Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Темата е за шизофренията в руската история и сегашната и политика.

Както повечето знаят, през първите години на ВСВ Сталин и Хитлер са съюзниците до момента в който Хитлер напада Сталин и между тях започва междусъюзническа война. Но по техни си причини руснаците някак си се правят, че този  период на съюз между Сталин и Хитлер не е съществувал и си отчитат само така наречената от тях велика отечествена война.

Също така, който следи външната политика на днешна Русия знае, че руснаците подкрепят крайно десни неофашистки/нацистки  партии из Европа, включително в България.

Същите тенденции се наблюдават и при родните русофили, които много се гордеят с освобождение от фашизма, но в същото време са основни проводници на анти-либерална и анти-еврейска(и не само) омраза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е така както си го описал, бих добавил и една друга "илюзия" върху която се крепи руската историческа и съвременн пропаганда .

- Че  поддържат илюзията за СССР ,  с която илюзия много у нас, продължават утопично да вЕрват само заради социалистическите си пристрастия и носталгии. Въпреки че СССР отдавна умря.

И както споменах в съседната тема, това е един от най големите парадокси - Социалисти и комунисти са фенове на най върлия капиталистически опигархичен режим , какъвто е в момента режима на Путлер. С най високо социално неравенство. Пълен нонсенс.

Това освен другия парадокс който спомена по горе - за некриеното финансиране от страна на Кремъл на крайнодесни дестабилизиращи държавите, партии и формации. Това Сириза, това Льо Пен, това нашата Атака... италианския ... къв беше.. Салвини ...  и т.н. и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само, че правилната дума не е "шизофрения", а "лицемерие" - руснаците, като цяло рядко са случвали на разумни държавници. Със власт над толкова територия и народ, е много лесно да те треснат империалистки интереси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руската история, е като руската политика - днес една, утре друга. Те с Македония са непослушни дъщери на майка България, но ние въпреки това си ги обичаме щото са си наши. Ха ха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разшаваха се мръсните пари откраднати от герп, покрай предстоящите избори, шорош и америка за България и те се бръкнаха и да не се чуди някой после за увеличената активност напоследък и на истинските отделни тролове и на онзи със `стотинте профили. Понеже е ясно, че тази тема не е политическа, т.е. не обсъжда реални неща(понякога такива теми имат релация с някои предварително нагласени почти перфектно фейкове, с нужните перфектно фалшифицирани "доказателства" и прочие, от рода на руските "шпиони", които премиерот и цацаратурата ни гони и хваща в момента) от днешният ден, чието избистряне може да донесе полза на някой извън тролското стадо тук и въобще поради наличието на много подобни такива теми пуснати от общо взето същият Денков, или както там му е истинското име. Предлагам темата и другите, които са ѝ достатъчно сходни, да бъдат слети, или направо тази да замине в коша. Надявам се, че извън няколкото обикновени членове на екипа и някой от поставените с по-високи рангове най-накрая ще вземе правилното решение относно такъв тип...Абе дори аз греша като ги наричам "теми", това не са теми, а просто нещо, с което троловете да се отчетат, че са си свършили задачите и да си получат центовете. Та затова си позволявам да съм толкова много офф и да не пускам просто доклад, който най-многото да се отрази в по-частично действие. Иска ми се нещо, което би нормализирало тази част на форума да бъде полезна  и информативна, а не пълна, с както казват братята американци shit и trash(за който не е наясно, това не са просто цинизми, а американците си ги употребяват по най-различни, в това число и положителни поводи). Справка Гугъл, който иска да си намери. Има снимки и рисунки и емотикони на shit, правят се изделия shit, които се продават и подаряват. Така, та тия "теми" като тази, освен като цел да ни излъжат за нещо си, имат и целта да отвлекат вниманието от обсъждането на нещо истинско и неприятно за властта, ако излезенаяве и се разпространи и "размирише" достатъчно, което някой от останалите колеги тук, вероятно случайно сме поставили в коментар в истинските политически теми...Понеже последното нещо от което адски мирише на проблем за Бойко Борисов, е едно неуспешно вградено от мен видео, в което го уличават в поръчване на престъпление, съм склонен да си мисля, че точно това е нещото, заради която тази тема е пусната, за да отвлича вниманието от темата за третият кабинет на Б.Б. Разбира се, може да греша и въобще да имам прекалено високо мнение за онзи си коментар и че може да е той причината. А дано, ама надали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Че  поддържат илюзията за СССР ,  с която илюзия много у нас, продължават утопично да вЕрват само заради социалистическите си пристрастия и носталгии. Въпреки че СССР отдавна умря.

Абе то вяра - вяра, ама някои неща са извън всякаква логика и разум!

преди 2 часа, insec написа:

Само, че правилната дума не е "шизофрения", а "лицемерие" - 

В по-тесния смисъл - да, но в по-широкия си е направо...

преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Руската история, е като руската политика - днес една, утре друга. Те с Македония са непослушни дъщери на майка България, но ние въпреки това си ги обичаме щото са си наши. Ха ха

Тъй - тъй, затова да си имаме уважението, и като им кажем да скачат, те да питат колко високо, а не да се плюнчат и да бият родителя си! ; )

преди 1 час, sliderum написа:

Разшаваха се мръсните пари откраднати от герп, покрай предстоящите избори, шорош и америка за България 

Разбира се, ако някой не побърза да намеси Сорос и т.н., няма да е тема пусната в тоя под форум!

. Иска ми се нещо, което би нормализирало тази част на форума да бъде полезна  и информативна, а не пълна, с както казват братята американци shit и trash

Ами спрете да я пълните с траш бре! 

Понеже последното нещо от което адски мирише на проблем за Бойко Борисов, е едно неуспешно вградено от мен видео, в което го уличават в поръчване на престъпление, съм склонен да си мисля, че точно това е нещото, заради която тази тема е пусната, за да отвлича вниманието от темата за третият кабинет на Б.Б. Разбира се, може да греша и въобще да имам прекалено високо мнение за онзи си коментар и че може да е той причината. А дано, ама надали.

За онзи ти коментар(какъвто и да е бил той) - не знам, но твърде очевидно, че мнението ти за значението на тази тема е голямо!

Благодаря за което, ако знаех щях да се постарая повече с уводната част!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...