Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчетата ||-пореден епизод

Препоръчан отговор

преди 9 часа, ДиоиД написа:

Съчувствам Ви за местонахождението Ви между два океана.

Това на колко ракии го написа,   или държиш "Съновника на Ванга " под възглавницата си?

Недей да подгизваш от съчувствие  и жалост. САЩ са най-подготвената държава да посрещат такива бедствия. Отделно че са и най-богати. Защото само те са в състояние да впрегнат  ресурс  и да евакуират над 1,5 милион души, буквално за часове и дни , и да ги върнат по домовете им също за толкова. Даже представа си нямаш за каква организация става въпрос, за какъв материален и паричен ресурс.Иначе като ви чета двама трима тук какви гръмки изказвания имате за нещо дето не сте го виждали  и чували , направо сте като едно знаме на глупоста , което гордо плющи в ефира. Вчера се насмях в магазина на един зевзек , който казваше ,че вече трети поред ураган се моли да му отнесе къщата, че да си купи нова, ама ядец..докато дойде при нас и стане една мижава тропична буря. При нас даже няма и заковани прозорци. Съседите имат на гости едно близко семейство с което правят барбекюта нонстоп и даже не се интересуват какво става в щата им

Да се молиш и да трепериш за България. Съчувствай на тия българи , дето едно излизане на река от коритото остави без дом и вече от години живеят в контейнери. Един Дориан , ако ви се случи направо не ми се мисли в коя фраза ще се вкопчиш, за да "провидиш" отвъд нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 9,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Започна 5780-та година за исраелтяните!!! Шана това   у метука !!!! Реки от мед да потекат , здраве и благоденствие в домовете и като семките на нара да се наплодите. Нова година не е религи

Не знам, човек. Аз не се замислям за ла@няни послания . Независимо дали са оставени от хора или  животни. Мисълта ми изкарва на показ по същественото. https://travellingphantom.blogspot.com/

Публикувани изображения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

Даже представа си нямаш за каква организация става въпрос,

Напротив. Това е благодарение на един млад пожарникар назначен за началник в един малък град. Той започва програма за третиране на населението по отношение на организация при определено бедствие и съвсем случайно тогава става самолетна катастрофа и де факто след този случай се въвежда въпросната система в целите САЩ-и. Има филм по този действителен случай.

И определено на 20 литра ракия бях ... :) Съчувствието ми е искрено! Не търси под вола теле!

А де факто, повечето население на САЩ живеят в бунгала. Ще ме прощаваш, но не всички имат къщи тип О'Хара ... Да, показваш бляскавата част на САЩ, но има места където белия човек не може свободно да се разхожда и прочие. Там та "вкарват" нелегално, но и негрите знаят за Стоичков ... ;) Така, че и там българите имаме позиция. :) 

п.п. Съновник на Ванга нямам. Имам собствен ... ;) Кръстил съм го: След апокалипсиса, откровенията на един пияница ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айди наздраве да сме живи и здрави

:beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве! :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве! :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

Калинка кога ще рипне? :speak:

ей я нашта Калинка

наздраве

:cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

А де факто, повечето население на САЩ живеят в бунгала. Ще ме прощаваш, но не всички имат къщи тип О'Хара ... Да, показваш бляскавата част на САЩ, но има места където белия човек не може свободно да се разхожда и прочие. Там та "вкарват" нелегално, но и негрите знаят за Стоичков ... ;) Така, че и там българите имаме позиция. :) 

Това твоето е като изказване  тип" бълха". Подскачания, пощипвания и налучквания оттук-оттам. Тоя пък Стоичков..колко струва в момента и за колко може да го продадете..или и той нещо би шута на България, че не знам кое му е за гордост..може би това ,че може да брои на немски като каруцар. Знам че има българска диаспора в Чикаго, но повечето висят по летищата всяка година да си правят зъбите в България, така ,че хайде да не говорим за бели "афроамериканци" и други такива. .които вашия пожарникар нарече мат,реал. Толкова за позициите.

преди 2 часа, ДиоиД написа:

Напротив. Това е благодарение на един млад пожарникар назначен за началник в един малък град. Той започва програма за третиране на населението по отношение на организация при определено бедствие и съвсем случайно тогава става самолетна катастрофа и де факто след този случай се въвежда въпросната система в целите САЩ-и. Има филм по този действителен случай.

е това е разликата. Американските пожарникари работят за САЩ и за хората. Доколкото знам цяла България работи за един пожарникар.

