Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

блях, нема го ям нищу чи златну

гадну нящу кат цвеклото дет гу ръга марадона у смутето

я си ядем пражолите

:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На фирмено заседание:
- Господа, да започнем с най-важното!
- Правилно! Наздраве!

Наздраве! :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми тъй де тва истината

не смутета за грозни муцуни

ку са знай чи грозна дъл ша й стани лошу уе

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отбих се да споделя, че от два дни в къщи има дух. Сутрин като стана вече е изчистено, подредено . Ако има готово пране в пералнята е извадено, сложено в сушилнята. Миялната    е заредена . Другите му предимства са , че  рядко ме цитира грешно, почти невидим е. На галено му казвам Бени от Биенвенида. Светът е една идея по-хубав.Дъвча дъвка "Безгрижие". Търся някой дух Пако или Хосе да върши градинската работа и да чисти гаража, защото фирмите се ангажират само веднъж на два или три месеца. Може да се явява два или  три пъти месечно.

положението как е ? извинявам се , ама нямам време за светската хроника...разчитам на кратко резюме..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

положението как е ? извинявам се , ама нямам време за светската хроника...разчитам на кратко резюме..

цудно....

с подробности-некой/я по-запознат/а

13364128.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _nib_ написа:

цудно....

с подробности-некой/я по-запознат/а

13364128.jpg

демек Венсеремос.......тоя по едно време не беше ли женен за дъщерята на Елвис.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valkiria1 написа:

Отбих се да споделя, че от два дни в къщи има дух. Сутрин като стана вече е изчистено, подредено . Ако има готово пране в пералнята е извадено, сложено в сушилнята. Миялната    е заредена . Другите му предимства са , че  рядко ме цитира грешно, почти невидим е. На галено му казвам Бени от Биенвенида. Светът е една идея по-хубав.Дъвча дъвка "Безгрижие". Търся някой дух Пако или Хосе да върши градинската работа и да чисти гаража, защото фирмите се ангажират само веднъж на два или три месеца. Може да се явява два или  три пъти месечно.

къща с духче супер, че и на мен си го кръстила мерси мерси

:min01:

тука нищо ново - кичка яде фафли боровец и са сваля на секи мъж ама не й са отваря парашута, като на серенчо от гепиме, и той милия еднорога се си търси ма нема еднорози тука еле па пембяни

марадоната си шитка сама у муцуната смутетата щот аз съм на 15-то етаж и не мож ми ги забий амухаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, haidukpikaso написа:

тука нищо ново - кичка яде фафли боровец и са сваля на секи мъж ама не й са отваря парашута, като на серенчо от гепиме, и той милия еднорога се си търси ма нема еднорози тука еле па пембяни

марадоната си шитка сама у муцуната смутетата щот аз съм на 15-то етаж и не мож ми ги забий амухаха

с две думи..няма светски живот...:(....

аз пък мислех ,че Кичето ще отиде поне до Малдивите ..насън ..

значи заклевам се, че ако Кичето отиде на Малдивите, ама не насън , аз ще се навия за Говедарци....ОБЕЩАНО!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valkiria1 написа:

с две думи..няма светски живот...:(....

аз пък мислех ,че Кичето ще отиде поне до Малдивите ..насън ..

значи заклевам се, че ако Кичето отиде на Малдивите, ама не насън , аз ще се навия за Говедарци....ОБЕЩАНО!!!!

никъде не е одила, и кучото си не излиза да разоди, сигур спи и чака да й са присъни Говедарцито пардон Малдивите

па те там сега галето накафето просто с жиголото си и таман ша й земи автограф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

никъде не е одила, и кучото си не излиза да разоди, сигур спи и чака да й са присъни Говедарцито пардон Малдивите

па те там сега галето накафето просто с жиголото си и таман ша й земи автограф

Купих едни хубави едри смокини  и реших да ги цепна по средата и да ги напълня със сиренце Горгонзола. Ще ги полея със зехтинче и ще ги запека съвсееем лекичко ..после ще ги полея  с  мед ..мисля ще вървят като мезенце към бялото винце тая вечер ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

Купих едни хубави едри смокини  и реших да ги цепна по средата и да ги напълня със сиренце Горгонзола. Ще ги полея със зехтинче и ще ги запека съвсееем лекичко ..после ще ги полея  с  мед ..мисля ще вървят като мезенце към бялото винце тая вечер ...

екстра супер

и недей да мийш - адаша ша опрай после

да ви питам таралеж имате ли си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, haidukpikaso написа:

да ви питам таралеж имате ли си

Все още не съм видяла таралеж тук, но няма начин да няма..Гущерчета, жаби, катерички / днес докато си почивахме на верандата гледахме каква гонитба падна между две/, много интересни цветни птици, еленчета, сърнички...тук се множат на воля.Улични котки или кучета също не съм видяла.Змии също, но това е може би защото ние плащаме за да се пръскат редовно тревните площи  и тези в гората , около къщата. Законите за защита на животните са много строги. Немърливост при отглеждането, нехайство,посегателство или жестоко отношение се наказват с глоби или затвор в зависимост от провинението и това, какво мъчение е понесло животинчето . Дори съседи с които си правите неделно барбекю ще те издадат на зоополицията, ако забележат такова отношение. Както казах тук на хората не им е безразлично кой  живее  до тях. Днес посяга на животно, утре може да посегне и на човек. Понякога границите се размиват много лесно.

Също така при нас е забранено децата да се преобличат на публично място и да се виждат гениталиите им  или  да се къпят голи, без бански.Продават се специални гащички, нещо от рода на памперсите, но за къпане.Детето задължително трябва да бъде прикрито с хавлия или нещо друго при преобличането.  Това важи дори за бебета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

spacer.png

Добро утро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:cool:

9633861c.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мноу работите бе душманите цел ден нищо не работят само ни пустосват

ма то и туй раута за тех де

Гошееее котьо там ли беше, няма вест от групите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

ан тъй наздраве

още 10 дена и край урааа свършва гадното лято

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

ан тъй наздраве

А след златната есен ще дойде гадната зима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти мани ма мене ами се измъчи милейди - породата им се оказа че не издържа на жеги и се мокрим да диша

току-що, Мойра написа:

А след златната есен ще дойде гадната зима.

есен зима - даяним все ще се стоплим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

ти мани ма мене ами се измъчи милейди - породата им се оказа че не издържа на жеги и се мокрим да диша

Горката котана!

И на Варго не му понасяха жегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на земята на ламината спи почти цяло лято в жегите, няма да се качи на легло на секция не - долу на земята на хладно

преди 2 минути, Мойра написа:

Горката котана!

И на Варго не му понасяха жегите.

мда, нищо че късокосместа - един пръст има пух

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оппа

13367114.jpg

преди 1 час, haidukpikaso написа:

мноу работите бе душманите цел ден нищо не работят само ни пустосват

ма то и туй раута за тех де

Гошееее котьо там ли беше, няма вест от групите

там....апна....изду шкимбенциту и съкъчи връс мени...

викамму-бегъй чиш одъ нъ рабутъ...

оно мисъ мотъ ф кръкътъ

13367115.jpg

,,шими гледъш лаптопъ шими гледъш...айде де

бажака ми ши гледъш"-

13367116.jpg

преди 6 минути, haidukpikaso написа:

ан тъй наздраве

идин задух и влагъ е тукъ....

дъсъ мащъ неслет десет денъ...ми слет десет сикунди дъсъ мащъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...