Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добро утро

700_springequinox2019startofspring.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата успешна седмица

:cool:

rgh1589790958p.jpg

Благодарим ти Господи и за този ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

14345328.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве и приятна вечер

:cheers:

97993442_3008184755942776_82784990444189

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

правим един лек разговор с една мила съседка днес рано сутринта . Тя работи нещо в сферата на банковото дело, но тук никой никого не разпитва за нищо, освен , ако сам той или тя не пожелае да сподели. От дума на дума и споделих ,че България е страната с най-много VIP личности. Можеш да срещнеш  ВИП-овете надупени над казаните да правят зимнина , да прекопават лехи за  да изкарат два-три килограма домати , да берат трева да правят супа, пътуват в трамвая, редят се на опашка за месо , редовни клиенти са на бутиците тип втора употреба, а дрешките от булана и тензух трепят гардероба на Рияна ....все  неща, присъщи на истинските ВИП личности. На жената и увисна чейнето от изненада. Реших ,че трябва да циментирам фактите и и казах, че остават едни нещастни 20 %, от народонаселението ,които тепърва ще стават випове и те ще почнат да карат ВИП втора употреба коли,  и други благинки на долче вита. Жената просто беше примряла от фактите. Довърших я, като и казах ,че блюдото пача е националното ястие. Малко трудно и обясних какво е ястието, но дадох два -три светли примера и тя ме разбра. Тя ме пита, дали аз съм ВИП в България . Наведох смутено глава и признах, че нямам 10 евро да си купя годишен абонамент , нямам време да правя компоти и земеделствам, нямам умопомрачителните 300-500 лева хонорар от време на време  , живея бедно и спестовно. Затова ям пресни плодове и зеленчуци по всяко време на годината и имам хобито на плебеите да отглеждам  рози. Така и така тръгнах да си признавам и саморазпъвам да ви почерпя сиромашки с един натюрмот от днес-череши, които не съм отгледала лично по ВИП система, но пък розите са Дейвид Остин, и той  един сиромах от Велика  Британия и не мирясах докато не ги прихвана и тук. Можете да фантазирате върху натюрмота и да си ме представяте. Ако не ви стига фантазията и не разбирате думите на британски или американски английски, гледайте нежния ми лик в" Годзила  -Кралят на чудовищата."

49909709432_ea106117f9_z.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези от кашоните ли, които купи

ехааааа красота неземна, браво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, haidukpikaso написа:

тези от кашоните ли, които купи

ехааааа красота неземна, браво

Да. Когато ги поръчвах на сайта ,ме попитаха за местоположението ни. Когато им го посочих  ,те ми казаха ,че в момента не е подходящо те да бъдат засявани и ако настоявам ще ми ги продадат без гаранция. Така ги купих на риск, защото не бях сигурна освен времето на засяване дали и почвата ще бъде подходяща за тях. Рискувах и ето ги сега красотите. Съседите също много ги харесват. По приницип тук се предпочитат цветя, които не представляват интерес за сърничките. В цветарските центрове такива разсади са указани със специални знаци. Сърничките са радост, но и голяма пакост. Пасат наред всичко. Моите рози ги опазих със специална сензорна пръскачка. Когато животинките наближат розовите храсти се задейства пръскачката и освен по един хубав душ друго не получават. Има и специални торове за подхранване почти на всяка част от растенията.. Цветовете стават големи, хубави, а как миришат просто нямам думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, valkiria1 написа:

Да. Когато ги поръчвах на сайта ,ме попитаха за местоположението ни. Когато им го посочих  ,те ми казаха ,че в момента не е подходящо те да бъдат засявани и ако настоявам ще ми ги продадат без гаранция. Така ги купих на риск, защото не бях сигурна освен времето на засяване дали и почвата ще бъде подходяща за тях. Рискувах и ето ги сега красотите. Съседите също много ги харесват. По приницип тук се предпочитат цветя, които не представляват интерес за сърничките. В цветарските центрове такива разсади са указани със специални знаци. Сърничките са радост, но и голяма пакост. Пасат наред всичко. Моите рози ги опазих със специална сензорна пръскачка. Когато животинките наближат розовите храсти се задейства пръскачката и освен по един хубав душ друго не получават. Има и специални торове за подхранване почти на всяка част от растенията.. Цветовете стават големи, хубави, а как миришат просто нямам думи.