--------------------------------------------------------------

направих си селфи. Взех си и самолета да ми е подръка.  Засега няма отмяна на полета. Това е единствената причина да не се оплача на Оскар  от Дориан.

]48606023097_d613e79082_c.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Мойра написа:

Наздраве! :cheers:

наздраве

Гошееее ко прайш уе чистиш на перушанчо ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

може би това ,че може да брои на немски като каруцар

Стоичков е умен човек. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

48606023097_d613e79082_c.jpg

има нещо като предзнаменование

като поличба

виж кинг конга какво прави със самолета

после 11 септември...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Стоичков е умен човек. 

когато работи за мексиканската телевизия или се държа като гръбнак желе на Борисов....ако това са ви виповете, не ми се мисли какви са останалите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

когато работи за мексиканската телевизия или се държа като гръбнак желе на Борисов....ако това са ви виповете, не ми се мисли какви са останалите.

ощи по-зле

:wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

наздраве

Гошееее ко прайш уе чистиш на перушанчо ли

ба шму чистъ....

ся дремуцъ....

мъ къде идинайс шгу дигнъ дъсъ нъплюскъ....дъму дръжи заситено до сабалян.....

таман дъщерята шсъ върни ут ношнъ смяна....

дъ и цирика цел ден

НАЗДРАВЕ

ааааа батиту Ице мий кумир....

требе си нъпрайм състизание с него....

кой ши олюпи най млого семки прет огледало...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valkiria1 написа:

Това твоето е като изказване  тип" бълха".

"Бълха, та бълха" ... :) мъ Ви дразни, нали... :) Да, живеем като бълхи, но не само ние, а и Вие върху таз земя. :) Та ... нема проблем да смятате Вашия си косъм за собственост ... хм ... то тъй е ... няма спор ..... Земята не е ваша собственост .... и вие ще се върните от там от де сте се пръкнали, ... Та. радвайте се докато не дойде другия ураган ... за това живеете, да бъдете някъде извън вихара на тоя живот, защото самия живот Ви плаши и мислете, че е сега.

Уви ... след време Вашето потомство сте разбере Ваша грешка, но ... какво Ви пука ... Вие живеете сега.

Радвайте се и бъдете щастливи, а за нас не мислете, ще бъдем след Вас.

Успех! Всичко хубаво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

има нещо като предзнаменование

като поличба

виж кинг конга какво прави със самолета

после 11 септември...

Хайди, стига с тия суеверия.

Бележития Нострадамус е познал само къде ще бъде погребан, ама това е защото си е платил гробното място. :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valkiria1 написа:

Американските пожарникари работят за САЩ и за хората. Доколкото знам цяла България работи за един пожарникар.

Де да работеше само за този пожарникар!

Работи и за дружките и за калинките му.

Докъде се докарахме :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

платил гробното място

Тя, и Алла Пугачова си е оридила терен ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

"Бълха, та бълха" ... :) мъ Ви дразни, нали... :)

исках да не ти го казвам директно, ама като кръжиш като пеперуда около силна лампа.....не дразниш с постовете си.....просто изглежда ,че като пишеш не ползваш едновременно двете полукълба на мозъка си. Опитваш се да анализираш и даваш окончателно становище за неща, които не са ти ясни и са като една размазана, безфокусна снимка.

преди 2 минути, ДиоиД написа:

Тя, и Алла Пугачова си е оридила терен ... ;) 

и аз......:whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, valkiria1 написа:

Хайди, стига с тия суеверия.

е виж как е насочен самолета

преди 13 минути, Мойра написа:

Де да работеше само за този пожарникар!

Работи и за дружките и за калинките му.

Докъде се докарахме :(

и ся каков кмет от кохортата си ще ни изберат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _nib_ написа:

и аку обичат малко изикъ си....

да седнат да се учат ут негу...

недъ съ носът путиченииту

значииииии    :lol6:

нямаше ли по едно време и едно култово изпълнение на песен на Марая Кери от една българка..или се лъжа ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

ползваш едновременно двете полукълба на мозъка си

Не ... ;) Ползвам целия си мозък, барабар с третия ... ;) 

Живи здрави ... мен силата не ме превлича .... инвалид съм ... Просто не ми харесва наглостта на здравите и прочие ... ;) 

п.п. Да, знам много неща за Вас ... не бъдете снизходителни ... Поне веднъж бъдете искрени. Това ще Ви помогне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване