Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

В момента безразборно се показват "некролози" на реклами и се плясват където им скимне. В 90% от случаите закриват някоя форумна функция - например "Добави" отговор по тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, The_Nomad написа:

В момента безразборно се показват "некролози" на реклами и се плясват където им скимне. В 90% от случаите закриват някоя форумна функция - например "Добави" отговор по тема

Използваш блокър за реклами и приключва проблемът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, The_Nomad написа:

Adblock и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, petie1 написа:

Adblock и си готов

uBlock Origin е точната добавка.

За Firefox

За Chrome

За Edge

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре да се оправят рекламите, така че да не пречат на потребителите и форума да печели от показването им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на AdGuard AdBlocker нищо му няма.  Автоматично си включва всякакви филтри и безпроблемно можеш да блокираш и допълнителни елементи от страницата/сайта по твой избор. Преди бях с ABP но нещо го забатачиха и така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми закриват бутона за отговор по тема. Рефреш (F5) и след това автоматично се възстановява написаното, но вече бутонът не е закрит.

За XP Crome вече не работи с форума заради шифрирането и ползвам друг браузър (Maxton и Palemoon).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на експлорер чаках 5 мин докато ми светне бутона да добавя отговор по едно време ми мина мерака но на другата машина си имам адблок .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Borislav Denev написа:

...

Едно, та две, та три - заслужи си наказанието ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Едно, та две, та три - заслужи си наказанието ти!

Този пък какво сбърка?? Няма да се научат тези потебители. Между другото радвам се да те видя АЛГОР!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кхъ-кхъ!

Втори път из страниците на форума виждам реклама на продавачи на ключове за Windows, смятани за скамъри.

Днес е реклама на Lizengo:

Цитат

Lizengo Scammers/Illegal second hand keys!

Hello All,

Look out for buying cheap software from site's like lizengo.co.uk, lizengo.dk, lizengo.de, lizengo.nl, lizengo.be, lizengo.fr or even a other website of there scammy business. They sell keys like they are new, but they are second hand and used, then they resell it and make profit. The only bad things it isnt that legal and also Microsoft blocks your keys in couple of weeks or months!

Always aks if you buy new software if they also are really new, if Microsoft comes for a audit control, you will have big problems and trouble!

Goodbye y'all,

Timmy.

https://uk.trustpilot.com/review/lizengo.dk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...