Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчетата ||-пореден епизод

Препоръчан отговор

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

позна

превод в ефир - кен лийй - означава кенчето с бирата че се лийва

у чашата после у гърлото

:beer:

щоту куни беши зъ биръ текстъ щеше да е...йо-хо-хо и бутилка ром....(да не се бърка с булка ром)....

за оригиналния ром става въпрос

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 9,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Започна 5780-та година за исраелтяните!!! Шана това   у метука !!!! Реки от мед да потекат , здраве и благоденствие в домовете и като семките на нара да се наплодите. Нова година не е религи

Ще. Здраве и живот да има .Виж какво е хубаво. ][   ][   ][   ][  

Публикувани изображения

преди 2 минути, valkiria1 написа:

абе ти така  с тия шпагати тук, там.....как пазиш равновесие:lol6:

Имам си няколко човека, които се броят на пръстите на едната ръка-вкл.и ТИ:), с които ми е приятно да пиша.Другите са на заден план или въобще не ме интересуват:no-no: Няма да казвам кои са,за да няма сърдити,че по мои наблюдения бързо и от нищото се започват едни заяжданки,ум да ти зайде:biggrin: Много ми е грозно едно такова,непознати хора така да се хапят и обиждат.Не го разбирам-честно. По пътя на логиката: така балансирам. Както се казва ''всеки с дерта си''.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _nib_ написа:

щоту куни беши зъ биръ текстъ щеше да е...йо-хо-хо и бутилка ром....(да не се бърка с булка ром)....

за оригиналния ром става въпрос

за онзи от едно време

преди 2 минути, *_* написа:

Имам си няколко човека, които се броят на пръстите на едната ръка-вкл.и ТИ:), с които ми е приятно да пиша.Другите са на заден план или въобще не ме интересуват:no-no: Няма да казвам кои са,за да няма сърдити,че по мои наблюдения бързо и от нищото се започват едни заяжданки,ум да ти зайде:biggrin: Много ми е грозно едно такова,непознати хора така да се хапят и обиждат.Не го разбирам-честно. По пътя на логиката: така балансирам. Както се казва ''всеки с дерта си''.

по пътя на логиката ли - ми квот повикало такова се обадило

някакви други въпроси а, нещо неясно

логика той хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, haidukpikaso написа:

някакви други въпроси а, нещо неясно

Защо скачаш така с рогата напред? Пиша на Валки,а не на теб. Ако си мислиш,че можеш да ме ядосаш,или издразниш с нещо-жестоко се лъжеш. Не е хубаво така,повярвай ми. Подмини ме,все едно не съществувам и ще ти е много по-леко. Въпроси нямам,почти всичко ми е ясно:) Ако ти имаш да ме питаш нещо,питай,но културно и като човек,а аз ще преценя дали да ти отговоря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, *_* написа:

Защо скачаш така с рогата напред? Пиша на Валки,а не на теб. Ако си мислиш,че можеш да ме ядосаш,или издразниш с нещо-жестоко се лъжеш. Не е хубаво така,повярвай ми. Подмини ме,все едно не съществувам и ще ти е много по-леко. Въпроси нямам,почти всичко ми е ясно:) Ако ти имаш да ме питаш нещо,питай,но културно и като човек,а аз ще преценя дали да ти отговоря.

ми пиши й на ЛС

и как ти завършва поста а - кого визираш

смешник

пиши си у другата тема при душманите няма да ни спрягаш тука какви сме ясно ли ти е

уж на Валки пише пък между другото и на нас дисекция ще ни прави - аре у лево уе

:hit:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щот съм гулям пощъжия....

я реалната не отварям,коустана зъ иликтронътъ....

бе я викам....

преди седим деня,ут старупрамен,инъ гуспуджа:

Здравейте,

Благодарим Ви, че се свързахте с нас и съжаляваме за неприятната ситуация, в която сте бил поставен!

Сигналът Ви беше пренасочен своевременно към колегите от отдел Качество и отдел Опаковане и се надявам да бъдат предприети действия по случая.

Успешен ден!

п.п-ниим щъ пърити,мидъ ни тровът орътъ,дъги карат дъйдът ил дъ пият кал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, valkiria1 написа:

сега като повърна, по-леко ли ти стана...

Ако ми кажеш, че тази котколюбка човекомразка ти е присърце, може и на мен да ми се догади, ама не от нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, haidukpikaso написа:

ми пиши й на ЛС

Мисля,че не си ти човека,който да ми казва къде да пиша на Валки,това първо. Второ, какъв ти е проблема с мен,че започваш да ми казваш дори и къде да пиша?  Трето, как ми завършва коментара,дали ще ти отговоря или не. Ето отговрих ти.  Друго ако има питай,но културно като голям човек,че  като ти погледнах в профила и ако са ти верни годините сме почти набори,по-точно съм с две години по-голям от теб и логично е да сме почти на един и същ акъл.

пп Каквото и да напишеш по мой адрес,не можеш нито да ме обидиш,нито да ме предизвикаш,нито да ме ядосаш с абсолютно нищо. Ако си културна и пишеш нормално,хубаво,ако не толкова по-зле за теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _nib_ написа:

щот съм гулям пощъжия....

я реалната не отварям,коустана зъ иликтронътъ....

бе я викам....