аха храсти, щом и режеш, разбрах

хехе ще е много яка снимка пръскачката как пръска сърничката

:jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още малко карантина (а тя иде) и ще настъпи обрат - сърничката ще пръска пръскачката... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, _nib_ написа:

14348380.jpg

Мисля си, че Реджо прекалява с тия призиви за въстания. Да прочете Калдейта някой и ще види ,че карантината в България протече като ВИП събитие. Но понеже е малка държава, никой в странство не отдаде дължимото на форумния хайлайф.  Освен това тука при нас всички са надменни, никой не иска да признае ,че западняците  eвропейци са мачкани жестоко от българския елит. Ще занимават американците света с осиновените деца на Джоли и Пит и ще пишат ,че някакви нещасти рапъри се напивали до безпаметност. Голяма работа. Смешници. Ми не са видели българите как се напиват -ей да питат Скалата. Той поне не си затваря очите за утвърдените лидери в това отношение. Изключение правят разбира се тези, които черпят с празни бутилки и чаши пълни с плод от компот. Докато половината щат чака за онлайн доставките ,българите наизвадиха бурканите и се изпоизядоха запасите , а другите се раздадоха на бедните и гладните от столицата.  Насърчи ли някой тия благотворителни събития-не. Само една две вяли приказки от най-гладните . Не се прочете новина за измити прозорци  или дарена храна на някой старчески дом, ама тая работа понеже все черна я оставят на янките. ВИП до Вип-а, като кон до коня не знам дали така се пееше в песента пък нека завистниците да налагат медийно затъмнение на българския хай-хай-най.  Аз поне смятам ,че трябва да се признаят такива заслуги и затова ще открия една светска адженция пер страниери  / това не съм го сгрешила, ами го пиша да ме разберат и говорящите на сардински, сицилиански, тоскански диалект и тези от село Говедарци/ и да  останат  в аналите на форумния нет най-видните представители на лайфа .

Понеже изядохме черешите и пихме скромно по едно незначително калифорнийско вино-лягаме. Утре пак, ако не хванем гората разбира се. То само на океана да висиш не е работа. В това отношение никой не може да мине Богатиря Гларус , който подхваща второ лято на една и съща морска  скала сред разкошотията на сгради от ранния соц. Нооо млъкнете завистници.

Нещо за хубав ден:

[40023599153_73af2e785d_z.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 37 минути, valkiria1 написа:

Мисля си, че Реджо прекалява с тия призиви за въстания.

ас не мисла тъй
нескъй геноцид...робство
за отърване от тос хомот,требе млад човек за воевода
ут мен воевода не става
кихам, кашлам трътам
ке издам дружиннтъ
питам съ ас, с моя гламаф акъл, Левски далий прекалявал с призиви за възстание
и си отговарям, че за съществуващата власт, за всички времена, всеки, който се опитва да съ бори срещу статуквото е едва ли не терорист
не защитавам конкретната личност в лицето на Реджепа, а ония млади ора, дек живеят с надеждата за ено по-добро бъдеще, за един по-убаф свят
дрътуту сигън ви пожелава ено по-добро утро от фчерашния ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ду бу ду бу дуууууууууууууу идиоти :) ..... от пл. Хелзинки :)

rDSC_0283.JPG

преди 38 минути, дръндю написа:

питам съ ас, с моя гламаф акъл, Левски далий прекалявал с призиви за възстание

ХМ .... той е направил таен комитет. ;) 

Реално за българите той е Иисус Христос Дънди ... християните не ползват призив, т.е. реклама, а създават организация, която знае какво да направи дори да няма войвода.

От нашите земи е тръгнала демокрацията, която в последствие гърците си я присвояват. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 55 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

създават организация, която знае какво да направи дори да няма войвода.

ъхъ, седаме на едене и пиене
 а пъ ако има да краднем нещу, ут туй по-убаво нема...голема радост са сичкото сигън ут нашту маалъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

ъхъ, седаме на едене и пиене
 а пъ ако има да краднем нещу, ут туй по-убаво нема...голема радост са сичкото сигън ут нашту маалъ

Има Дънди .... много има за кръдене от България ... :) Богата страна сме ... и независимо, че много нещо е извлечено на вън .... има още и пак ще има за кръдене ... :) 

Сам да сме живи и здрави и леко по леко по жица или комшийски лар нес ил ко беше ефир ... ша сме или черно бели, или бело черни ... но не и кафяви ... :) 

Продължаваме на пред и никакво кръгом ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:cool:

klz1589870023k.gif

Благодарим ти Господи и за този ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

От твоя гледна точка. Не е да не знаем кой е Миро. Славата те следва от форум на форум и от пост на пост.

Ако си решил да обиждаш опонентите си ти казах какво да направиш, да не ревеш пак после. Прочети правилата. Ако не ти е ясно нещо, питай модератор. Няма да съм се жив да ви уча.

Много станахте бебетата за дундуркане.

Кой идиот е ретрансиръл сигнълъ извън пясъчникъ, Ъ?! :) 

Ага, Благодаря ти за поредната усмивка! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Кой идиот е ретрансиръл сигнълъ извън пясъчникъ, Ъ?! :) 

Ага, Благодаря ти за поредната усмивка! :) 

У лево !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ничего необычного, просто президент Португалии вышел за продуктами в супермаркет

14348417.jpg

14348570.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...