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Anne написа:

Ох, тия не се спряха............
Някога вярвах в тази история, вече не. Всичко е твърде подозрително. Не успяха да унищожат Русия и това останаха единствените им две неща, с които да се хвалят американците - десанта в Нормандия и кацането на Луната.

Защо не вярвам ли? Ами много просто:
- заради подозрителните кадри, на които излита лунният модул обратно към командният модул, а е много интересно кой е заснел тези кадри (да не кажат сега, че са забравили камерата на луната?)
- защото имаше нови мисии до Луната, непилотирани, но те не показаха нито знамената, нито лунния джип, нищо, само следата от стъпката на Нийл Армстронг. Подозрително е, че тази стъпка си стои ей така половин век
- добрата пряка видеовръзка между Луната и Земята, която е странна, предвид това, че телевизията тогава е в началото си.
- как пък Никсън е провел телефонен разговор с астронавтите, звучи ми като измишльотина
- щом е имало запис за в случай на авария с астронавтите, нищо не пречи и записа с телефонния разговор да е запис, тоест постановка
- как така повечето "оригинални" записи от "Аполо 11" изчезват?
- как изобщо са минали през пояса на Ван Алън?
- не ви ли прави впечатление колко много от американските астронавти от програмите "Меркурий", Близнаци" и "Аполо" умират от рак и тумори?
- защо с телескопа не се виждат нито джип, нито отразителното огледало?
- съмнителни са и едни от кадрите, н които през скафандъра се вижда лице

Вие какво мислите за тази история с кацането? Знам, че принципно тук някъде има такава тема,  но искам да обсъдим горните точки.

Anne, хайде гледай си болестите и това, че си принцеса и не се занимавай с глупости. Ето ти малко информация. Не ми се търсят клипчетата където се обяснява и се оборват уникалните глупости на цяла група малоумници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Yvan Sergeеv написа:

не са кацали на луната

ако кацнат трябва да имат площадка за да излетят

Може да са се изстреляли обратно като албанска ракета - с ластик. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китайския луноход не е открил никакви следи от краварите на луната.
Веднага след това рижия клоун наложи санкции на Хухавей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дооообре, щом е проява на малоумие да си скептичен и подозрителен, предвид за каква страна говорим, предпочитам да съм малоумна, а не сляпо вярващ на всичко, което САЩ кажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 минути, Anne написа:

Дооообре, щом е проява на малоумие да си скептичен и подозрителен, предвид за каква страна говорим, предпочитам да съм малоумна, а не сляпо вярващ на всичко, което САЩ кажат.

Дал съм ти линк, прочети за какво става на въпрос. Това, че е на английски не значи, че САЩ са го казали. Мога да ти намеря и руската версия. Там е обяснено в 3 клирпчета още по-подробно. Боже накъде отива този свят.

Ето намерих и цялотсното клипче, където всичко е обяснео.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде поредната тема за лала, един въпрос : Защо ССР мълчи а не разобличава още тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Айде поредната тема за лала, един въпрос : Защо ССР мълчи а не разобличава още тогава?

Защото е имало кацане. И не само СССР. Има достатъчно любители астроними, които са записвали целият полет. Ама вече няма да обяснявам на никой. Неграмотността си казва думата. ( не лично към теб де). Явно Земята е плоска, Луната е холограма в небето и НАСА ни лъжат вече 500 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, petie1 написа:

Защо ССР мълчи а не разобличава още тогава?

Защото си прикриват взаимно кирливите ризи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер има лунно затъмнение а луната е пълна. Остави компютъра и хващай телескопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, neroni написа:

Явно с тях са всички радиолюбители, астрономи, агенции, даже и марсианците. Всичко е в една конспирация. И много ми е интересно как две противоположни сили по онова време, които хвърлиха милиарди долари за въоръжение и се състезаваха в покоряването на космоса и бяха на няколко пъти на крачка от ядрена война си крият кирливите ризи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Емил Костов написа:

Защото е имало кацане. И не само СССР. Има достатъчно любители астроними, които са записвали целият полет. Ама вече няма да обяснявам на никой. Неграмотността си казва думата. ( не лично към теб де). Явно Земята е плоска, Луната е холограма в небето и НАСА ни лъжат вече 500 години.