преди седим деня,ут старупрамен,инъ гуспуджа:

Здравейте,

Благодарим Ви, че се свързахте с нас и съжаляваме за неприятната ситуация, в която сте бил поставен!

Сигналът Ви беше пренасочен своевременно към колегите от отдел Качество и отдел Опаковане и се надявам да бъдат предприети действия по случая.

Успешен ден!

п.п-ниим щъ пърити,мидъ ни тровът орътъ,дъги карат дъйдът кал

ехааааа отговориха ти браво

дубре уе не им щеш парите убу - напиши им партидата като не искаш да тровят ората

по партидата ще се разбере кой е бил мияча на резервоарите него ден и там кои още са били на смяна за нея партида

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, *_* написа:

какъв ти е проблема с мен,че започваш да ми казваш дори и къде да пиша?

Тя прекарва по-голямата част от съзнателния си живот дращейки в този форум. Той ѝ е бащиния. Наследство ѝ е вече трето поколение и е нейн първи дом. Постоянният ѝ адрес е офиса на Калдата ООД. Ти си тук гост. В случая натрапник, защото си пропуснал реверанси, палци нагоре, гърчещи се емотикони с одобрително кимане и споделяне на езотерични булшити. Тя решава кой къде да пише, защото е по-стара от теб, има повече постове от теб (и от всеки българин пишещ във форум) и има 70 000 лайка, от които 69 788 - нейни собствени. Дано сега се почувства поне малко неудобно и да ѝ се извиниш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защото има виновни в случая може би един, може и повече... и те сега все още работят там

преди 3 минути, _nib_ написа:

13411696.jpg

хаха тва руското карамел му ли хахаха

:lol6:

тез па да не видят нещу бе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защото има виновни в случая може би един, може и повече... и те сега все още работят там

че кой съм аз да оставя човек или смяна без хляб,препитание....

могат да уволнят един или цялата смяна....

в този случай вината се разхвърля на целият колектив и затягат контрола на качеството....ако имат желание от ръководството....

но не могат да уволнят абсолютно всички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, мен написа:

Ти си тук гост. В случая натрапник

Нещо такова си мисля и аз,но не разбрах какво точно персонално направих към въпросната потребителка,пишейки на друга,в слувая Валки ,за да и предизвикам реакцията и съответния коментар по мой адрес. Така от нищото ми даде бързи насоки  и къде да пиша. Странна работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, *_* написа:

Нещо такова си мисля и аз,но не разбрах какво точно персонално направих към въпросната потребителка,пишейки на друга,в слувая Валки ,за да и предизвикам реакцията и съответния коментар по мой адрес. Така от нищото ми даде бързи насоки  и къде да пиша. Странна работа.

Недое**** се нарича. Това са най-опасните екземпляри от женски вид. Едно време ѝ пратих песничка. Тя ми се тросна и разбрах, че нямам насреща си комуникативна форма на живот. Тя уважава само нейните подлизурковци, като _nib_. Напомнят ми малко на жигулита. От старите модели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _nib_ написа:

че кой съм аз да оставя човек или смяна без хляб,препитание....

могат да уволнят един или цялата смяна....

в този случай вината се разхвърля на целият колектив и затягат контрола на качеството....ако имат желание от ръководството....

но не могат да уволнят абсолютно всички

така като помислим много стават виновните мда - мияча на резервоара, технолог, отк ...

за да излезе на пазара тая партида кална

и сега кво - за да им запазиш хляба хората ще пият кална бира ли баси

треба нещо избереш от двете значи

перушанааааа - нахрани гооооо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13412259.jpg

така като помислим много стават виновните мда - мияча на резервоара, технолог, отк ...

за да излезе на пазара тая партида кална

и сега кво - за да им запазиш хляба хората ще пият кална бира ли баси

треба нещо избереш от двете значи

перушанааааа - нахрани гооооо

бааааа

немагу дигъм....

жената спи....

на развиделяване кът гракне....шискочи дъгу нъхрани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _nib_ написа:

13412259.jpg

ни става уе - ти му викаш къш - то нахално бе

напрайл амнайсииляди профила и са прай на майка си

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бирата ще се изпие....

това не е западна компания или японска да върнат цяла партида автомобили заради проблем в спирачната система

13412262.jpg

оууууу.....

мноу ги пузнавам карпузейшънити

кенлийовете репа да идът

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, мен написа:

Недое**** се нарича. Това са най-опасните екземпляри от женски вид. Едно време ѝ пратих песничка. Тя ми се тросна и разбрах, че нямам насреща си комуникативна форма на живот. Тя уважава само нейните подлизурковци, като _nib_. Напомнят ми малко на жигулита. От старите модели.

Не я знам,дори и не искам да я знам.Както писах и по-горе: ''всеки с дерта си''. Аз приключвам,защото не намирам смисъл в каквото и да било. Културен и нормален отговор няма да получа.Това,което видях ми беше достатъчно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

бирата ще се изпие....

това не е западна компания или японска да върнат цяла партида автомобили заради проблем в спирачната система

ил да си напраят гробище на летище а

841dbfae83c18257bffee937fa400bf9_big.jpg

9 хиляди баси тез Мерцедес ептен зле станали

https://fakti.bg/avto/404722-otkriha-grobishte-s-novi-brakuvani-mercedes-i-video

преди 2 минути, _nib_ написа:

еййййй....чинекву коти съ дире доле....

нема а моъ спъ

оди гу прибери

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване