Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Моля темата ми да бъде изтрита.

След като за пореден път модератори безнаказано могат да спамят всяка тема на който не им е удобен, аз не виждам смисъл темата да стои. ostavime ми е до болка познат провокатор, който разчита, че аз ще пална да му отговарям на глупостите. За толкова години някой хора не съзряха в този форум. Аз дойдох в този форум като пале, взех добри приятели, оставих помощта си и си тръгнах. Някой хора още не могат да го понесат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.15 Всяко мнение, предоставено тук, е пуснато доброволно от автора му и всеки има право след това да го копира и разпространява както намери за добре. Ако не е упоменато, че поста съдържа текст, който е обект на авторското право или че ползването му без разрешение е нежелано, то текстът ще бъде третиран според Лиценза за свободна документация на ГНУ. Ако мнението или материалът публикуван от вас не е Ваше дело, задължително трябва да се посочи, че е цитат и да се даде линк към източника (визират се статии, цитати от научни трудове и др. подобни). Администрацията на форума не се задължава да заличава постове и теми по желание на авторите им, както и по желание на трети страни, ако прецени, че те не нарушават с нищо законите на държавата и правилата на форума.

Това първо.

И второ да вдигаме ръка с оплакването "Моля, другарко, постнах тема в спам раздела, ама там всички ми спамят спам темата" е меко казано смехотворно.

Приятна вечер и приятен спам в собствената ви тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, Алгор, но България е свободна страна и ако някой прецени, че трябва да изчезне, не може да спреш това, защото си в нарушение на всички закони и в РБ и в ЕС.  Това, че имаш точка от правилата, която ти позволява своеволия, не ти дава право да нарушаваш закони на ЕС и РБ. Просто се замисли върху правилата и върху това, че не отговарят на никакви норми.

Давам ти пример с ФБ. Някой не ти е приятен, блокираш го. Ако няма тая опция, просто няма да има и ФБ в Европа.  Много сте ми странни с писанията си. Явно сте свикнали с магариите на българските капиталисти, затова се държите като завоеватели.  Просто ако човек иска да го заличите по някакъв начин, сте длъжни да го направите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.07.2019 г. в 21:40, аm-аm написа:

Моля темата ми да бъде изтрита.

След като за пореден път модератори безнаказано могат да спамят всяка тема на който не им е удобен, аз не виждам смисъл темата да стои. ostavime ми е до болка познат провокатор, който разчита, че аз ще пална да му отговарям на глупостите. За толкова години някой хора не съзряха в този форум. Аз дойдох в този форум като пале, взех добри приятели, оставих помощта си и си тръгнах. Някой хора още не могат да го понесат.

Един месец хапвай филии с лютеница, отдели 5-7евро да станеш VIP потребител, и ще можеш да си изтриеш темата.

До тогава или по-рано, ако успееш да ги събереш, админи и глобални не са ти слуги, придворни или златни рибки, които да изпълняват желанията ти. Приеми го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интелектуалното ниво на този форум е стряскащо. Аз какво пиша, пък какво ми се отговаря като партиен секретар, пък какви филии и администрация видяхте. Каквото исках - направих. Отговорите нямат никакво значение, просто ги спестете, че се излагате.

И в послепис, т.к. виждам някакво усилие да се създаде илюзията за плурализъм и свобода на словото. Докато има правило, че не може да се обсъжда дереджето на затъналия в проблеми форум, за свобода не може да се говори. Не може хора, еднолично приели да имат имунитет и да наказват в момента, в който им посочиш грешка, да обясняват, че всичко е точно. Никого никога не съм задължавал в този форум, че да ми се искат пари. Аз бях тук за да допринеса към интернет, даже не специално за тези или онези потребители. Но дребнавостта може да убие всичко и всеки, дори онези, които работиха този форум да има смислен живот.

Добро утро. Добър ден. Лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, аm-аm написа:

Интелектуалното ниво на този форум е стряскащо. Аз какво пиша, пък какво ми се отговаря като партиен секретар, пък какви филии и администрация видяхте. Каквото исках - направих. Отговорите нямат никакво значение, просто ги спестете, че се излагате.

И в послепис, т.к. виждам някакво усилие да се създаде илюзията за плурализъм и свобода на словото. Докато има правило, че не може да се обсъжда дереджето на затъналия в проблеми форум, за свобода не може да се говори. Не може хора, еднолично приели да имат имунитет и да наказват в момента, в който им посочиш грешка, да обясняват, че всичко е точно. Никого никога не съм задължавал в този форум, че да ми се искат пари. Аз бях тук за да допринеса към интернет, даже не специално за тези или онези потребители. Но дребнавостта може да убие всичко и всеки, дори онези, които работиха този форум да има смислен живот.

Добро утро. Добър ден. Лека вечер.

Ти си с някакво специално самомнение от участието си и че трябва да имаш привилегии, че като дръпнеш камбанка, модератор или админ ще ти се отзовава.

С какво си допринесъл реално, добри анализатори могат да оценят, но все пак никой насила не ти иска пари, само ти обяснявам, че за да си изпълниш конкретното твое си желание, или трябва да си платиш, или да нямаш изрично претенции, защото си ... обикновен потребител. Ти самият плащаш ли нещо или платил ли си, този форум да съществува?

Все едно да влезеш в ресторант, да се изходиш по средата, и после да искаш друг да ти го изчисти-собственика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Maleficient написа:

Все едно да влезеш в ресторант, да се изходиш по средата, и после да искаш друг да ти го изчисти-собственика.

А може би иска да измие чиниите, да измете ресторанта и ... без да иска нищо ? Няма и да получи нищо . Защото собственика получава не от можещия случаен работник, а от  клиента, дошъл и платил за яденето , и който иска да си прекара  приятно според собствените си очаквания.

Май сложно го казах :)

преди 47 минути, аm-аm написа:

Никого никога не съм задължавал в този форум, че да ми се искат пари. Аз бях тук за да допринеса към интернет, даже не специално за тези или онези потребители. Но дребнавостта може да

Като един готвач който се интересува от искуството на готвенето и виртуозните ястия, така и тук не се интересуваш от тщенията на един ресторант. Който съществува заради клиента искащ кебапчета и сръбска скара :)

Не знам чий проблем е това.. малко е философски въпроса... :) 

А арбитъра по принцип се опитва да е прагматичен. Може би това е най правилното което трябва да се прави . И хората да се уважават един друг . Най вече.

Ама е трудно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...