Въпросът беше риторичен, целта му беше да да провокира мисък

преди 12 минути, neroni написа:

Доста голяма уговорка ще да е било още повече че тогава теже Студената война

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

А аз написах, че не е лично към теб ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не вярвам, че са кацнали. Защото са масони. Илюминати.

369e3911eae5fd79ee371eb0a6572a58.jpg

masonic-flag-moon-2.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ти не знаеш ли, че лично аз съм водил преговорите за далаверата с лъженето и конспирацията. И ми помагаха и колегите от Марс и Венера. Е с венеранците малко се скарахме за  конспирацията, но после всичко си дойде на мястото.

току-що, acnekt написа:

И аз не вярвам, че са кацнали. Защото са масони. Илюминати.

masonic-flag-moon-2.jpeg

Ами излгелдай клиепчтата и стига с тези масони, че ставаме смешни вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Ти не знаеш ли, че лично аз съм водил преговорите за далаверата с лъженето и конспирацията. И ми помагаха и колегите от Марс и Венера. Е с венеранците малко се скарахме за  конспирацията, но после всичко си дойде на мястото.

Е г-н посланик така кажете, аз съм командир от медицинския флот на Марсианските защитни сили, ако си спомняте Мф ви даваше серуми за да ги убедите по лесно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

Е г-н посланик така кажете, аз съм командир от медицинския флот на Марсианските защитни сили, ако си спомняте Мф ви даваше серуми за да ги убедите по лесно

Е що сега искаш да си вадим кирливите ризи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Е що сега искаш да си вадим кирливите ризи :)

А споко кирливите ризи са изпрани отдавна г-н посланик и между другото венерианци няма има само венерианки, така че сте спорил с някоя бойка венерианка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

А споко кирливите ризи са изпрани отдавна г-н посланик и между другото венерианци няма има само венерианки, така че сте спорил с някоя бойка венерианка

:lol6::lol6::lol6::lol6: Ей това от КГБ сте страшна работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че никъде не намирам обяснението за видеото, заснело изстрелването на лунния модул обратно към командния.

И не знам английски, за да ги гледам тези клипчета.

Но ми е интересно как така не може д видим отражалетя, който е на луната.

И защо китайците не са открили джипа, а?:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Само че никъде не намирам обяснението за видеото, заснело изстрелването на лунния модул обратно към командния.

И не знам английски, за да ги гледам тези клипчета.

Но ми е интересно как така не може д видим отражалетя, който е на луната.

И защо китайците не са открили джипа, а?:wink12:

Дадох линк на руски език. Стига се прави на ударена. Ако искаш да се образоваш добре. Ако искаш да си следваш болестите твоя работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом могат да симулират това, защо да не могат да симулират и кацането на Луната?

Открих кадри от симулации, които които телевизиите представят за истински.

Има си хас да се ровиш в нета, толкова много интересни неща откриваш............

Затова и любимите ни САЩ създадоха "фалшивите новини".

Щото много неприятни неща изтекоха в нета............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Щом могат да симулират това, защо да не могат да симулират и кацането на Луната?

Открих кадри от симулации, които които телевизиите представят за истински.

Има си хас да се ровиш в нета, толкова много интересни неща откриваш............

Затова и любимите ни САЩ създадоха "фалшивите новини".

Щото много неприятни неща изтекоха в нета............

Ти ще прегледаш ли това, което ти дадох или ще свириш като стара грамофонна плоча.  И всеми малко се поразрови из интернет. Има информация за всичките мисии, кое и как е станало, защо е станало и защо е спряна програмата АПОЛО. Ще мислиш ли или ще си оставаш овца??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...